forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=6088)

happygirldiana 18 nov 2011 10:18:45

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Pentru azi am la gustari terci de ovaz(cate 150 de gr), multa energie imi da si e si satios, la pranz am legume la tigaie cu snitel de soia la cuptor(fara ou, fara nimic), iar la cina o sa pap acasa, pe la 8 jum cand ajung, supa cu galusti si un pic de varza calita.

Pe seara sunt cu iubi, iar maine dimi sunt acasa, fac un pic de sport, am chef de TJ;)Intru pe seara la serviciu si maine si duminica.

E un frig de mori, dardaie dintii in gura, dar neau dat si noua putina caldurica aici, la receptie, urmeaza sa se opreasca, pentru ca nu mai e motorina deja:)

happygirldiana 18 nov 2011 18:23:25

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
3 ataşament(e)
Dumnezeule mare, am gasit acum pe net, poate voi ati aflat mai demult,eu abia acum:"> cat de mult a slabit Kelly Osbourne[*2*][*2*][*15*][*ganditor*]Doamneeee...am ramas traznita:))Ia uitati aici, am atasat pozele care m-au marcat pe mine, ca o stiam grasunica vesnic si foarte haioasa prin felul ei de a fi si de a se imbraca:))si acum pot spune ca e foarte frumoasa, se imbraca ceva mai dragut si pare mai...umana:))

mutulica 18 nov 2011 19:28:41

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 849143)
Dumnezeule mare, am gasit acum pe net, poate voi ati aflat mai demult,eu abia acum:"> cat de mult a slabit Kelly Osbourne[*2*][*2*][*15*][*ganditor*]Doamneeee...am ramas traznita:))Ia uitati aici, am atasat pozele care m-au marcat pe mine, ca o stiam grasunica vesnic si foarte haioasa prin felul ei de a fi si de a se imbraca:))si acum pot spune ca e foarte frumoasa, se imbraca ceva mai dragut si pare mai...umana:))

Am auzit ceva ca s-a pus pe slabit, si chiar a slabit serios, bravo eiii....dar tot e cam strasnicuta:))

mutulica 18 nov 2011 21:03:05

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://www.graphics18.com/wp-content...myfdzcwc0w.gif

lonely 19 nov 2011 07:24:14

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna dimineata >:D< :-*
Sa ai un weekend minunat si fara abateri >:D< :-*

iuanutza 19 nov 2011 08:42:28

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
un weekend minunat iti doresc
http://www.desicomments.com/dc1/04/101639/101639.jpg

Animis23 19 nov 2011 18:36:33

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Buna, iubita. Un week-end frumos sa ai! :D Eu mai trag chiulul pe aici cat sunt acasa, dar voiam sa te anunt si aici ca am facut grupul pentru concurs si ca te poti inscrie. Pupici!

happygirldiana 19 nov 2011 20:48:57

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 849193)
Am auzit ceva ca s-a pus pe slabit, si chiar a slabit serios, bravo eiii....dar tot e cam strasnicuta:))

:))conteaza ca acum pare si ea mai normala, nu?:))
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 849566)
Buna dimineata >:D< :-*
Sa ai un weekend minunat si fara abateri >:D< :-*

Citat:

Anterior postat de iuanutza (Post 849602)

Salutare, Ioana!Multumesc la fel, desi eu in weekend lucrez:(:-*:-*>:D<
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 850103)
Buna, iubita. Un week-end frumos sa ai! :D Eu mai trag chiulul pe aici cat sunt acasa, dar voiam sa te anunt si aici ca am facut grupul pentru concurs si ca te poti inscrie. Pupici!

Buna iubita Simi!Cum reusesc sa fac poza, m-am siinscris;)Maine dimineata cred ca sunt gata cu totul:)

Asadar, astazi....naspa.Somn permanent, durere de cap, frig....Am dormit aproape toata ziua.Aseara...am fost cu iubi, ma simt oribil pentru seara aia.Am fost foarte obosita incat am adormit:(( Ma simt groaznic.Chiar nu vroiam sa treaca asa ziua asta speciala pentru noi 2.Mi-am cerut scuze dar....tot naspa ma simt.Trebuie sa ma revansez cumva:(

Acum sunt la serviciu, hotelul e pustiu, in noaptea asta sunt singura singura aici..Rezervarle abia maine imi vin, asa ca astaseara solia.Macar fratele sefei sa fi fost, daca se intampla ceva tipam o data si gata, cobora el.Dar asa?:((Ce ma fac?Sper sa fie totul in regula....Va pup pe toate si va multumesc ca ati trecut pe la mine:-* Noapte buna tuturor!Eu mai poposesc pe aici;)O noapte intreaga, atat:))

lonely 19 nov 2011 21:11:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 850385)
:))conteaza ca acum pare si ea mai normala, nu?:))



Salutare, Ioana!Multumesc la fel, desi eu in weekend lucrez:(:-*:-*>:D<

Buna iubita Simi!Cum reusesc sa fac poza, m-am siinscris;)Maine dimineata cred ca sunt gata cu totul:)

Asadar, astazi....naspa.Somn permanent, durere de cap, frig....Am dormit aproape toata ziua.Aseara...am fost cu iubi, ma simt oribil pentru seara aia.Am fost foarte obosita incat am adormit:(( Ma simt groaznic.Chiar nu vroiam sa treaca asa ziua asta speciala pentru noi 2.Mi-am cerut scuze dar....tot naspa ma simt.Trebuie sa ma revansez cumva:(

Acum sunt la serviciu, hotelul e pustiu, in noaptea asta sunt singura singura aici..Rezervarle abia maine imi vin, asa ca astaseara solia.Macar fratele sefei sa fi fost, daca se intampla ceva tipam o data si gata, cobora el.Dar asa?:((Ce ma fac?Sper sa fie totul in regula....Va pup pe toate si va multumesc ca ati trecut pe la mine:-* Noapte buna tuturor!Eu mai poposesc pe aici;)O noapte intreaga, atat:))

Lasa ca te vei revansa tu ;)) Sunt convinsa ;))
Naspa sa fii singura o noapte intreaga :( Dar poate asa dormi si tu in noaptea asta :)) Tot raul spre bine :))

happygirldiana 19 nov 2011 21:12:37

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lonely (Post 850446)
Lasa ca te vei revansa tu ;)) Sunt convinsa ;))
Naspa sa fii singura o noapte intreaga :( Dar poate asa dormi si tu in noaptea asta :)) Tot raul spre bine :))

nu am pretentii sa dorm.macar sa atipesc cate 10 minute:)):">


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:30:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO