forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=430)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10845)

ramo0215 29 mai 2012 13:02:09

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 1053965)
:))#:-sanul treecuuuuut:-jsi eu aveam atata abbitie;;)ca azi nu'mi mai regasesc nici 1/4 din ea;)dar repet gandestete ce tre s faci nu la ce a fost:)pana acum am apucat s iau md si mai strang una alta deci miscare fffff putina:-L
eu acus ies din casa cu bici...si ma plimb pana ma fac fleasca:))pana simt ca nu mai pot #:-siar dupa amiaza la 3 jum merg la munca:(si stiu ca voi sta degeaba in mare parte, k nu vin oameni...(criza)sau prefera majoritatea s se plimbe s faca miscare si s nu cheltuie bani:Dmult mai beneficb-)
deci Ramo spor pe azi poate te'am a mbitionat putin...
L-)a si la ora 4 este o fata care face in fiecare zii, de fff multe ori ,turul la piaza unde e situat barul la care muncesc ...:-Ldeci gandestete cat de bn imi cade mie vad ca
ea face sport zilnic ...o vede lumea fara inhibitzii si eu abia imi misc picioarele:-Ldar sper sami vina cheful:>:-*:-*poop
fetele va urez o zii placuta si pofta buna>:D<!

in aceeasi situatie sunt si eu..fara ambitie..desi sunt constienta ca kg se aduna..:(:(:(..acum mai vine si sesiunea..sper sa reusesc sa ma abtin de la dulce..dar trebuie sa ma abtin..vreau sa arat cat mai bn in costum de baie..

marinuta 29 mai 2012 14:50:44

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
buna colegi de suferinr=te...am papaat o saorma mare.....:">....dar facuta de mine....:)):)):)):)):)). deci e de bine mai stau cu voi pe aici si la 4.00 ma apuc de cardio...:x:x...voi ce faceti?:D

marinuta 29 mai 2012 15:55:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
gata am facut 33 minutele de cardio...ma stors rau...a curs apele de pe mine....e de bine...poate intr-o saptamina slabesc 1 kg....:)):)):>

ramo0215 29 mai 2012 17:09:44

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1054228)
gata am facut 33 minutele de cardio...ma stors rau...a curs apele de pe mine....e de bine...poate intr-o saptamina slabesc 1 kg....:)):)):>

bv pt sport marinuta..si eu am facut 50min p eliptica>:D<>:D<>:D<

marinuta 29 mai 2012 18:57:04

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
da...in fiecare zi vreau sa fac cardio.....ca amum ma pregatesc de teza de licenta dar macar 35 min de cardio e ok...ma remodelez si mai slabesc...:P

WhiteAngel 29 mai 2012 19:06:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
hello fetelor >:D<
baii, ma dezamagiti :( acum cateva zile va laudam ca sunteti puse pe treaba si acum ce faceti?
eu zic sa nu mai cautati motive "negative" pt ca nu are rost .. nu iei nota mai mare in examen daca mananci dulciuri ... mai bine luati niste vitamine ceva, suplimente care ajuta memoria .. nu alimente nesanatoase ! astea decat aduc "puncte" in minus .. ce naiba, vrem sa aratam bine peste o luna-2 la plaja !

ramo0215 29 mai 2012 19:36:01

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de WhiteAngel (Post 1054440)
hello fetelor >:D<
baii, ma dezamagiti :( acum cateva zile va laudam ca sunteti puse pe treaba si acum ce faceti?
eu zic sa nu mai cautati motive "negative" pt ca nu are rost .. nu iei nota mai mare in examen daca mananci dulciuri ... mai bine luati niste vitamine ceva, suplimente care ajuta memoria .. nu alimente nesanatoase ! astea decat aduc "puncte" in minus .. ce naiba, vrem sa aratam bine peste o luna-2 la plaja !

suplimentele de care vb tu le-am luat in cls 12..si am pus 10kg de la ele..asa ca..........;););)

WhiteAngel 29 mai 2012 19:59:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de ramo0215 (Post 1054469)

suplimentele de care vb tu le-am luat in cls 12..si am pus 10kg de la ele..asa ca..........;););)

ma gandeam la ceva mai natural .. gen lecitina ... pe care cu totii o mai luam cand eram mici ... si nu`mi amintesc sa fii facut ceva rau ... iar vitaminele normale nu ingrasa .. eu am luat primavara asta si am slabit :) capsule cu omega 3 sunt iarasi bune si nu au efecte adverse ... la chestii destea ma refeream :P

Alexik 29 mai 2012 20:04:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Si lecitina RISCA sa ingrase.
MAI BN natural:D


Azi , prapad.Prajituri , saratele , alune , iar praj , tort , inghetata.Gata si cu liceul:DMaine absolvirea:x

2 zile numai salate ^:)^

monica1111 29 mai 2012 20:19:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 1054498)
Si lecitina RISCA sa ingrase.
MAI BN natural:D


Azi , prapad.Prajituri , saratele , alune , iar praj , tort , inghetata.Gata si cu liceul:DMaine absolvirea:x

2 zile numai salate ^:)^


:))) Imi palce cum abordezi problema: "2 zile numai salate":))
Asa fac si eu eu cand am un exces nu pot sa dorm linistita pana nu am 2-3 zile de detoxifiere;)))


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:31:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO