forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnalul meu => Eln (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=2456)

Eln 26 ian 2010 20:48:59

Jurnalul meu => Eln
 
Salut !#:-s In sfarsit am reusit sa imi fac propiul jurnal.

Vai doamne, trebuie sa imi aprovizionez frigiderul cu fructe si legume, ca nu se mai poate:| Pe bune. Si sport pur si simplu nu mai am timp! Ce bine ca acum vine vacant#:-s. In acea saptamana ma voi tine serios, si sper ca voi mai slabi un kg:x. Doamne ajuta:x

Mult noroc si voua!:-*

Liviutzza 26 ian 2010 20:51:04

Re: Jurnalul meu => Eln
 
Eln,dupa parerea mea nu ai nevoie de o vacanta ca sa inveti sa mananci cum trebuie si sa tii masura:)daca iti doresti cu adevarat nimic nu te poate opri..restul sunt doar scuze pe care ti le spui singura ca sa nu te simti vinovata:D:D asa faceam si eu:)

ema5288 26 ian 2010 20:51:39

Re: Jurnalul meu => Eln
 
ce noroc pe tine ca vei vea vacanmta.vreau si eu:((!! la mine vine sesiunea si apoi partiale si tot asa pana prin martie, o tin din examen in examen!!! vreau si eu timp liber

mailin 26 ian 2010 20:54:14

Re: Jurnalul meu => Eln
 
Mult succes Elm....stiu cum este cu timpul. Ziua ar trebui sa aiba 34 de ore si atunci poate ar fi bine. Dar cum zicea si Liviuzza (apropos Liviuzza, hello :) - am revenit pe forum dupa o absenta de 3 zile din cauza timpului :(() daca iti doresti cu adevarat se poate ;) Totusi o vacanta iti permite sa te concentrezi pe treaba asta si sa iti faci un plan de bataie. inca odata succes

Eln 27 ian 2010 12:19:18

Re: Jurnalul meu => Eln
 
Liviutza, cu scoala si temele chiar nu am timp de sport, vorbesc serios, teancuri de teme, o groaza de invatat, nici la tv nu mai am timp sa ma uit. In vacanta as vrea sa incerc macar sa practic tae-bo, slabuta mi-a dat niste video si o sa ma uit la ele:)

ianna 27 ian 2010 14:13:46

Re: Jurnalul meu => Eln
 
Eln ia zi tu de dimineata pana seara pe ore tot ce faci tu intr-o zi

te trezesti la cat?cand iei micu dejun? cand pleci la scoala? cat stai la scoala? etc pana cand te culci...

Eln 27 ian 2010 18:38:18

Re: Jurnalul meu => Eln
 
pai ma trezesc la 8:30, micul dejun.... pe la 10, la scoala la 2 sau 3, stau pana la 7, ma culc la la 11 seara..... seara mai fac teme... etc.

oricum imi voi organiza mai bine timpul:) Abea am facut 20 min de tae-bo infasurata cu folie alimentara. Cand am dat jos folia eram fleasca, foarte super tae-bo, voi face asa in fiecare seara, e chiar distractiv:>

Anita 27 ian 2010 18:43:33

Re: Jurnalul meu => Eln
 
Daa.. foarte bine ca te`ai infasurat in folie. O sa te ajute mult :D

Deci se poate ;)

Succes !

Eln 28 ian 2010 08:56:36

Re: Jurnalul meu => Eln
 
Astazi mi-am facut 2 poze la abdoment ca sa compar dupa o luna de tae bo, sper sa vad rezultate bune:> Doamne-ajuta:x

Eln 28 ian 2010 09:25:24

Re: Jurnalul meu => Eln
 
Huh, am facut cele 15 min de tae-bo:>
Imi place sa scriu detaliile pe care le fac in fiecare zi:)) e chiar bun jurnalu' asta:>


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:30:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO