forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal zozolina (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=2600)

maryg 17 nov 2010 09:59:43

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 404742)
DAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa iubita azi voi incepe iar exercitiile zuzanei..nu se mai poateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb-)b-)b-)>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<multumesc pt vizeta..ce mai faci?


Super :)! Spor :)! Cheful vine pe parcurs!

Eu am inceput de luni sa ma reorganizez! Vreau sa devin mai responsabila dupa ce voi ajunge iarasi la 60!Nu vreau sa ma mai joc cu kg.-le!Trebuie sa fac ceva in sensul acesta!
De luni m-am apucat de sport si de dieta! :-*>:D<

zozolina 17 nov 2010 10:05:57

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de lacramioara2 (Post 406079)
Cum a fost ziua de ieri pana la urma draga Zozo, te-ai tinut de program?

Buna iubita
DAAAAAAAAAAAAA...am papat ce am zis ..si nu m-am atins de pastele pe care le-am facut la 8 seara:>..am facut 100 de abdomene si 20 de ridicari de picioare ....si..b-)una bucata alergatura prin bed:)):)):)):)):)):)):)):))..deci e un inceput...diseara sper sa fac 150..dak nu 100 si vreo 2-3 exercitii zuzana....
Acu dim am papat un iaurt mic natural +2 danonino mici:D...ramasesera de la Delly:>
Nush ce am sa papa la pranz...dar dupa amiaza tot salata cu rosii, castraveti, telemea fac...
P.S. incerc sa ma las de fumat...mi-am luat tigari multtttttttttttttttt mai slabe..si nici nu vine sa fumez:-ssunt cam..faza e ca azi nu a fost la toilewte si sper sa rezolv prob..cumva..am inteles ca semintele de in rezlva prob..acu tb sa si gasesc...
o zi minunataaaaaaaaaaaaaaaaa>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*:-*

zozolina 17 nov 2010 10:07:30

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de maryg (Post 406101)
Super :)! Spor :)! Cheful vine pe parcurs!

Eu am inceput de luni sa ma reorganizez! Vreau sa devin mai responsabila dupa ce voi ajunge iarasi la 60!Nu vreau sa ma mai joc cu kg.-le!Trebuie sa fac ceva in sensul acesta!
De luni m-am apucat de sport si de dieta! :-*>:D<

Da bvvvvvvvv si eu as vrea de luni sa reincep SB faza 1...sa ma organizez putin....numa bine voi fi la seminar la bucuresti..si acolo..mesele sunt bine organizate si nu am cum trisa...

zozolina 17 nov 2010 12:03:30

Re: Jurnal zozolina
 
Pentru pranz o frumoasa punga de pufuleti...m-am indopat bine..sunt satula nu-mi mia tb nimic:>:>:>:>:>:))

zozolina 18 nov 2010 09:22:25

Re: Jurnal zozolina
 
Buna dimineata slabutele meleeeeeeeeeee>:D<>:D<>:D<
Feeling great ....am facut aseara 200 de abdomene finally am reinceput..ceea ce ma facut sa ma simt alive din nou....la cina ieri nu am mancat salata ...ca ma mancat cu Delia spaghete carbonara...numai ca smechera m-a pus sa ii citesc dumbo si eu nu am mai apucat mare lucru:Dam luat cu furculita de vreo 4-5 ori...asta e oricum ...mi-am revenit din toateeeeeeeeeeeeeee....nu ma mai las de acu inainte;);););)
Azi la md am un baton de cereale ...la pranz un lapte batut si mai vad eu...
O zi cat mai frumoasa >:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*:-*

maryg 18 nov 2010 19:02:01

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 407335)
Buna dimineata slabutele meleeeeeeeeeee>:D<>:D<>:D<
Feeling great ....am facut aseara 200 de abdomene finally am reinceput..ceea ce ma facut sa ma simt alive din nou....la cina ieri nu am mancat salata ...ca ma mancat cu Delia spaghete carbonara...numai ca smechera m-a pus sa ii citesc dumbo si eu nu am mai apucat mare lucru:Dam luat cu furculita de vreo 4-5 ori...asta e oricum ...mi-am revenit din toateeeeeeeeeeeeeee....nu ma mai las de acu inainte;);););)
Azi la md am un baton de cereale ...la pranz un lapte batut si mai vad eu...
O zi cat mai frumoasa >:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*:-*


Asa da ...Zozo ;;);;);;)! Bravo:)!
Si eu ma simt tare bine ;;) si sunt incantata:) de felul in care imi impun anumite reguli! Si chiar sunt foarte ascultatoare :))!
Pt.tine.....[*129*][*1*]

zozolina 19 nov 2010 09:07:51

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de maryg (Post 408072)
Asa da ...Zozo ;;);;);;)! Bravo:)!
Si eu ma simt tare bine ;;) si sunt incantata:) de felul in care imi impun anumite reguli! Si chiar sunt foarte ascultatoare :))!
Pt.tine.....[*129*][*1*]

Bravo Mary>:D<:-*
Multumesc scumpa[*24*]pt tine
Aseara facusi din nou 200 de abdomene:>.....am papat destul de ok...azi la md din nou un baton cereale, la gustare un iaurt mic natural, la pranz am o conserva de peste in sos tomate si la cina branza cu smantana
Incep sa imi revin ma simt multttttttttttttttt mai bine ca acum 2 zile;)
O zi cat mai frumoasaaaaaaaa>:D<:-*
PS abia astept sa ajung in bucuresti..ma duc si eu la un film....la o plimbarica...b-)

lacramioara2 20 nov 2010 19:02:43

Re: Jurnal zozolina
 
Dragele mele Zozo si Mary,ce dragi imi sunteti cand vad ca ati inceput sa aveti din nou grija si sa va puneti pe treaba! \

Voi sunteti exemplul meu sa stiti. Cred ca totusi nu trebuie sa va faceti probleme cu privire la faptul ca imediat dupa dieta ati avut o perioada de relax, cred ca e normal si firesc sa se intample asa. Abia acum dupa relaxare si voie buna cred eu ca incepe adevarata mentinere.>:D<

zozolina 25 nov 2010 09:25:26

Re: Jurnal zozolina
 
Helllooo darlingssssss>:D<:-*
M-am intors din calatorie...obositor dar frumos....am avut grija de ce pap...am mers mult..deci ma mentin pe linia de plutire...
Azi la munca din nou:(
O zi frumoasa dragele mele>:D<

Slabuta 26 nov 2010 00:16:05

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 415342)
Helllooo darlingssssss>:D<:-*
M-am intors din calatorie...obositor dar frumos....am avut grija de ce pap...am mers mult..deci ma mentin pe linia de plutire...
Azi la munca din nou:(
O zi frumoasa dragele mele>:D<

Da poze nu ne arati? :D
Ce mai faci Zozo, pe langa munca?>:D<:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:27:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO