forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal zozolina (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=2600)

zozolina 09 nov 2010 15:48:06

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de Crysa (Post 396958)
Zozo.....nu e cam putin???pufuleti?biscuti??


nah...tu sti

stii cate calorii au toate ce am papat azi....adik un baton cereale musli +8 biscuiti belvita+1 punga pufuleti=876 calorii:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o+2 cafele

zozolina 09 nov 2010 15:50:07

Re: Jurnal zozolina
 
am ramas masca:-s:-s:-s:-s:-sdeci...mai merg vreo 300 si ceva de caloriii..adica..o felie de tiramisu si apa

Crysa 09 nov 2010 15:59:25

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 396960)
stii cate calorii au toate ce am papat azi....adik un baton cereale musli +8 biscuiti belvita+1 punga pufuleti=876 calorii:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o+2 cafele



tocmai asta spunea si eu....este mancare putina (care mie una nu mi-ar tine de foame) si calorii multe....

zozolina 11 nov 2010 09:47:27

Re: Jurnal zozolina
 
Neatza dragele mele slabute>:D<:-*
Eu tot prin strachini calc..dar macar nu se vede la kg...ce gresesc azi rezolv maine si tot asa....tot nu imi gasesc forta, puterea, vointa de a reincepe sportul....nu inteleg dc in sulfetul meu vreau ...dar...poate azi sau maine sa vedem cum pleaca rusii ca sunt veniti in vizeta...abia astept weekendu ..poate reusesc ca imi conving prieteni sa merge intr-un club...de cand am ramas gravda nu am mai fost..si ma simt o baba....faptul ca te casatoresti si ai si un copil nu inseamna ca de acu gata s-a sfarsit distractia...deci imi tb putere de convingereb-);)....azi munca iar...de mancat am tot felu de batoane cu cereale uitate prin geanta deci am ce papa si un iaurt degresat:>
P.S. am pus si o poza de la ultima noastra petrecere(nunta) la care am fost pe anu asta
O zi frumoasa si plina de soare>:D<:-*

zozolina 15 nov 2010 15:28:18

Re: Jurnal zozolina
 
Nu am chef de nimic imi e somn....vreau acasa..vreau o motivatie sa ma reapuc de sporttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

maryg 15 nov 2010 21:37:17

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 403845)
Nu am chef de nimic imi e somn....vreau acasa..vreau o motivatie sa ma reapuc de sporttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Zozo...nu mai astepta motivatia ! Te poti apuca de maine sa faci sport...asta in varianta ca nu ai inceput de azi;)! Hai ca te sustin eu[*3*][*3*][*3*]!!!Si eu ...acum am ajuns acasa,ma doare capul,imi este somn..copiii inca nu au adormit !!!Dar ma pun sa fac stepeer ! Nu am chef !! Dar din proprie experienta stiu ca imi va venii pe parcurs iar dupa... voi fi foarte incantata:)! Asa ca ...hai la treaba[*54*][*54*][*54*]!!

zozolina 16 nov 2010 09:05:09

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de maryg (Post 404371)
Zozo...nu mai astepta motivatia ! Te poti apuca de maine sa faci sport...asta in varianta ca nu ai inceput de azi;)! Hai ca te sustin eu[*3*][*3*][*3*]!!!Si eu ...acum am ajuns acasa,ma doare capul,imi este somn..copiii inca nu au adormit !!!Dar ma pun sa fac stepeer ! Nu am chef !! Dar din proprie experienta stiu ca imi va venii pe parcurs iar dupa... voi fi foarte incantata:)! Asa ca ...hai la treaba[*54*][*54*][*54*]!!

DAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa iubita azi voi incepe iar exercitiile zuzanei..nu se mai poateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb-)b-)b-)>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<multumesc pt vizeta..ce mai faci?

lacramioara2 16 nov 2010 09:11:23

Re: Jurnal zozolina
 
Zozo, Mary, ma bucur sa va vad din nou active! Imi era dor de voi, pentru ca voi m-ati primit cand mi-am inceput jurnalul. Inteleg ca treceti prin furcile caudine ale mentinerii cu toate pacatele ei. Sa mai scrieti va rog pentru ca asa voi fi si eu pregatita pentru acel moment imedeiat ce voi ajunge la greutatea mult visata de 65KG.

Si eu am avut o pauza de 2 saptamani de sport si ma urnesc foarte foarte greu, ieri am urcat pe bicicleta pret de 45 de minute si dupa am cazut lata.

Va pup pe amandoua si va urmaresc, sa stiti.

zozolina 16 nov 2010 09:42:40

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de lacramioara2 (Post 404756)
Zozo, Mary, ma bucur sa va vad din nou active! Imi era dor de voi, pentru ca voi m-ati primit cand mi-am inceput jurnalul. Inteleg ca treceti prin furcile caudine ale mentinerii cu toate pacatele ei. Sa mai scrieti va rog pentru ca asa voi fi si eu pregatita pentru acel moment imedeiat ce voi ajunge la greutatea mult visata de 65KG.

Si eu am avut o pauza de 2 saptamani de sport si ma urnesc foarte foarte greu, ieri am urcat pe bicicleta pret de 45 de minute si dupa am cazut lata.

Va pup pe amandoua si va urmaresc, sa stiti.

Buna scumpa ....da e greu la mentinere..sunt multe tyentatii...iar eu nu am mai facut sport cum tb de 1 luna:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-osper din tot sufletul sa am azi puterea si vointa necesara sa fac....nush dc ma simt asa obosita seara si nu pot face nimic...azi am papat un baton de cereale la md deci am inceput bine...la pranz am stelute de branza cu smantana foarte bune....si la cina...am sa imi fac o salata ...cu ardei gras sau gogosari, rosii si castraveti si telemea....eii chiar suna bine...deja ma simt mai bine..mai optimista;;);;);;);;)
O zi frumoasa si senina dragele mele

lacramioara2 17 nov 2010 09:42:53

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 404826)
Buna scumpa ....da e greu la mentinere..sunt multe tyentatii...iar eu nu am mai facut sport cum tb de 1 luna:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-osper din tot sufletul sa am azi puterea si vointa necesara sa fac....nush dc ma simt asa obosita seara si nu pot face nimic...azi am papat un baton de cereale la md deci am inceput bine...la pranz am stelute de branza cu smantana foarte bune....si la cina...am sa imi fac o salata ...cu ardei gras sau gogosari, rosii si castraveti si telemea....eii chiar suna bine...deja ma simt mai bine..mai optimista;;);;);;);;)
O zi frumoasa si senina dragele mele

Cum a fost ziua de ieri pana la urma draga Zozo, te-ai tinut de program?


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:04:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO