forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Pamy II (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12501)

pamy 03 mar 2014 18:38:00

Re: Jurnal Pamy II
 
:)) nici cand nu aveam copil nu faceam atata sport.

La sala nu am cum sa merg fiindca ai mei nu suporta sa plecam simultan eu si john la sala. La pilates nici nu vreau sa ma gandesc sa renunt si cum nu imi era suficient am gasit t25.
Mi se pare de bun simt sa gasesc 25 min/zi pt asta.

anqutz 04 mar 2014 09:29:12

Re: Jurnal Pamy II
 
Ah, ok, acum m-am prins. :)) Te-ai apucat de program? :D

pamy 04 mar 2014 20:37:27

Re: Jurnal Pamy II
 
Am facut ieri. Azi am fost la pilates. Cand am ajuns am gatit. Dupa am colindat mai mult de 2 ore cu o prietena sa cautam cadou pt o alta prietena. Am intrst sa ma spal. Acum sunt uscata si cu parul indreptat, alaptez.
Dupa intra John in rol sa o culce si eu sa ma machez/imbrac.

Azi am gatit piure de cartofi cu lapte de cocos. Nimeni nu si-a dat seama ca e fara unt sau lapte de vaca.
Am facut chiftelute de naut.... din pacate prajite in ulei de cocos.
Fulgii ramasi de la lapte sunt inca in frigider.maine am zi de carbo... daca am timp de ei ii fac bilute ;)

anqutz 04 mar 2014 21:26:04

Re: Jurnal Pamy II
 
Vezi ca fulgi de cocos au in principal grasime. Mie imi place mult laptele de cocos, e super aromat.

pamy 05 mar 2014 00:19:07

Re: Jurnal Pamy II
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 1335510)
Vezi ca fulgi de cocos au in principal grasime. Mie imi place mult laptele de cocos, e super aromat.

Sa il beau simplu nu mi-a prea placut. Mi-am facut un fel de ness si azi in piure.... e ok oricum. Eu nu am voie lapte decat in ziua de proteine.

anqutz 05 mar 2014 08:31:17

Re: Jurnal Pamy II
 
Sincera sa fiu simplu nu l-am prea baut, doar in shake-uri. Il folosesc in shake-ul proteic postantrenament.

pamy 05 mar 2014 09:47:56

Re: Jurnal Pamy II
 
Neatza! Abia acum ne-am trezit. Daca luni seara am culcat-o la 11 s-a trezit la 8. Aseara am culcat-o la 9 si la9:40 o luai eu din pat ca ea inca lenevea. :))
Acum MD pt ea... laptic :D

pamy 07 mar 2014 16:52:28

Re: Jurnal Pamy II
 
Sa fac si eu un raport. Azi -100 g. Mai exact 94,4 kg.

T25 merge bine. Am facut luni, miercuri, joi si vineri portie dubla. Acum am terminat.
Am mers si la pilates marti si joi cate o ora.

Cu dieta nu am fost foarte ordonata. Iar am sarit peste ziua de vitamine :D.

Azi iesim la restaurant si sigur sigur voi manca paste cu fructe de mare ;;).

pamy 11 mar 2014 23:11:39

Re: Jurnal Pamy II
 
Am mancat faimoasele paste vineri, am mancat si sambata si duminica destul de aiurea si deloc disociat. Ieri am fost mai cuminte si abia azi am avut o zi de proteine curata :D

Ieri am fost aproape 3 ore la piscina + spa si din pacate am sarit peste T25.
Azi am avut pilates de dimineata si am facut si t25 pe seara :) ma cam supara spatele dar cred ca de la mersul pe jos. Am venit de la sala pe jos si am mers si la plimbare cu patricia dupa.

O seara buna!

pamy 12 mar 2014 15:21:39

Re: Jurnal Pamy II
 
Azi 93,4 kg.

aseara dupa o cearta cu sotul si nesomn pana la 3

asa ca divortul poate fi o dieta foarte buna :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:12:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO