forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Un ras_cristalin mai suplu (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=991)

dienusha 10 aug 2009 19:15:14

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Bine ai venit ras_cristalin! Bafta la dieta! Vrei sa tii o dieta anume? Numeri calorii? Sport faci? :) Scuze de interogatoriu, ma grabesc si de-aia te intreb asa direct si pe scurt :)

ras_cristalin 10 aug 2009 21:30:32

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 18221)
Bine ai venit printre noi>:D<
felicitari pentru cat ai slabit pana acum si la un cantar cat mai pe placut tau cat mai curand;;)

si eu tre sa merg la dentist...si ma gandesc cu groaza ... ca mi s-au instalat atata de bine cariile in timpul sarcinii ca deja le simt si ma supara:((...astept sa ma sune dentista sa-mi zica cand are timp liber si ptr mine... dar nu disper ca inca n-a sunat ...ca mie cred ca nu mi-a fost frica de nastere cat mi-e de dentist:))

>:D

Aman de trei-patru ani sa merg si aveam gurita distrusa... Groaznica teama asta, nu o pot controla nicicum. Abia mi-am facut curaj acum. Nu o sa mai las situatia sa devina asa grava. Curaj si tie !

ras_cristalin 10 aug 2009 21:32:32

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de dienusha (Post 18252)
Bine ai venit ras_cristalin! Bafta la dieta! Vrei sa tii o dieta anume? Numeri calorii? Sport faci? :) Scuze de interogatoriu, ma grabesc si de-aia te intreb asa direct si pe scurt :)

Ma ghidez in general dupa sfaturile lui Michel Montignac. :)
Sport... :)
Calorii nu prea as numara, mi se pare frustrant un pic.
Merci de primire >:D<

ras_cristalin 10 aug 2009 21:45:02

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
N-am mai mancat nimic azi dupa dentist, mi-a fost foarte greata de la mirosul asta de pansament. La ora 19 am mancat 3 fasii de cascaval cu o felie de paine, vreo 5 felii de muschi slab si un degetel de pahar de vin cu apa minerala.
Am facut cam 85% din gentuta de voiaj pe care am inceput-o la pranz. Imi place asa mult sa fac asta ca pierd notiunea timpului. :)
Maine dimineata iarasi musli cu lapte si cafeluta.

huhu 10 aug 2009 22:24:10

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
le cosi de manutza sau ai masina?:)

ras_cristalin 10 aug 2009 23:07:16

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Citat:

Anterior postat de huhu (Post 18292)
le cosi de manutza sau ai masina?:)

Am masina. Manual cos doar detaliile, floricele si alte minuni.

ras_cristalin 11 aug 2009 06:08:23

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Neata, dom' jurnal !
Neata, slabutele mele !

Ati fost cuminti? Bravo! Hai ca meritati o veste buna. Azi schimbam tickerul la 74.5:)) Nu puteam sa cred cand am vazut. Poate n-o sa ramana tot asa in urmatoarele zile, ca vine perioada aia a lunii. Dar totusi, nu mi-a mai dat cantarul asa o veste din liceu.
Ma duc sa savurez portia de musli si fug la treaba.
Pe mai tarziu!

L.E. Nu m-am mai cantarit de o saptamana, nu cred ca e doar efectul unei zile de dieta :P

nicol30 11 aug 2009 07:31:18

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Felicitari ras_cristalin

>:D<>:D<>:D<>:D<

Sa o ti tot asa inainte!

Adella 11 aug 2009 09:25:38

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
Opaaaa ,Bravooooo>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*

dienusha 11 aug 2009 10:54:41

Re: Un ras_cristalin mai suplu
 
bravooo!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:34:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO