forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=452)
-   -   De Craciun vom fi mai " BUNE" ! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10673)

Prapadeala 28 nov 2011 22:04:50

Re: De Craciun vom fi mai " BUNE" !
 
Citat:

Anterior postat de loremimisi (Post 861322)
Seara buna fete dragi.........greutate setata..........meniu salvat........am avut azi vitamine........am fost cumintica..........luptam...........luptam........ .si sigur castigam...........pup colegele de "batalie"......si acum o intrebare pt fetele mai vechi.....se poate papa salata boeuf..........in care zi.........cum se face........avem voie maioneza.........daca nu e voie nu pap
doar ca mi s-a facut pofta........

Salata boeuf clasica nu ai voie... maioneza ai avea voie la proteine, dar dc papi maioneza nu mai merge carnita sau cartofi... deci nu prea e voie :(

Prapadeala 28 nov 2011 22:06:36

Re: De Craciun vom fi mai " BUNE" !
 
Anamaria, sa iti setezi si tu kilogramele, te rog, ca am vazut ca tu mai apari nesetata si trebuie pana azi la 12

loremimisi 28 nov 2011 22:15:18

Re: De Craciun vom fi mai " BUNE" !
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 861340)


Salata boeuf clasica nu ai voie... maioneza ai avea voie la proteine, dar dc papi maioneza nu mai merge carnita sau cartofi... deci nu prea e voie :(

Multumesc mult iubita..........nu mai pap..........poate putina de sarbatori.........atunci facem si noi exceptie.........cate putin din fiecare nu?

Elysee 28 nov 2011 22:37:09

Re: De Craciun vom fi mai " BUNE" !
 
Buna fetele>:D<>:D<
Am venit si eu cu raportul: 45min bici, meniul pe azi ok, meniul pe maine ok, sport pe maine mai vad ...poate mai fac ceva pe langa 45min de bici:)

Ma bucur ca sunteti ok si ca sunteti pregatite sa luptati pana la capat. Bafta si sa reusim;)

adinico 29 nov 2011 11:07:12

Re: De Craciun vom fi mai " BUNE" !
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 861340)

Salata boeuf clasica nu ai voie... maioneza ai avea voie la proteine, dar dc papi maioneza nu mai merge carnita sau cartofi... deci nu prea e voie :(

ok interesanta intrebare .....
deci atunci maioneza cu ce ? cu dovlecel conopida, vinete nu ?;;)>:D<>:D<

neata la toate fetele ce vor fi mai "bune":">!!! >:D<>:D<

Prapadeala 29 nov 2011 11:09:47

Re: De Craciun vom fi mai " BUNE" !
 
Citat:

Anterior postat de adinico (Post 861792)
ok interesanta intrebare .....
deci atunci maioneza cu ce ? cu dovlecel conopida, vinete nu ?;;)>:D<>:D<

neata la toate fetele ce vor fi mai "bune":">!!! >:D<>:D<


sau ciuperci...mie imi place mult, dar nu stiu ce as putea manca in loc de paine? pe un ardei o merge?

adinico 29 nov 2011 11:12:05

Re: De Craciun vom fi mai " BUNE" !
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 861797)


sau ciuperci...mie imi place mult, dar nu stiu ce as putea manca in loc de paine? pe un ardei o merge?

da ciuperci CORECT !!!!! pe ardei asa ar fi tare bun sigur !!!!!!>:D<>:D<

anamaria petreus 29 nov 2011 11:23:13

Re: De Craciun vom fi mai " BUNE" !
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 860771)



Tu poti sabei cafeaua fara zahar? eu nu pot...oricat ma chinui, nu pot :(

nici eu nu beam cafeaua fara zahara, dar incet m-am obisnuit sa o beau neagra. haide ca daca vrei poti ;)

Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 861344)
Anamaria, sa iti setezi si tu kilogramele, te rog, ca am vazut ca tu mai apari nesetata si trebuie pana azi la 12

gata, le-am setat ;;)

Prapadeala 29 nov 2011 11:28:52

Re: De Craciun vom fi mai " BUNE" !
 
Citat:

Anterior postat de anamaria petreus (Post 861811)
nici eu nu beam cafeaua fara zahara, dar incet m-am obisnuit sa o beau neagra. haide ca daca vrei poti ;)



gata, le-am setat ;;)


Super... oricum sapt asta cred ca nu e ok...ca scrie pe site ca in prima sapt e greutatea de duminica sau luni...

Atunci trebuie sa imi fac curaj sa beau cafeaua neagra... eu oricum beau o cafea mare in fiecare azi... acum 4 luni beam 3 cafele pe zi, incepand cu 5 iunie ma limitez la o cafea pe zi

adinico 29 nov 2011 11:48:07

Re: De Craciun vom fi mai " BUNE" !
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 861822)


Super... oricum sapt asta cred ca nu e ok...ca scrie pe site ca in prima sapt e greutatea de duminica sau luni...

Atunci trebuie sa imi fac curaj sa beau cafeaua neagra... eu oricum beau o cafea mare in fiecare azi... acum 4 luni beam 3 cafele pe zi, incepand cu 5 iunie ma limitez la o cafea pe zi

da sapt asat nu e ok e tarziu...dar sincer daca ma pun in locul Anei si eu retinusem +/-1 zi aste e.... hai sa vedem partea plina a paharului e vb de 1 punct ...sa fim atente pe viitor la cantar lunea mai bine ...si mult mai mult la meniuri si sport..>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:33:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO