forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=6088)

ella 78 04 iun 2012 08:14:28

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1058504)
Am si eu o piesa, nu asa ritmata ca a Ellutei, dar la fel de super tare ca aia, dupa parerea mea:x:x
BORKED

I love this music:x:xsper ca intr-o viata viitoare sa fiu negresa..pt musica lor..si pt fundurile alea obraznice:">:)):)):)):))..Gata am fugit la treburi..dar nu inchiid:>:-*:-*:-*:-*

happygirldiana 04 iun 2012 08:16:18

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 1058508)
I love this music:x:xsper ca intr-o viata viitoare sa fiu negresa..pt musica lor..si pt fundurile alea obraznice:">:)):)):)):))..Gata am fugit la treburi..dar nu inchiid:>:-*:-*:-*:-*

asa zic si eu de mine!intr-o viata anterioara am fost rastafarian:)):))
spor la munci!fug si eu in oras ca am ceva facturi de platit si de prelungit abonamentul la telefon:x
ne auzim in max 1 ora!

Creatsa 04 iun 2012 09:19:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimiiiiiii m-am trezit si eu cu forte noi pt a incepe Rinuta !:x:x:x
Felicitariiiiiiiiiiiiiiiii >:D<
Poate am si eu rezultate asa frumoase cu ea:D

bzzz 04 iun 2012 09:55:22

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1058315)


Miresico,te-am citit, am vazut ca ai tot mai multa treaba.Unde mai pui ca mai aveti si o nunta la care s amergeti:);))Lasa, ca te pui tu si pe treaba, mai intai fa in asa fel incat sa iasa totul bine pt nunta:-*

Reggae...nu ascult de mult.De curand am descoperit ca imi place, cu ajutorul cuiva;))E superba!:x:x

Hai ca astazi mi-am gasit usor raspunsul:)) Intradevar e superb ritmul reggae... Am avzut ca ai inceput un nou fel de aerobic... ce fel?hai ca vreau sa ma reapuc si eu:D si sa incerc chestii noi.. sau dansezi pe raggae ca asta fac de muuulttt;)) Atat pe reggae cat si pe reggaeton ...dansezi pana nu mai poti:)) O zi frumoasa..>:D<

Animis23 04 iun 2012 10:30:33

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Felicitari! Ma bucur mult pentru tine! La urmatoarea cantarire, sub 70, da? :-*>:D< O saptamana super sa ai!

azra 04 iun 2012 10:58:56

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
salutare
felicitari pt reusita!!!

Kclaudyia 04 iun 2012 12:58:59

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Ziua buna soare! :D

Congrats ptr noua greutate si la mai "minus" :))
>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

Azi ce planuri ai?

Pupi multi! :-*

Adelina Mihaela 04 iun 2012 15:28:34

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Felicitari Dienutza! :* Mult succes pe viitor cu dieta, tine-o tot asa!
"Good things come to those who wait" :x :>

Prapadeala 04 iun 2012 16:01:54

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Felicitari pentru cantar... asa, sigur o sa ti se indeplineasca dorinta de ziua ta.

Sper ca ai parte de o zi frumoasa >:D<

Si eu am incercat sa-mi iau LesMills, ca am tot citit pe la voi, dar torrentul meu e cu o parola si nu m-am prins cum sa caut parola :(

happygirldiana 04 iun 2012 19:45:33

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Iubitele mele, cantarul m-a rasfatat azi dar eu tot nu am scapat de prostul obicei:acela de a ceda chiar in ziua in care am scadere:))Astazi iar nu am meniu de Rina.Ca si ieri de altfel....A facut sor'mea un tort si am zis initial ca iau doar o lingurita.Dar lingurita s-a tranformat intr-o ditai felia!:))Asa ca...nu stiu ce sa fac: maine reiau de la proteine sau continui cu amidonuri?De data asta nu stiu daca ma mai iarta cantarul.Nu stiu dar trebuie sa ma opresc, sa imi vad de Rina ca altfel am mierlit=o!Azi cand am mers la hotel sa mai iau cativa banuti din salariu am constat ca m-am ingrasat foarte mult fata de astavara.Adica....am 5 kile in plus aproape fata de anu trecut si efectiv nu mai intru in blugii 3/4 de astavara.Au o taliuta asa mica:x:x Si bineinteles ca m-am suparat, ca am facut tambalau ca sunt grasa:))Trebuie sa ma ambitioneze mai mult chestia asta, nu sa ma faca sa mananc tort:)):))Asa ca acum o sa intreb fetele la Rina ce sa fac, sa reiau sau sa continui cu amidonuri maine.Promit sa fiu cuminte pentru ca imi e prea bine cu dieta asta:x:x

Astazi...ooo,Doamne, ce zi lunga:))Parca sunt libera de 2 zile, mi s-a parut ca am facut atat de multe.....Am facut de toate numai sport nu.Am picioarele in pioneze....Am carcei, sunt cusute de carcei, nu pot sa merg si ma dor groaznic talpile.Carcei la interval de 3-4 minute....As vrea sa fac macar bicicleta dar nu stiu cum....Sa vad, as avea timp.Am si gleznele umflate din cauza ca m-am cam suprasolictiat ieri la sport si am stat cam mult pe tocuri in ultima perioada.....

Acum sunt pe aici, ma invartesc, mai citesc, mai ascult o muzica:)Numai ce am terminat de spalat un munte de vase dupa tortul ala...


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:46:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO