forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=432)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (III) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11361)

happygirldiana 04 apr 2012 10:35:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 1005761)
de cate ori iei /zi si cate ?

Pai era capsulele pe care le-am luat in primele zile, trebuiau luate de 3 ori pe zi, cu o jumatate de ora inainte de fiecare masa.Acum iau spirulina cu extract de catina, sunt pastilute sub forma de capsule(dar nu sunt capsule) si trebuie luate tot de 3 ori pe zi, cu o jum de ora inainte de mese, dar astea luate doua o data.Deci 2 inainte de md, 2 inainte d epranz, doua inainte de cina:)

Almi Ingerash 04 apr 2012 10:35:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (III)
 
hello :-* mii de scuze pentru lipsa :( am povestit in jurnal

va pup de la noul loc de munca ;;):-*:-*:-*

niculina04 04 apr 2012 10:35:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1005762)

:)):))Lasa, du-te, fa-le placerile, cat sunt micute:))Atunci ia autobuzul, daca le place lor:);))

am fost si acum 2 sapt cred si erau super incantate"yuhuuu melgem cu bussss":))

happygirldiana 04 apr 2012 10:39:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Almi Ingerash (Post 1005768)
hello :-* mii de scuze pentru lipsa :( am povestit in jurnal

va pup de la noul loc de munca ;;):-*:-*:-*

Yahooooo,scumpiii,ce ma bucur!Cum e?Ce ai de facut?Ce program ai?Ce salariu?:)):))Multe intrebari,nu?
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 1005769)
am fost si acum 2 sapt cred si erau super incantate"yuhuuu melgem cu bussss":))

Dragele de ele, melgem la busss:))

Creatsa 04 apr 2012 10:42:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1005580)


Buna dimineata!!!Eu eram treaza de la 6 dimineata, ma pregateam pentru serviciu.Mi-am luat tura in primire:)Cu gandul la Slabute am si gresit o factura:))A fost nevoie,dupa mult timp,de storno...:-< Eh,trece:))
Ati baut cafeluta?Eu nu mai vreau sa beau cafeluta decat seara,pe schimbul 3.Si de azi nici tigari nu am mai cumparat,desi sunt sigura ca pe la ora 14-15 sigur o sa simt ca innebunesc,asa ca o sa am nevoie de ajutorul vostru,sa ma tineti de vorba, sa am activitate si sa uit:);))

Aseara am facut sport cand am ajuns acasa, 30 min TJ fat blaster:)



Va pup!Sa aveti o zi merveillioasa:)):))




Buna dimineata !:* doamneee cat am dormit :o
Eu abia beau cafeluta. nu pot fara tigara ,mai ales ca am probleme cu constipatia :( si plus de asta cred ca m`as ingrasa enorm. eu vad la tata ca nu mai fumeaza de aproape o luna ca a fost la medic si are probleme si s-a ingrasat deja vreo 3-4 kg. nu era nici inainte gras dar nu e bine sa puna pe el din cauza problemelor . pupici si spor la slabit,o zi frumoasa sa ai ! >:D<

happygirldiana 04 apr 2012 10:45:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Creatsa (Post 1005776)
Buna dimineata !:* doamneee cat am dormit :o
Eu abia beau cafeluta. nu pot fara tigara ,mai ales ca am probleme cu constipatia :( si plus de asta cred ca m`as ingrasa enorm. eu vad la tata ca nu mai fumeaza de aproape o luna ca a fost la medic si are probleme si s-a ingrasat deja vreo 3-4 kg. nu era nici inainte gras dar nu e bine sa puna pe el din cauza problemelor . pupici si spor la slabit,o zi frumoasa sa ai ! >:D<

Neata,Creatsa somnoroasa!!!Ai dormit, si somnul de pranz:))

Adevarul e ca pentru constipatie fumama si eu prima tigara dimineata, la cafea.Imediat ma trimitea pe tron:)):))De ingrasat nu stiu ce sa zic...Dacanu ai grija la comportament,date poti ingrasa.Pentru ca nu stii ce altceva s afaci si mananaci.Dar la mine nu e chiar asa, nu am ajuns chiar acolo, nu e dependenta chiar atat de mare:)

Pupu mare pentru tine si sa ai si tu o zi buna!>:D<:-*

Creatsa 04 apr 2012 10:46:03

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 1005738)
neata fete cucuiete ,nu prea ciripiti azi ,toate cu treaba,plec si eu peste o ora la cautat si probat de costume de carnaval #:-smaine de dimi va pun pozeeeeeeeeeeee,yuhuuuuu sa vedeti fete printese:x:x:x...........nu stiu cu ce sa merg cu masina(pun piciorul pe ea odata la o luna)sau cu bus(vor piticele,e bucuria lor)............asa sunt intr-o dilema:-/.................
of Dia of ,lasale in pui.... de tigari ,eu mai fumez un pachet doar de sarbatorii...........oficial din 2010 le-am lasat(oricum nu eram inraita).........une merveilleuse journée!


Abia astept sa vad fetitele alea scumpe si frumoase :X
pupici si spor la gasit costume pentru printese >:D<

Almi Ingerash 04 apr 2012 10:48:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1005773)

Yahooooo,scumpiii,ce ma bucur!Cum e?Ce ai de facut?Ce program ai?Ce salariu?:)):))Multe intrebari,nu?


Dragele de ele, melgem la busss:))

pai sunt secretara la o clinica stomatologica (si nu numai) :) completez fisele pacientilor niu-inscrisi, incasez banutii etc. :D salariul acceptabil pentru inceput avand in vedere ca e clinica nou-deschisa :P

Creatsa 04 apr 2012 10:50:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1005783)

Neata,Creatsa somnoroasa!!!Ai dormit, si somnul de pranz:))

Adevarul e ca pentru constipatie fumama si eu prima tigara dimineata, la cafea.Imediat ma trimitea pe tron:)):))De ingrasat nu stiu ce sa zic...Dacanu ai grija la comportament,date poti ingrasa.Pentru ca nu stii ce altceva s afaci si mananaci.Dar la mine nu e chiar asa, nu am ajuns chiar acolo, nu e dependenta chiar atat de mare:)

Pupu mare pentru tine si sa ai si tu o zi buna!>:D<:-*

Mai puteam inca sa dorm,dar am zis ca deja e prea de tot :-))
Eu nu vreau sa ma las,nici nu am incercat . Tata era fumator de ani de zile ,cred ca vreo 35-40 de ani aproape. Da pai e mai mult psihicul decat dependenta :)

pup >:D< :*

happygirldiana 04 apr 2012 10:52:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (III)
 
Citat:

Anterior postat de Almi Ingerash (Post 1005792)
pai sunt secretara la o clinica stomatologica (si nu numai) :) completez fisele pacientilor niu-inscrisi, incasez banutii etc. :D salariul acceptabil pentru inceput avand in vedere ca e clinica nou-deschisa :P

Super, dna secretara!:);)):-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:13:12.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO