forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal zozolina (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=2600)

zozolina 28 apr 2010 09:01:04

Re: Jurnal zozolina
 
da...cauta pe pe forum "dieta destul de bunicica"..e scrisa de slabuta mi se pare dieta ideala;)

zozolina 28 apr 2010 09:23:16

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de maryg (Post 167338)
Felicitari, Zozo......[*2*][*2*][*2*]!

Ce fain ca ti-ai gasit o dieta pe gustul tau !

Ce mai face domnisoara?

Mutumesc :-* Delia este foarte activa canta, danseaza spune poezii, spune povesti e foarte receptiva....deja incepe sa se plictiseasca. As vrea sa o dau la cresa ca acolo are ce face cu copii..cantecele, jocuri, poezii...socializeaza...am de lucrat cu sotul care nu prea vrea...sper sa imi iasa pasentab-)

ianna 28 apr 2010 20:14:40

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 168387)
Mutumesc :-* Delia este foarte activa canta, danseaza spune poezii, spune povesti e foarte receptiva....deja incepe sa se plictiseasca. As vrea sa o dau la cresa ca acolo are ce face cu copii..cantecele, jocuri, poezii...socializeaza...am de lucrat cu sotul care nu prea vrea...sper sa imi iasa pasentab-)

pai spune-i asa macar de test "sa vedem cum se simte"..ca doar nu vrea sa fie un copil mai retras ... Eu ma uit la al meu...de cand frecventam parcul cu copii seara ...e cu totul altfel...nu mai da cu palma in copiii... nu ne mai trage pe noi de par!...da si celorlalti copiii biscuiti si se joaca impreuna toti cu jucariile. Are atitudinea schimbata aproape 80% fata de copiii si noi chiar!

zozolina 29 apr 2010 08:06:48

Re: Jurnal zozolina
 
asa incerc adica vreau sa incerc...al meu e foarte mofturos ...ca el a avut o femeie care s-a ocupat de el..si a mers doar la gradi cu program scurt....eii e grele D-le...o sa reusesc eu..mai ales ca soacra'mea pleaca la tratament deci efectiv nu are cu cine sta Delia...

ianna 29 apr 2010 14:44:47

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 169849)
asa incerc adica vreau sa incerc...al meu e foarte mofturos ...ca el a avut o femeie care s-a ocupat de el..si a mers doar la gradi cu program scurt....eii e grele D-le...o sa reusesc eu..mai ales ca soacra'mea pleaca la tratament deci efectiv nu are cu cine sta Delia...

tocmai ! eu te sustin, daca conteaza cu ceva:))

zozolina 30 apr 2010 07:52:23

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 170454)
tocmai ! eu te sustin, daca conteaza cu ceva:))

Multumesc din suflet draga ianna>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*:-*
sper sa prind curaj azi...b-)

ianna 30 apr 2010 12:59:04

Re: Jurnal zozolina
 
Am trecut prin vizita ...dar cred ca esti pe la colindat:))prin alte jurnale:D

zozolina 30 apr 2010 13:01:12

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 171279)
Am trecut prin vizita ...dar cred ca esti pe la colindat:))prin alte jurnale:D

la tine am fost:Dsa ma certi putin mai mult..si fumam;)

ianna 30 apr 2010 13:14:31

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 171283)
la tine am fost:Dsa ma certi putin mai mult..si fumam;)

pai ce sa te cert ca ma simt cu musca pe caciula:))ca nici eu n-am fost foarte serioasa in privinta dietei si sportului DAR azi am zis GATA...asa m-am trezit de dim cu pofta de dieta:))

eu zic ca daca nu azi...maine tre sa ma ajungi din urma cu min 1 ora de miscare:D ca eu am in cap sa ies afara cu piticu de dim 30 min alergat...si daca ma tine si pe seara repet povestea;;)

tu? ce plan ai ptr sport?

ca la dieta ...tre sa vezi acul crescand si apoi sa vezi cum te reapuci de dieta:))desi ar fi bine sa nu-l lasi sa creasca:D

zozolina 30 apr 2010 13:20:21

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 171294)
pai ce sa te cert ca ma simt cu musca pe caciula:))ca nici eu n-am fost foarte serioasa in privinta dietei si sportului DAR azi am zis GATA...asa m-am trezit de dim cu pofta de dieta:))

eu zic ca daca nu azi...maine tre sa ma ajungi din urma cu min 1 ora de miscare:D ca eu am in cap sa ies afara cu piticu de dim 30 min alergat...si daca ma tine si pe seara repet povestea;;)

tu? ce plan ai ptr sport?

ca la dieta ...tre sa vezi acul crescand si apoi sa vezi cum te reapuci de dieta:))desi ar fi bine sa nu-l lasi sa creasca:D

pai azi ma duc la sala la tae bo:D o las pe Delia cu mama si la 8.30 miscare o ora..hurei...si faza e ca maine..na 1 mai muncitoresc mici..si imi e cam pofta..de mici..dar seara am sa fac tae bo singurica....ca stiu toate miscarile


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:17:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO