forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=448)
-   -   Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=9735)

redcris 24 aug 2011 08:44:07

Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Ieeeei. Suntem pe locul doi.

Dydee21 24 aug 2011 09:36:00

Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Neata!!!Daaaa,suntem pe locul 2,yupyyyyyyyyy[*4*] Chiar nu ma asteptam mai ales ca m-am uitat ieri si era o fata care slabise 4 kg dar acum nu o mai vad:)),poate si-a setat gresit greutatea.
Felicitari fetelor!

Imi pare rau ca v-am cam abandonat,am fost cam ocupata si cam in urmatoarele saptamani tot asa o sa fiu dar o sa intru mai des,promit..

Dydee21 24 aug 2011 09:41:21

Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Stati linistite ca n-am renuntat la concurs,nu v-as putea face asta,asa ca hai la slabit impreuna>:D<

Redcris,eu ma apucasem de dieta Monica Ramirez,nu am reusit s-o tin calumea,nu prea mi se potriveste dar promite rezultate mari si de aia am incercat.Daca vrei sa afli mai multe despre ea scrie dieta Monica Ramirez in bara de cautare si o sa vezi:)

M-am uitat peste dieta ta si mi se pare foarte ok.De ce ai renuntat la Rina?Eu abia astept sa o reiau dar deocamdata mai am o gramada de iaurturi si dovlecei si alte alimente pe care trebe sa le termin ca sa m-apuc iar.

redcris 24 aug 2011 22:09:50

Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Am renuntat pentru ca imi era greu sa gatesc asa des si pentru ca in ziua de carbohidranti imi venea sa mananc foarte mult si imi era greu sa ma abtin. Un alt motiv era micul dejun alcatuit doar din fructe pentru ca eu luam intodeauna un mic dejun consistent si nu am reusit sa ma obisnuiesc cu fructe nici dupa o luna. In rest mi-a placut dieta. Nici nu am simtit ca e dieta.

redcris 28 aug 2011 22:27:31

Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Imi e dor de voi.:(>:D<

redcris 29 aug 2011 10:31:24

Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Nu am slabit deloc saptamana asta.:( Poate e si din cauza ca sunt balonata si retin apa. O sa ma cantaresc si maine .

Dydee21 30 aug 2011 14:47:12

Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
>:D< Nu fi trista:-* Se pare ca saptamana asta nici una nu a slabit,dar asta e,concursul nu s-a terminat,mai avem timp de lupta :)

redcris 31 aug 2011 10:31:28

Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Imi pare rau. Ieri nu am avut cum sa-mi setez kilogramele si sa imi scriu ultimul meniu pentru ca mi-a fost ingrozitor de rau. Am mancat de la un restaurant piept de pui cu salata si nu mi-a priit. Nici nu m-am ridicat din pat.

Dydee21 31 aug 2011 22:44:37

Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Imi pare rau ca te-ai simtit rau,sper ca esti bine acum>:D<.
Nu mai conteaza nimic acum..se pare ca suntem pe 1 spre marea mea uimire:) bravo fetele;)

redcris 01 sep 2011 09:38:56

Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Chiar asa. In saptamana in care nu prea am intrat pe forum si nici nu am slabit am ajuns pe locul 1.:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:47:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO