forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Vera37 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=7693)

vera37 24 iul 2011 14:06:07

Re: Jurnal Vera37
 
Citat:

Anterior postat de jeny2105 (Post 734009)
promit ca o sa incerc sa pap cate putin dimineata....chiar daca am mai avut incercari, si de fiecare data am esuat :(( :(( devastand frigiderul pe la 12 noaptea...dar acum e altceva, simt eu ca e alta mancare de peste, ca de data asta o sa pot...pt ca nu o sa ma lasati voi sa calc stramb :D

in afara de frigiderul ala din care devorezi la 12 noaptea, eu zic, ca nu e un capat de tara ca o data pe saptamana sa-ti faci o pofta, asa vei putea sa-ti duci la bun sfarsit treaba:):):)
crede-ma ca eu asa mai fac si uite ca am rezultate;);)

iliecata2003 25 iul 2011 07:36:39

Re: Jurnal Vera37
 
Buna dimineata dragelor,
Va doresc o saptamana minunata.
Eu sunt ffffffffff fericita pt ca de sambata 15 iulie si pana astazi as scazut de la 127,7 la 122,9 kg ceea ce ma face fffffffffffff fericita. Sper sa reusesc sa o tin tot asa si sa ajung la greutatea dorita.
JENI, se poate scumpo sa nu mai cauti prin frigider la 12 noaptea. Iti spune cineva care devora tot ce prindea, indiferent de ora. Nici eu nu obisnuiam sa manancr dimineata, insa de cand cu dieta Monicai Ramirez am scazut in total 7 kg de la 130 la 122,9 kg. Si mananc ce imi place, insa respect modul de combinare al alimentelor. Daca ai nevoie de ajutor, sunt aici.
Pupici

vera37 25 iul 2011 07:52:39

Re: Jurnal Vera37
 
Citat:

Anterior postat de iliecata2003 (Post 734904)
Buna dimineata dragelor,
Va doresc o saptamana minunata.
Eu sunt ffffffffff fericita pt ca de sambata 15 iulie si pana astazi as scazut de la 127,7 la 122,9 kg ceea ce ma face fffffffffffff fericita. Sper sa reusesc sa o tin tot asa si sa ajung la greutatea dorita.
JENI, se poate scumpo sa nu mai cauti prin frigider la 12 noaptea. Iti spune cineva care devora tot ce prindea, indiferent de ora. Nici eu nu obisnuiam sa manancr dimineata, insa de cand cu dieta Monicai Ramirez am scazut in total 7 kg de la 130 la 122,9 kg. Si mananc ce imi place, insa respect modul de combinare al alimentelor. Daca ai nevoie de ajutor, sunt aici.
Pupici

neatza cata>:D<>:D<
felicitari, bravo ce vesti bune ne-ai adus, wow:-o

iliecata2003 25 iul 2011 08:08:56

Re: Jurnal Vera37
 
VERUTA, multumesc mult. Eu in general prima luna si jumatate slabesc fffffffff repede. Dupa aia incepe 'balul" incep sa stagnez si orice as face vreo 2-3 saptamani pot sta si nemancata si tot degeaba. :D
Azi reincep sa ma duc la masaj si la impachetari pt ca saptamana trecuta am avut "invadatorii" si a trebuit sa stau cumintica.

Pupici si o saptamana minunata

vera37 25 iul 2011 08:16:40

Re: Jurnal Vera37
 
Citat:

Anterior postat de iliecata2003 (Post 734925)
VERUTA, multumesc mult. Eu in general prima luna si jumatate slabesc fffffffff repede. Dupa aia incepe 'balul" incep sa stagnez si orice as face vreo 2-3 saptamani pot sta si nemancata si tot degeaba. :D
Azi reincep sa ma duc la masaj si la impachetari pt ca saptamana trecuta am avut "invadatorii" si a trebuit sa stau cumintica.

Pupici si o saptamana minunata

cata, poate de data asta reactionezi altfel, eu iti tin pumnii sa nu intri asa repede la stagnare, eu pana acum n-am avut, doar ca in unele saptamani am slabit putin:):):)
eu as zice sa ai grija si la nr de calorii sa nu fie prea mic, ca noi avem mult de slabit si deci si o perioada mai mare de timp:):)
iti urez bafta multa si o saptamana minunata:-*:-*:-*

iliecata2003 25 iul 2011 09:05:11

Re: Jurnal Vera37
 
Iubita mea, nu imi calculez nici caloriile si nici portiile de mancare. Nu fac decat sa tin cont de combinatiile de alimente de la fiecare masa si sa mananc atat cat imi trebuie. Important este ca organismul sa nu mai simta nevoia de mancare multa, dulciuri si prajeli, nu?
Nu stiu cum va fi de data asta, mai ales ca am trecut de 30 de ani. Am citit zilele trecute pe net de faptul ca dupa 30 de ani organismul nu mai secreta in cantitati necesare hornonul numit "peptina" (cercetatorii il numesc hormonul antiobezitate) si din acest motiv ne ingrasam mai repede si slabim mai greu decat la 20 de ani. Dumnezeu stie cum va fi de data asta, eu insa sper sa iasa totul ok. Mama mi-a dat aseara niste picaturi din alge de mare care cica ajuta organismul sa elimine mai repede grasimea si nu mai lasa compusii grasi sa se depuna. Sa vedem cum voi reactiona eu. La mama a dat rezultate bune

danuta 25 iul 2011 14:34:41

Re: Jurnal Vera37
 
felicitari vera![*76*][*76*][*76*]
mai ai un pic si esti sub suta.....cred ca saptamana viitoare>:D<

vera37 25 iul 2011 17:34:38

Re: Jurnal Vera37
 
Citat:

Anterior postat de danuta (Post 735458)
felicitari vera![*76*][*76*][*76*]
mai ai un pic si esti sub suta.....cred ca saptamana viitoare>:D<

multumesc danuta:-*:-*:-*:-* sper din tot sufletul>:D<

barbuta 25 iul 2011 17:37:17

Re: Jurnal Vera37
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 735666)

multumesc danuta:-*:-*:-*:-* sper din tot sufletul>:D<

buna draguta ce mai faci eu azi sint[*14*][*14*]

vera37 25 iul 2011 18:42:24

Re: Jurnal Vera37
 
Citat:

Anterior postat de barbuta (Post 735671)
buna draguta ce mai faci eu azi sint[*14*][*14*]

bravooooooo, asa te vreau:):):)


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:09:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO