forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg? (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=6635)

Alina82 19 dec 2010 16:21:56

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de curcubitza (Post 443434)
[*48*][*48*]Rozi, eu cu Alinutz te asteptam aici http://forum.slabute.ro/dieta-hipoca...tml#post443414[*144*][*144*][*144*] Alinutz, tu esti blonda ca eu sunt roscata:))))))?

Noup dar mai k dak reusesti sa o convingi pe Rozi ma fac si blonda:Dk de cand se chinuie lumea cu Rozi sa o convinga sa pape si ea cat de cat normal si ea nu si nu face foame....:D

rozica1965 19 dec 2010 16:23:34

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 443436)


Pai simplu...dak elimini junk food-ul si pe ala stiu deja k l-ai eliminat pt k deh ciorba de varza nu se face cu prajeala sau cu cola:Dpoi ai voie sa papi cam ce vrei tu in limitele bunului simt:Dsau in limitele caloriilor dak asa preferi....eu am mancat carne,legume,fructe,peste,cereale,batoane de cereale,biscuiti digestivi,iaurturi,branzeturi(mai hipocalorice asa dar nu degresate k nu imi plac:D)si uite k am slabit:Dde akm eu cred k poti incepe sa ai si tu putina rabdarik...stiu k tu vrei sa dai cat mai repede....dar nici peste noapte nu se poate Rozi:)

In primul rand ce e ala junk food-ul?
In rest.....nu mai stiu ce sa comentez la mesajul tau....Mi s-au incetosat ochii si creierii....:((:((

Alina82 19 dec 2010 16:23:43

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 443438)
Iar eu sunt neagra....de foameeeeeeeeee....>:)

ma duc sa bag o tigare si poi revin sa vad cu ce se mananca Dukan asta:))dak pe tine te-a facut neagra inseamna k e grav...adik la cata foame faceai u inainte si nu te plangeai de foame...cum naiba de akm e mai tragic:-?

rozica1965 19 dec 2010 16:24:57

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de curcubitza (Post 443437)
Tarate ti-ai facut rost?:D
Baga niste urda:)

N-am facut rost inca....mai bine intr-un fel,ca acus ma duceam si fierbeam niste taratze si le haleam ca porcul.....:D:D:D

curcubitza 19 dec 2010 16:25:32

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 443442)
In primul rand ce e ala junk food-ul?
In rest.....nu mai stiu ce sa comentez la mesajul tau....Mi s-au incetosat ochii si creierii....:((:((

mananca Iaurt 0% grasime:>:>:>
Stiai ca lactatele cu 0% grasime NU SUNT SANATOASE PENTRU ca sunt prea procesate?
iar calciul nu se absoarbe fara 2% grasime???
NU TI-E FRICA DE OSTEOPORAZA ROZI?:)))))))))

rozica1965 19 dec 2010 16:25:49

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de curcubitza (Post 443437)
Tarate ti-ai facut rost?:D
Baga niste urda:)

Urda,urda,pai mai mancai dimineata urda.....:P:P

Alina82 19 dec 2010 16:25:57

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 443442)
In primul rand ce e ala junk food-ul?
In rest.....nu mai stiu ce sa comentez la mesajul tau....Mi s-au incetosat ochii si creierii....:((:((

Adik toate porcariile de le ingurgitam...k doar de aia am ajuns grase si frumoase:))Ex:prajeli,dulciuri,grasimi,carne de porc,sucuri carbogazoase,zahar,fast food,produse de patiserie...:D

rozica1965 19 dec 2010 16:27:49

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 443441)


Noup dar mai k dak reusesti sa o convingi pe Rozi ma fac si blonda:Dk de cand se chinuie lumea cu Rozi sa o convinga sa pape si ea cat de cat normal si ea nu si nu face foame....:D

Alinushu,ia citeste si tu o tzara in urma....sa vezi ca tocmai am terminat o dieta de 7 zile...in care am slabit 3,2 kg....:D:D:D....pot fi si cuminte...;););)

curcubitza 19 dec 2010 16:28:58

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Fetele, ies ca i-am exasperat pe toti ai casei cu statul meu la calculator, sper sa mai pot intra mai pe seara:)

rozica1965 19 dec 2010 16:29:22

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 443443)


ma duc sa bag o tigare si poi revin sa vad cu ce se mananca Dukan asta:))dak pe tine te-a facut neagra inseamna k e grav...adik la cata foame faceai u inainte si nu te plangeai de foame...cum naiba de akm e mai tragic:-?

Fugi,ca aprind si eu una....sau un pachet odata....:D:D:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:12:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO