forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=431)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12348)

mutulica 11 iul 2013 10:11:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1277598)
Neata pe la amiaza....
azi sunt pe fuga. Fac un tort pt o prietena a mamei care face maine 70ani, o placinta cu visine pt familie....ieri am gatat batoanele bounty dar din pacate nu au aroma de cocos ca cele din magazin. Apropo...stie careva unde gasesc esenta de cocos?
Fug sa ornez tortul...sper sa apuc sa fac sportul, sa ma epilez, apoi fug la bubu!!!Va doresc de pe acum weekend superb, desi poate mai intru de la el.

Neata Codri>:D<>:D<>:D<
Sa ai un weekend minunat alaturi de bubu al tau:x:x:x

marinuta 11 iul 2013 12:17:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Buna fetele si eu acus termin de facut un bors m carne+cartofi+morcov+varza si ceva marar...apoi imi adorm papusa si sa incep sa fac curatenie si spre seara la sala...apropo ieri am fost la sala am tras de mine la banda 1 h si 20 min la aparate,,:D

mutulica 11 iul 2013 20:37:02

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1277645)
Buna fetele si eu acus termin de facut un bors m carne+cartofi+morcov+varza si ceva marar...apoi imi adorm papusa si sa incep sa fac curatenie si spre seara la sala...apropo ieri am fost la sala am tras de mine la banda 1 h si 20 min la aparate,,:D

Ce faci Marinuta, ai fost la sport"?
Eu inca nu-s in stare sa fac sport:(

marinuta 11 iul 2013 21:02:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Buna fetele....am fost si azi la sala..1h banda...+20 min...eliptica..si cam 15 mi...cu greutati pentru miini..>:D<

mutulica 11 iul 2013 21:27:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1277747)
Buna fetele....am fost si azi la sala..1h banda...+20 min...eliptica..si cam 15 mi...cu greutati pentru miini..>:D<

bravooo>:D<>:D<>:D<>:D<
cum te impaci cu sotul, am vazut ca e mai bine:x:x:x
eu vreau naniii..da cred ca ma uit la o emisiune si pe urma ma culc

marinuta 12 iul 2013 08:21:19

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
slava domnului ne intelegem...;)

GCM 12 iul 2013 09:15:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Buna dimineata gagici...eu am deschis un pic pc-ul bubului...
stau prost de tot cu pofta de mancare...ma mir si eu ca abia pot inghiti cate ceva. Sper sa imi revin...o zi frumoasa sa aveti!!!

mutulica 12 iul 2013 10:18:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Neata Codri, neata fete>:D<>:D<>:D<>:D<...eu am fost la biserica ca azi e sarbatoare mare, acuma am mincat un ardei umplut si o rosie cu brinza. Eu sint mai bine, trec bubutele si petele, si gitul e ok, deja pot inghiti...sper sa-mi revin repede.
Draga mea Codris de ce nu ai pofta de mincare, e de la calduri oare...trebuie sa maninci mai ales ca iei tratament.

mutulica 12 iul 2013 20:13:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Prea liniste in casuta noatra, oare nu ma este nimeni intre 60-70 kg:-/...sper sa se mai aglomereze pe aici cind mai revine lumea din vacanta.
Eu am avut azi o zi ok, am dormit la prinz, m-am plimbat, am gatit pentru cina peste cu legume. Am mincat cit de cit sanatos exceptit o bucatica de ciocolata pe care am mincat-o la prinzx-(.
Eu de maine tin doua saptamini fara paine si dulciuri...cu mincat cit mai sanatos; sper sa saptamina viitoare sa pot baga si sport; oricum pe la tara este destul de multa miscare, toata ziua umblu de aici in colo#:-s....si sa vedem daca sint modificari la cintar. O sa fie o exceptie mierea...singurul dulce pe care o sa-l bag in lapte pentru gitul meu bolnav. Oricum pina nu ma duc la acasa pe cintar nu pot sa ma urc ca nu am aici>:).

GCM 12 iul 2013 20:41:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)
 
Eu am reusit sa mananc mai bine astazi,nu facui exces dar am avut 4mese micute,plus2 ore plimbare. O sa fie mai multa lume cand trece vacanta. Poate apare si diana.


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:17:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO