forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=6088)

happygirldiana 08 sep 2010 20:43:22

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
punem,punem;) dar eu am zis,e aproximativ.nu am masurat la inceput....dar nu imi varia niciodata marimea burtii sau a coapselor asa ca stiu cat de cat de cand ma mai apucam sa le masor :D

happygirldiana 08 sep 2010 20:44:38

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 320429)
It's a deal atunci!:> Se pune si faptul ca imi e larg acum inelul de logodna?:))Trebuie iar sa il stramtez:-<

da:)) adevarul e ca am observat ca si inelele aluneca :)) serios vb acum.poate aiurez dar aluneca,in conditiile in care erau stramte:-S

Florea Andreea 08 sep 2010 20:44:53

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 320431)
punem,punem;) dar eu am zis,e aproximativ.nu am masurat la inceput....dar nu imi varia niciodata marimea burtii sau a coapselor asa ca stiu cat de cat de cand ma mai apucam sa le masor :D

Nici eu nu m-am masurat la inceput, doar de vreo luna...o sa pot sa spun doar cu cat a mai scazut fata de ultima masuratoare, dar e bine si asa:D

happygirldiana 08 sep 2010 20:46:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
fetelor,eu fug de aici.tre sa ma pregatesc sa ies la o plimbarica ;)) nu beau nestea promit!apa plata ....si cateva tigari>:)daca mai sunteti aici ne auzim la intoarcere.daca nu,ne auzim amine la marele raport:)):-*>:D<

Florea Andreea 08 sep 2010 20:51:22

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 320434)
fetelor,eu fug de aici.tre sa ma pregatesc sa ies la o plimbarica ;)) nu beau nestea promit!apa plata ....si cateva tigari>:)daca mai sunteti aici ne auzim la intoarcere.daca nu,ne auzim amine la marele raport:)):-*>:D<

Sa ai distractie faina si nu uita, Nestea kills!>:)Tigarile treaca mearga:))
Si eu imediat imi fac iesirea, deci ne citim maine la raport. Iti zic noapte buna de pe acum...>:D<

anqutz 08 sep 2010 20:52:44

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 320429)
It's a deal atunci!:> Se pune si faptul ca imi e larg acum inelul de logodna?:))Trebuie iar sa il stramtez:-<

Se pune! Eu cand ajunsesem la 59 imi veneau bine inelele (eu am degetele subtiri si e greu sa gasesc inele pe masura :(). Si acum sunt iar largi. #:-s

Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 320434)
fetelor,eu fug de aici.tre sa ma pregatesc sa ies la o plimbarica ;)) nu beau nestea promit!apa plata ....si cateva tigari>:)daca mai sunteti aici ne auzim la intoarcere.daca nu,ne auzim amine la marele raport:)):-*>:D<

Have fun! >:D<

happygirldiana 08 sep 2010 20:53:12

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 320442)
Sa ai distractie faina si nu uita, Nestea kills!>:)Tigarile treaca mearga:))
Si eu imediat imi fac iesirea, deci ne citim maine la raport. Iti zic noapte buna de pe acum...>:D<

promit sa imi amintesc de asta:)) tigarile treaca mearga:))
noapte buna si tie :*>:D<

Florea Andreea 09 sep 2010 08:28:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Nu pot sa cred ca sunt cea mai matinala :)).Am venit cu raportul: 72.2 kg, deci minus 100 de grame fata de acum o saptamana.Pt o saptamana haotica, sunt foarte multumita.:D
Cu cm vin mai tarziu, ca inca mi-e somn si ma pun la loc in pat:)).

happygirldiana 09 sep 2010 08:30:29

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Neata fetele mele slabute!!!!eu sunt peste poate de fericita!!!uitati de ce:
26 august:79,8 kg
9 septembrie:77.9 kg
masuratori cu aproximatie :D:
bust:95
burta:94
solduri:98
coapsa:57
nu stiu eu daca am masurat corect...nu prea stiu sa plasez cm bine :D
dar cert e ca atunci cand am inceput regimul la burta aveam in jur de 101,102:D
haideti si voi fetelor!ca sunt nerabdatoarepentru voi!:*:*

happygirldiana 09 sep 2010 08:31:39

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 320827)
Nu pot sa cred ca sunt cea mai matinala :)).Am venit cu raportul: 72.2 kg, deci minus 100 de grame fata de acum o saptamana.Pt o saptamana haotica, sunt foarte multumita.:D
Cu cm vin mai tarziu, ca inca mi-e somn si ma pun la loc in pat:)).

:)))
atunci felicitari Andreea!>:D<si somn usor.eu m-am masurat dar nu stiu daca am masurat si bine:D
te astept mai tarziu pe aici ;)

Florea Andreea 09 sep 2010 09:01:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Deeeeci, masuratoarea a zis asa:
9.09. fata de 16.08:

gat 33 cm [la fel]
bust 99 cm [-1cm]
talie 78 cm [-5 cm :O]
burta 93 cm [-3 cm] [eu masor la buric, ca mai jos mi se pare ca e deja sold la mine]
solduri 101 cm [-3 cm]
coapsa 59 cm [-0.8 cm]
gamba 38.3 cm [-0.6 cm]

Diana, sunt articole pe site care iti explica cum sa te masori corect, vrei sa ti le caut?:D

happygirldiana 09 sep 2010 09:11:44

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 320887)
Deeeeci, masuratoarea a zis asa:
9.09. fata de 16.08:

gat 33 cm [la fel]
bust 99 cm [-1cm]
talie 78 cm [-5 cm :O]
burta 93 cm [-3 cm] [eu masor la buric, ca mai jos mi se pare ca e deja sold la mine]
solduri 101 cm [-3 cm]
coapsa 59 cm [-0.8 cm]
gamba 38.3 cm [-0.6 cm]

Diana, sunt articole pe site care iti explica cum sa te masori corect, vrei sa ti le caut?:D

nu e mare diferenta intre noi...:D desi eu am 77 kg :-??
si talia unde o masori?sau bustul?;;)
uite,caut si eu.dar cauta si tu ca poate nu gasesc :))

happygirldiana 09 sep 2010 09:21:13

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
asa,am gasit si eu ;))citesc acum

happygirldiana 09 sep 2010 09:35:59

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
eu beau o cana de ceai verde si trec la tortura epilatorului :)) ca mai apoi sa am timp sa fac sport ,sa gatesc,sa citesc un pic si mai vad eu ce mai fac pe aici ;))
voi beti ceaiul verde indulcit?si daca da,cu ce il indulciti?eu il beau fara zahara,mai puneam o tabletuta de zaharina dar...nu e sanatoasa asa ca...merge si neindulcit

Florea Andreea 09 sep 2010 09:43:35

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 320911)
nu e mare diferenta intre noi...:D desi eu am 77 kg :-??
si talia unde o masori?sau bustul?;;)
uite,caut si eu.dar cauta si tu ca poate nu gasesc :))

Nu stiu care a faza, ca sunt si un pic mai inalta ca tine...poate ai oasele mai grele:D.Eu cand am inceput aveam la solduri cam 107-108, la burta tot peste 100 si la talie cam 86, si coapsa cam 65.

lucia ely 09 sep 2010 09:50:52

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
neata fetelot:*:*:*
:X
ce faceti?:X
imi place de voi:X
dar eu doar acuma m-am trezit:)))
am 67,5:-s (fara tranzit) probabil cum nu am facut sport si...am amestecat carbo cu...proteine:D

happygirldiana 09 sep 2010 10:03:56

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 320999)
neata fetelot:*:*:*
:X
ce faceti?:X
imi place de voi:X
dar eu doar acuma m-am trezit:)))
am 67,5:-s (fara tranzit) probabil cum nu am facut sport si...am amestecat carbo cu...proteine:D

cum scumpa sa nu faci sport?treaba cu carbo si proteine nu e strict valabila,se pot amesteca cu limite...ia de citeste Mihaela Bilic si spune acolo despre asta(eu tot insist asupra cartii asteia:)) )

eu am terminat ceaiul si acum imi misc fundul la epilat..sunt aici,langa laptop,mai puetm pastra legatura |;))

happygirldiana 09 sep 2010 10:05:21

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 320974)
Nu stiu care a faza, ca sunt si un pic mai inalta ca tine...poate ai oasele mai grele:D.Eu cand am inceput aveam la solduri cam 107-108, la burta tot peste 100 si la talie cam 86, si coapsa cam 65.

da,e posibil sa fie oasele un pic mai grele:D
cu coapsa si eu am inceput la 65 :D de asta stiu sigur sigur.eh...important e ca se vad rezultate..sper sa se vada si in continuare.nici nu stiu cat sa zic ca as vrea sa am pana la 1 octombrie :D

lucia ely 09 sep 2010 10:20:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
:D
am revenit :)) am fost la magazin super fericita :D era iaurt 0,1 %:D iau unu mare sa fac cu fructe:d sa mananc si diseara la cina:D (cat mai am zmeurA:d)
Asa ajung acasa:d desfac vine laptE:)) la sfarsit:)) putin iaurt:)) dau amestec:)) nu era bun=)) si avea termen pana in 23 luna astaX(
acum mananc doar fructe:)) o banana ..2 piersici si niste zmeura:D:))

happygirldiana 09 sep 2010 10:27:39

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 321073)
:D
am revenit :)) am fost la magazin super fericita :D era iaurt 0,1 %:D iau unu mare sa fac cu fructe:d sa mananc si diseara la cina:D (cat mai am zmeurA:d)
Asa ajung acasa:d desfac vine laptE:)) la sfarsit:)) putin iaurt:)) dau amestec:)) nu era bun=)) si avea termen pana in 23 luna astaX(
acum mananc doar fructe:)) o banana ..2 piersici si niste zmeura:D:))

vaaai,mergi cu el la magazin!OPC!mai e pana pe 23....
fetelor,ia ziceti-mi si mie,azi e cumva sarbatoare?;;) ca nu mai am calendar si...am bagat o masina de spalat...:-S

lucia ely 09 sep 2010 10:29:31

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
aha ...e a 2-a zi de Sf Maria:D si nu se lucreaza nici azi :D

lucia ely 09 sep 2010 10:34:24

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
scumpa uitasem>:D< felicitari tie si andreei>:D<
pt rezultate:X tineti-o tot asA>:D<
azi ma apuc de carte promit:D

happygirldiana 09 sep 2010 10:46:20

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 321095)
scumpa uitasem>:D< felicitari tie si andreei>:D<
pt rezultate:X tineti-o tot asA>:D<
azi ma apuc de carte promit:D

multumesc scumpa :*:*:*>:D<
asa sa o citesti,e micuta,are 100 de pagini,cam asa:)

anqutz 09 sep 2010 10:50:04

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
V-am promis si eu masurile mele:

KG: 51,8 (-300 gr)
BUST: 84 cm (-2 cm) =((
TALIE: 67,5 cm (-1 cm)
BURTICA: 80 cm (-1,5 cm)
SOLDURI: 91 cm (-1 cm)
COAPSE: 51 cm (-0,5 cm)

Nu am rezultate la fel de spectaculoase precum voi. :P

Adynutzaa19 09 sep 2010 10:53:59

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
felicitari fetelor ca atzi scazut atat>:D<

happygirldiana 09 sep 2010 11:02:20

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 321132)
V-am promis si eu masurile mele:

KG: 51,8 (-300 gr)
BUST: 84 cm (-2 cm) =((
TALIE: 67,5 cm (-1 cm)
BURTICA: 80 cm (-1,5 cm)
SOLDURI: 91 cm (-1 cm)
COAPSE: 51 cm (-0,5 cm)

Nu am rezultate la fel de spectaculoase precum voi. :P

eh....felicitari ;) tu mai ai foarte putin de dat jos,organismul,dupa cum stii si tu,da mai greu jos ultimele kg.deci bucura-te si de cele 300 de grame.una e sa dau eu jos kg la 77 si una e sa dai tu la 50.eu zic ca e bine ;) sa ai spor in continuare :*
Citat:

Anterior postat de Adynutzaa19 (Post 321138)
felicitari fetelor ca atzi scazut atat>:D<

multumim frumos Adina!:-*

gata,am terminat cu un picior.mai am unu':)) plus alte zone ;))dar ma doareeeee

anqutz 09 sep 2010 11:02:54

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 320827)
Nu pot sa cred ca sunt cea mai matinala :)).Am venit cu raportul: 72.2 kg, deci minus 100 de grame fata de acum o saptamana.Pt o saptamana haotica, sunt foarte multumita.:D
Cu cm vin mai tarziu, ca inca mi-e somn si ma pun la loc in pat:)).

Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 320832)
Neata fetele mele slabute!!!!eu sunt peste poate de fericita!!!uitati de ce:
26 august:79,8 kg
9 septembrie:77.9 kg
masuratori cu aproximatie :D:
bust:95
burta:94
solduri:98
coapsa:57
nu stiu eu daca am masurat corect...nu prea stiu sa plasez cm bine :D
dar cert e ca atunci cand am inceput regimul la burta aveam in jur de 101,102:D
haideti si voi fetelor!ca sunt nerabdatoarepentru voi!:*:*

Felicitari fetelor, ati dat ceva jos. Andreea, tu parca ai dat mult la cm din ce am vazut pe pagina urmatoare. Felicitari!

anqutz 09 sep 2010 11:04:00

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 321150)
eh....felicitari ;) tu mai ai foarte putin de dat jos,organismul,dupa cum stii si tu,da mai greu jos ultimele kg.deci bucura-te si de cele 300 de grame.una e sa dau eu jos kg la 77 si una e sa dai tu la 50.eu zic ca e bine ;) sa ai spor in continuare :*

Merci la fel! :-* Ma bucur pt cele 300 de gr insa ma intristeaza ca am dat mult jos de la sani. :( Si asa nu prea am, nu vreau sa devin plata. :((

Florea Andreea 09 sep 2010 11:04:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 321132)
V-am promis si eu masurile mele:

KG: 51,8 (-300 gr)
BUST: 84 cm (-2 cm) =((
TALIE: 67,5 cm (-1 cm)
BURTICA: 80 cm (-1,5 cm)
SOLDURI: 91 cm (-1 cm)
COAPSE: 51 cm (-0,5 cm)

Nu am rezultate la fel de spectaculoase precum voi. :P

Pai noi avem de unde da, tu esti pe ultima suta de metri si merge mai incet...Felicitari! Te apropii din ce in ce mai mult de mentinere:D

happygirldiana 09 sep 2010 11:05:47

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 321153)


Merci la fel! :-* Ma bucur pt cele 300 de gr insa ma intristeaza ca am dat mult jos de la sani. :( Si asa nu prea am, nu vreau sa devin plata. :((

da,asta e deavantajul slabirii...slabesti chiar de peste tot,inclusiv sanii se duc...nici eu nu vreau :(( eu nu's nici mica nici mare la sani:)) dar nu vreau sa se duca:|plata nu o sa devii...faci ceva exercitii si pt sani?

anqutz 09 sep 2010 11:14:08

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 321155)
Pai noi avem de unde da, tu esti pe ultima suta de metri si merge mai incet...Felicitari! Te apropii din ce in ce mai mult de mentinere:D

Merci! Inca 4,5 cm din talie si 5 de pe colacel si sunt multumita. :D

Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 321159)
da,asta e deavantajul slabirii...slabesti chiar de peste tot,inclusiv sanii se duc...nici eu nu vreau :(( eu nu's nici mica nici mare la sani:)) dar nu vreau sa se duca:|plata nu o sa devii...faci ceva exercitii si pt sani?

Nu, pt ca-mi scad sanii de la ex. Am observat asta de fiecare data cand am incercat sa fac. Stiu, suna stupid. :-s E singura grupa musulara pe care nu am prea lucrat-o. Mai fac uneori ex usoare, dar atat.

happygirldiana 09 sep 2010 11:17:54

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 321168)


Merci! Inca 4,5 cm din talie si 5 de pe colacel si sunt multumita. :D



Nu, pt ca-mi scad sanii de la ex. Am observat asta de fiecare data cand am incercat sa fac. Stiu, suna stupid. :-s E singura grupa musulara pe care nu am prea lucrat-o. Mai fac uneori ex usoare, dar atat.

nu e stupid,si eu stiu la fel,ca exercitiile ii micsoreaza.de-asta am intrebat,credeam ca faci si de-asta pierzi si de acolo.stii,gimnastele toate au sanii mici din cauza exercitiilor.acolo se face masa musculara,se pierde toata..."grasimea"sanilor.e aiurea....adevarul e ca si la mine se observa diferenta un pic,am pierdut si de acolo putin,se simte la sutien...

anqutz 09 sep 2010 11:20:32

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 321174)
nu e stupid,si eu stiu la fel,ca exercitiile ii micsoreaza.de-asta am intrebat,credeam ca faci si de-asta pierzi si de acolo.stii,gimnastele toate au sanii mici din cauza exercitiilor.acolo se face masa musculara,se pierde toata..."grasimea"sanilor.e aiurea....adevarul e ca si la mine se observa diferenta un pic,am pierdut si de acolo putin,se simte la sutien...



Ce bine ca ma intelege cineva. Eu am experimentat asta pe pielea mea si cum am sanii mici se vede imediat daca apare vreo modificare. :"> Gimnastele au sanii mici si pt ca au ft putina grasime coroporala. De ex nu au suficienta grasime corporala pt a avea menstruatie.

happygirldiana 09 sep 2010 11:26:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 321178)

Ce bine ca ma intelege cineva. Eu am experimentat asta pe pielea mea si cum am sanii mici se vede imediat daca apare vreo modificare. :"> Gimnastele au sanii mici si pt ca au ft putina grasime coroporala. De ex nu au suficienta grasime corporala pt a avea menstruatie.

:-o:-o:-o hai ca pe asta nu o stiam :-o
singurul pericol care apare,dar nu cred ca e valabil in cazul de fata,sa se lase,daca nu sunt lucrati.dar asta doar daca sunt maaaari maaari

Florea Andreea 09 sep 2010 11:27:11

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 321174)
nu e stupid,si eu stiu la fel,ca exercitiile ii micsoreaza.de-asta am intrebat,credeam ca faci si de-asta pierzi si de acolo.stii,gimnastele toate au sanii mici din cauza exercitiilor.acolo se face masa musculara,se pierde toata..."grasimea"sanilor.e aiurea....adevarul e ca si la mine se observa diferenta un pic,am pierdut si de acolo putin,se simte la sutien...

Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 321178)

Ce bine ca ma intelege cineva. Eu am experimentat asta pe pielea mea si cum am sanii mici se vede imediat daca apare vreo modificare. :"> Gimnastele au sanii mici si pt ca au ft putina grasime coroporala. De ex nu au suficienta grasime corporala pt a avea menstruatie.

Si eu am observat diferenta maaaare la sani [si iubitul meu a zis ca sunt mult mai mici], nu se observa atata la cm, poate nu ma masor cum trebuie la bust, dar am scazut o marime la sutien...
Exercitii fac pt piept putin, flotari pt femei , pt ca din cate am inteles ajuta sa nu se lase.

anqutz 09 sep 2010 11:32:22

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 321187)
:-o:-o:-o hai ca pe asta nu o stiam :-o
singurul pericol care apare,dar nu cred ca e valabil in cazul de fata,sa se lase,daca nu sunt lucrati.dar asta doar daca sunt maaaari maaari

Da, socant.

Deocamdata sunt la locul lor. #:-s Si oricum mai fac una, alta uneori, dar nu la fel de intens pecat lucrez restul corpului. :P

Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 321188)
Si eu am observat diferenta maaaare la sani [si iubitul meu a zis ca sunt mult mai mici], nu se observa atata la cm, poate nu ma masor cum trebuie la bust, dar am scazut o marime la sutien...
Exercitii fac pt piept putin, flotari pt femei , pt ca din cate am inteles ajuta sa nu se lase.

Ai dat ceva cm jos, era de asteptat sa fi scazul si la sani. Ce bine ar fi daca am avea toate sani mari si frumosi, talie de viese si und bombat, dar nu se prea poate. :(

happygirldiana 09 sep 2010 11:36:21

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 321196)


Da, socant.

Deocamdata sunt la locul lor. #:-s Si oricum mai fac una, alta uneori, dar nu la fel de intens pecat lucrez restul corpului. :P



Ai dat ceva cm jos, era de asteptat sa fi scazul si la sani. Ce bine ar fi daca am avea toate sani mari si frumosi, talie de viese si und bombat, dar nu se prea poate. :(

eu nu am scazut chiar cu o marime dar se simte...ehe...de-am fi toate asa,am fi femei perfecte..toate:-O

cris17 09 sep 2010 11:36:30

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Felicitari ptr cantar>:D<:-*
Al meu o sa fie luni (as fi vrut sa ma abtin de la cantarit 1 luna de TJ, dar curiozitatea o sa fie prea mare :P )

happygirldiana 09 sep 2010 11:43:30

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de cris17 (Post 321205)
Felicitari ptr cantar>:D<:-*
Al meu o sa fie luni (as fi vrut sa ma abtin de la cantarit 1 luna de TJ, dar curiozitatea o sa fie prea mare :P )

multumesc mult Cris!sa ai si tu cantar zgarcit luni.
waiii,eu nu as putea in niciun caz sa rezist o luna :-ss

Florea Andreea 09 sep 2010 11:50:16

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 321196)


Da, socant.

Deocamdata sunt la locul lor. #:-s Si oricum mai fac una, alta uneori, dar nu la fel de intens pecat lucrez restul corpului. :P



Ai dat ceva cm jos, era de asteptat sa fi scazul si la sani. Ce bine ar fi daca am avea toate sani mari si frumosi, talie de viese si und bombat, dar nu se prea poate. :(

Eu am si probleme cu sanii ca sunt de felul lor plasati ceva mai jos, asa ii are si mama si sora-mea, am mostenit si eu...si oscilatiile in greutate plus anticonceptionalele care au facut sa tot creasca nu au ajutat...aveam si dureri de spate de la sani ca erau tare grei...is curioasa cu ce mingiute ajung in final:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:59:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO