forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=6088)

silviadm 08 feb 2013 08:13:45

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://24.media.tumblr.com/504b55f69...sgv2o1_500.jpg
neatzaDy Happy:Dde acum bauiesc ca esi acasa ,dormi :D

cafelutzaam adus'o oricum:">o incalzestio cand te trezesti
legat de ai tai acasa ...imp ca voi 2 va iubiti:xca aveti incredere unul in altul>:D<ca toate astea o s treaca :-j
te poop ...somn usor in continuare:D :-*:-*

lacra81 08 feb 2013 08:13:57

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1219836)
Dragelor, sunt la serviciu....Pic de somn de la ora asta si mai am (doar) inca 6 ore si jumatate....
Sunt destul de abatuta, incerc sa fiu cat mai optimista...Dar situatia dintre noi nu e cea mai buna. Nu suntem nici impreuna dar nici despartiti. Ieri am stat de vorba, i-am spus tot,tot,tot ce aveam de spus, m-a ascultat , ba chiar pe ici pe colo a fost de acord cu mine. Mi-a spus apoi ca ea e asa cu mine pt ca e de parere ca nu o sprijin. In momentul ala am vazut negru in fata ochilor:-o:-o Eu?Nu o sprijin?Dar pana acum ce mama naibii am facut??No...in fine....Ideea e ca i-am spus, mi-am propus sa nu o mai caut, sa nu mai merg deloc la ea, sa nu ii mai trimit niciun fel de mesaj. L-am rugat sa ii transmita ca stiu ce crede despre si cat ma inghite si ca de acum incolo chiar nu va mai avea motive sa fie nevoita sa simuleze ca ma place. Mi-a zis si el destule,i-am zis si eu destule.Acum..suntem in pom....Stiu ca ma iubeste, mi-a spus, stiu asta,simt asta.Dar trebuie sa ia atitudine.Acum trebuie sa lasam timp sa treaca focul asta, eu sunt destul de dezamagita....dar sunt sigura ca o sa treaca si ca o sa putem fi fericiti, in sfarsit, fara sa fiu nevoita sa indur priviri si vorbe pe care nu le doresc.

Asa,lasand asta la o parte, azi mi-am facut ripped-ul,aseara va dati seama ca nu am fost in stare, am ajuns acasa si numa' am plans,a fost o noapte...teroare.
Asa ca azi am facut sport, cantarul deocamdata e nemiscat, unde e tickerul e si el, cred ca i iplace 74,9, altfel nu imi explic. SPer numai sa nu fie platoul..ca ma apuca damblalele. Biiine, la ce alimentatie am avut saptamana trecuta,cred si eu sa fie bulversat:-j Oricum ar fi, eu ma vad mai slabuta, mai in forma un pic, grasimea asta e asezata un pic mai bine, sportul chiar ajuta:)

Maine acasa, dorm, apoi clar,sport, un dus si inapoi la munca. Frumos program:))
Noapte buna tuturor!Pe maine!Seara>:D<

neata,dy>:D<
imi pare rau ca ai avut o noapte ''urata'':(
i-ai spus ,acum nu-l obliga sa aleaga ...chiar daca tu rupi orice leg cu ea ,pe el lasa-l sa o viziteze ..
sa nu crezi ca este vreuna care nu s-a ciondanit cu socrela ,cu iubitul sau sotul ....si ca toate-s roz:-o:-onever:-odar la urma urmei e mama lui si tb sa respecti asta;)daca-l iubesti:x
face si el compromisuri ,faci si tu ....cam asa sta treaba ..e vb de toleranta ..cum spune al meu sot:D
o zi frumoasa si dnul C sigur o sa cedeze daca esti cuminte;)

GCM 08 feb 2013 09:11:18

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...DDs_hHI9V-t3oQ

Rusu Laura 08 feb 2013 14:49:06

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
weekend minunat si linistit iti doresc >:D<>:D<>:D<

LOREDANA99 08 feb 2013 16:14:58

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1219836)
Dragelor, sunt la serviciu....Pic de somn de la ora asta si mai am (doar) inca 6 ore si jumatate....
Sunt destul de abatuta, incerc sa fiu cat mai optimista...Dar situatia dintre noi nu e cea mai buna. Nu suntem nici impreuna dar nici despartiti. Ieri am stat de vorba, i-am spus tot,tot,tot ce aveam de spus, m-a ascultat , ba chiar pe ici pe colo a fost de acord cu mine. Mi-a spus apoi ca ea e asa cu mine pt ca e de parere ca nu o sprijin. In momentul ala am vazut negru in fata ochilor:-o:-o Eu?Nu o sprijin?Dar pana acum ce mama naibii am facut??No...in fine....Ideea e ca i-am spus, mi-am propus sa nu o mai caut, sa nu mai merg deloc la ea, sa nu ii mai trimit niciun fel de mesaj. L-am rugat sa ii transmita ca stiu ce crede despre si cat ma inghite si ca de acum incolo chiar nu va mai avea motive sa fie nevoita sa simuleze ca ma place. Mi-a zis si el destule,i-am zis si eu destule.Acum..suntem in pom....Stiu ca ma iubeste, mi-a spus, stiu asta,simt asta.Dar trebuie sa ia atitudine.Acum trebuie sa lasam timp sa treaca focul asta, eu sunt destul de dezamagita....dar sunt sigura ca o sa treaca si ca o sa putem fi fericiti, in sfarsit, fara sa fiu nevoita sa indur priviri si vorbe pe care nu le doresc.

Asa,lasand asta la o parte, azi mi-am facut ripped-ul,aseara va dati seama ca nu am fost in stare, am ajuns acasa si numa' am plans,a fost o noapte...teroare.
Asa ca azi am facut sport, cantarul deocamdata e nemiscat, unde e tickerul e si el, cred ca i iplace 74,9, altfel nu imi explic. SPer numai sa nu fie platoul..ca ma apuca damblalele. Biiine, la ce alimentatie am avut saptamana trecuta,cred si eu sa fie bulversat:-j Oricum ar fi, eu ma vad mai slabuta, mai in forma un pic, grasimea asta e asezata un pic mai bine, sportul chiar ajuta:)

Maine acasa, dorm, apoi clar,sport, un dus si inapoi la munca. Frumos program:))
Noapte buna tuturor!Pe maine!Seara>:D<

draga mea, o sa vezi ca lucrurile se vor aseza de la sine...ai nevoie de rabdare si poate de o perioada de liniste si pace ca sa-ti poti reveni...odiheste-te si reflecteaza, ai grija de tine si totul va fi bine >:D<

happygirldiana 08 feb 2013 20:37:37

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Fetelor,am toate meniurile notate in agenda, dar sunt atat de zapacita incat am uitat agenda acasa.Prin urmare maine cum ajung acasa am sa le pun aici. Va astept si pe voi cu raportul. E saptamana mea,sunt codasa cand vine vorba de tabele:D Multu CLau,multu Ralu!>:D<

Sunt la serviciu. Astazi nu am sport, am cheat day, am oboseala pe cap. Am dormit, am lenevit si atat.
De maine from the top!Cantarul e mut.
O seara frumoasa!>:D<

diana87 08 feb 2013 22:02:57

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
scumpica mea Dienuta ce rau imi pare ca treci prin momente atat de grele,dar cum au spus si fetele o sa se rezolve lucrurile si o sa fie bine..noi iti suntem alaturi mereu[*21*][*21*][*21*][*21*][*21*][*21*][*21*][*42*][*42*][*42*][*42*][*42*]iti urez noapte buna scumpa si ai grija pt ca noi avem nevoie de tine

Rallara 08 feb 2013 22:28:42

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1220203)
Fetelor,am toate meniurile notate in agenda, dar sunt atat de zapacita incat am uitat agenda acasa.Prin urmare maine cum ajung acasa am sa le pun aici. Va astept si pe voi cu raportul. E saptamana mea,sunt codasa cand vine vorba de tabele:D Multu CLau,multu Ralu!>:D<

Sunt la serviciu. Astazi nu am sport, am cheat day, am oboseala pe cap. Am dormit, am lenevit si atat.
De maine from the top!Cantarul e mut.
O seara frumoasa!>:D<

Saptamana asta eu fac scumpa, tu esti cealalta.:)):-*:-*

happygirldiana 09 feb 2013 17:57:20

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Stagnez. Stagnez, nu se misca nici o suta de grame la cantar. Asta e....EU mi-am facut-o.....Sabeste, ingrasa, slabeste, ingrasa....
Meniurile sunt salvate,sportul e facut.
Sunt libera weekend-ul asta, azi am lenevit, am dormit, am facut oleaca de ordine si cam atat. Maine urmeaza pachete pt serviciu,sport,dus. Astazi sar peste sport.
Ce sa zic...Nu mai sunt asa ordonata,asa curata cand vine vorba de meniuri,de alimentatie,sunt tot zapacita,tot cu pofte....Dar, drept sa spun,deocamdata nu ma simt (inca) grasa.....Mi se pare ca mananc mult, probabil pt ca mananc mancare satioasa, dar sunt ok, am dimineti cand chiar mi se pare ca scade burta,ca e muuuult mai micuta, in ciuda cantarului care sta pe loc.

O seara frumoasa!Pe maine.Sau poimaine!

Rusu Laura 09 feb 2013 18:01:35

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1220539)
Stagnez. Stagnez, nu se misca nici o suta de grame la cantar. Asta e....EU mi-am facut-o.....Sabeste, ingrasa, slabeste, ingrasa....
Meniurile sunt salvate,sportul e facut.
Sunt libera weekend-ul asta, azi am lenevit, am dormit, am facut oleaca de ordine si cam atat. Maine urmeaza pachete pt serviciu,sport,dus. Astazi sar peste sport.
Ce sa zic...Nu mai sunt asa ordonata,asa curata cand vine vorba de meniuri,de alimentatie,sunt tot zapacita,tot cu pofte....Dar, drept sa spun,deocamdata nu ma simt (inca) grasa.....Mi se pare ca mananc mult, probabil pt ca mananc mancare satioasa, dar sunt ok, am dimineti cand chiar mi se pare ca scade burta,ca e muuuult mai micuta, in ciuda cantarului care sta pe loc.

O seara frumoasa!Pe maine.Sau poimaine!

ai fluctuatiile astea si stagnarea indelungata pt ca si corpul tau s-a cam 'saturat' de atatea diete schimbate si asa meniuri diferite :| cel putin la mine asa a fost! am ajuns sa mananc atat de putin si dietetic si tot nu slabeam...ma simtem slabita si satula de atata mancare seaca...stii ce am facut? am inceput sa mananc normal...la inceput am simtit ca ma ingras 2 kg dupa care corpul meu s-a stabilizat si am ajuns de unde am plecat, dar macar mananc aproape normal!
sunt foarte incantata ca am descoperit asta! acum mananc din toate cate putin, evit dulciurile si fac mult sport! nu se vede in kg f mult, ci in cm ceea ce e bine >:D<
sfatul meu e sa iti gasesti 'problema' ... o data ce o rezolvi totul va fi mai bine ;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:07:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO