forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnalul slabutelor motivate -vrem deci putem! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=9987)

marinuta 23 aug 2011 15:42:54

Re: Jurnalul slabutelor motivate -vrem deci putem!
 
asa lasa ca azi iti iai o zi de relax......[*evantai*]

simocasandra 23 aug 2011 15:43:26

Re: Jurnalul slabutelor motivate -vrem deci putem!
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 768565)

Aa,vrednicuta esti.;;)
Nu ai pentru ce.:x
Si eu pap pepene galben acum:D.
In rest stau si eu un pic jos ca toata dimineata am alergat de colo-colo..dimineata mi-am mai uitat si niste acte acasa si mi-am adus aminte la intrarea in firma..si pana la mine acasa de la munca sunt 1,5km..si am alergat si la dus si la intors..ajunsesem transpirata:))..parul mi se facuse urat..etc zici ca veneam de la batalie..asta e capu'face..capu'trage:P.
Mai stau putin si ma pun sa fac o ciorbita si dupa ma tirez la piscina..sa dau cateva ture sa nu mai ma invinuiesc ca bag in mine ca sparta;;).

hmm..poi macar e bn k ai facut miscare uita de partea urta(transpirat si stricat freza:) ) hmm poi la voi pan la ce ora e deschisa piscina ?la noi e de la 8-20:)

simocasandra 23 aug 2011 15:44:04

Re: Jurnalul slabutelor motivate -vrem deci putem!
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 768573)
asa lasa ca azi iti iai o zi de relax......[*evantai*]

mda am avut si wekendu

Monica17 23 aug 2011 15:45:10

Re: Jurnalul slabutelor motivate -vrem deci putem!
 
Citat:

Anterior postat de simocasandra (Post 768563)
o bv pt sport ...eu lenevesc pofta buna

Multumesc! >:D<

Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 768564)
Buna fetele, ce faceti? Am terminat de facut sport pe ziua de astazi am facut 30 min de cardio si 40 min cu bicicleta. Azi a fost zi de cintar si am slabit -2.6 kg.[*118*]

Felicitari! >:D<

Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 768568)


Hei;;).Ce pliante daca se poate sti?:P
Si cum faci supa de rosii?:D

O prietena si-a deschis un salon de infrumusetare si normal ca trebuie sa il faca cunoscut... si noi punem pe masini si in cutiile postale pliante cu preturile, adresa si nr de telefon :D....

Si supa de rosii nu am facut-o eu.. in general gateste bunicuta mea draga si scumpa :x... Eu nu am gatit vara asta cam deloc :)).
Dar.... se pun legumele la fiert (ceapa, telina, morcovi) cu putina sare si cand sunt fierte pe jumatate adaugi rosiile (mai multe...2kg..cam asa) fara coaja si ardeii grasi (daca iti plac). Mai lasi sa fiarba si spre sfarsit adaugi fidea sau ce vrei tu si dupa ce s-au fiert, supa e gata. Pui patrunjel deasupra si e foarte buna rece :x.

Georgii 23 aug 2011 15:47:10

Re: Jurnalul slabutelor motivate -vrem deci putem!
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 768579)
Multumesc! >:D<



Felicitari! >:D<



O prietena si-a deschis un salon de infrumusetare si normal ca trebuie sa il faca cunoscut... si noi punem pe masini si in cutiile postale pliante cu preturile, adresa si nr de telefon :D....

Si supa de rosii nu am facut-o eu.. in general gateste bunicuta mea draga si scumpa :x... Eu nu am gatit vara asta cam deloc :)).
Dar.... se pun legumele la fiert (ceapa, telina, morcovi) cu putina sare si cand sunt fierte pe jumatate adaugi rosiile (mai multe...2kg..cam asa) fara coaja si ardeii grasi (daca iti plac). Mai lasi sa fiarba si spre sfarsit adaugi fidea sau ce vrei tu si dupa ce s-au fiert, supa e gata. Pui patrunjel deasupra si e foarte buna rece :x.

Fain,sper sa aiba succes cu afacerea:D.
A..incerc si eu ca iubesc rosiile si nu am mancat niciodata..si daca merge cu ardei grasi..care ii ador e si mai bine.:x:x
Tu ce mai faci?:P

Georgii 23 aug 2011 15:48:04

Re: Jurnalul slabutelor motivate -vrem deci putem!
 
Citat:

Anterior postat de simocasandra (Post 768575)
hmm..poi macar e bn k ai facut miscare uita de partea urta(transpirat si stricat freza:) ) hmm poi la voi pan la ce ora e deschisa piscina ?la noi e de la 8-20:)

Da..jogging:)).
Aici e pana la 3-4 dimineata..;;).

Raema 23 aug 2011 15:48:32

Re: Jurnalul slabutelor motivate -vrem deci putem!
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 768564)
Buna fetele, ce faceti? Am terminat de facut sport pe ziua de astazi am facut 30 min de cardio si 40 min cu bicicleta. Azi a fost zi de cintar si am slabit -2.6 kg.[*118*]

Felicitari pt scadere;;)

marinuta 23 aug 2011 16:05:01

Re: Jurnalul slabutelor motivate -vrem deci putem!
 
mersi Raema....... fetele tocmai mi-am calculat nr de calorii ce leam papat azi si am 1134 calorii..... zic ca e ok ..... voi ce spuneti?[*12*]

Monica17 23 aug 2011 16:13:36

Re: Jurnalul slabutelor motivate -vrem deci putem!
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 768582)


Fain,sper sa aiba succes cu afacerea:D.
A..incerc si eu ca iubesc rosiile si nu am mancat niciodata..si daca merge cu ardei grasi..care ii ador e si mai bine.:x:x
Tu ce mai faci?:P

Eu ce sa fac... ma odihnesc putin pentru ca pe la 18:30 plec iar... Tu ce mai faci? :-*

Georgii 23 aug 2011 16:15:58

Re: Jurnalul slabutelor motivate -vrem deci putem!
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 768613)
Eu ce sa fac... ma odihnesc putin pentru ca pe la 18:30 plec iar... Tu ce mai faci? :-*

Numai pe drumuri esti ;;).
Eu..astept sa ma sune iubi sa imi zica ce i-au facut aia la politie azi..nah ce sa faci daca iti ia foc masina cand te duci la magazin..si o lasi pe avarii la 41de grade care erau afara.Asa ca am ramas si fara masina..adica el x-(.


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:54:28.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO