forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal zozolina (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=2600)

zozolina 30 apr 2010 13:22:25

Re: Jurnal zozolina
 
ahh..si azi am inceput cu un bol de lapte uc cereale, gustare un mar, la pranz am avut pachet urda si ridichi (preferatele mele) si am baut o cana cu ceai verde acum o beau pe a 2a si pap biscuiti fara zahar dietetici foarte buni chiar uitasem de ei...m-au ajutat mult acum 3 ani cand am slabit

ianna 30 apr 2010 13:28:36

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 171298)
pai azi ma duc la sala la tae bo:D o las pe Delia cu mama si la 8.30 miscare o ora..hurei...si faza e ca maine..na 1 mai muncitoresc mici..si imi e cam pofta..de mici..dar seara am sa fac tae bo singurica....ca stiu toate miscarile


ooo pai esti mai in forma decat mine:D dar nu iti place carnita pe gratar sau pestele? ...auuu sau niste ciuperci umplute cu mozzarella:x


Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 171299)
ahh..si azi am inceput cu un bol de lapte uc cereale, gustare un mar, la pranz am avut pachet urda si ridichi (preferatele mele) si am baut o cana cu ceai verde acum o beau pe a 2a si pap biscuiti fara zahar dietetici foarte buni chiar uitasem de ei...m-au ajutat mult acum 3 ani cand am slabit


sa nu faci exces la biscuiti;)

zozolina 30 apr 2010 13:42:03

Re: Jurnal zozolina
 
imi place carnea dar nu ma omor dpa ea..iim place pestele in varianta mamei..pe gratar la aragaz..bunnnnnnnnnnnnnnnnnn..n-am mancat nici 100g....:Dm-am oprit nrocu cu mesajul tau>:D<si ciupercile sunt moartea mea..in orice formaaaaaaaa....mai ales cele umplute cu muschi si condimente si un varf de unt la cuptor

ianna 30 apr 2010 13:45:38

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 171319)
imi place carnea dar nu ma omor dpa ea..iim place pestele in varianta mamei..pe gratar la aragaz..bunnnnnnnnnnnnnnnnnn..n-am mancat nici 100g....:Dm-am oprit nrocu cu mesajul tau>:D<si ciupercile sunt moartea mea..in orice formaaaaaaaa....mai ales cele umplute cu muschi si condimente si un varf de unt la cuptor

pai sa stii ca ciupercile ies super bune si pe gratar:D

zozolina 30 apr 2010 13:47:48

Re: Jurnal zozolina
 
stii..nu ma gandesc decat la grataru de maine..si la miciiiiiiiiiiiiiii si la salata cu de toateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee iami iami..voi iesiti?

ianna 30 apr 2010 14:03:18

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 171326)
stii..nu ma gandesc decat la grataru de maine..si la miciiiiiiiiiiiiiii si la salata cu de toateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee iami iami..voi iesiti?

aici e asa urata vremea:(( si bate vantu rau... bine oricum aici bate vantu mereu ca ii si spune "orasul vanturilor"...dar bate rau rau perioada asta... ne-ar lua grataru pe sus:))

sa vedem cum e maine. Chiar am vb cu nasa lui Edy sa iesim la "verde" ;)) sa vedem.... ca i-ar face bine si piticului

zozolina 30 apr 2010 14:16:02

Re: Jurnal zozolina
 
da foarte bine daca stau la aer..si eu abia astept sa ma joc cu Delia afara...si azi dupa birou ma duc home si ies cu ea in copou..deci fac din noua miscare:Dsi Delia are o energie.....ah am uitat sa iti zic..ieri am fost cu ea la dansuri..a fost foarte frumos..copii de la 2 ani la 5 ani..parinti nu au voie in sala...a mea nu vroia sa mai plece dupa s-a terminat

ianna 30 apr 2010 14:40:06

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 171368)
da foarte bine daca stau la aer..si eu abia astept sa ma joc cu Delia afara...si azi dupa birou ma duc home si ies cu ea in copou..deci fac din noua miscare:Dsi Delia are o energie.....ah am uitat sa iti zic..ieri am fost cu ea la dansuri..a fost foarte frumos..copii de la 2 ani la 5 ani..parinti nu au voie in sala...a mea nu vroia sa mai plece dupa s-a terminat

ce faaaain. Abia astept sa mai creasca si Ed ...sa-l pot duce la activitati si fara mine :D

zozolina 30 apr 2010 14:48:04

Re: Jurnal zozolina
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 171414)
ce faaaain. Abia astept sa mai creasca si Ed ...sa-l pot duce la activitati si fara mine :D

stii ce repede creste..doamne eu acum ma uit la poze cu delia cand era bebe..nush cand a zburat timpu.....abia astept sa il fac pe al doilea..la anu ar fi perfect
eu as vrea sa o duc si la inot..sper sa am timp..da acolo nu este vreun spatiu gen daycare in care sa-l lasi pt cateva ore?

zozolina 30 apr 2010 14:54:19

Re: Jurnal zozolina
 
V-am pupat :-*:-*:-* slabutelor si un weeknd placut..si aveti grija!!!!!!!!>:D<>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:36:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO