forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90" s (etaj IV) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=8459)

giumbitza 21 mar 2011 15:35:06

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
buna fetelor,nu am mai dat de mult pe le voi in vizita,azi e zi de vitamine si pentru mine,am vreo cateva zile de cand tot incalc regulile dietei si drept urmare a stagnat si cantarul:)dar sper sa imi revin pupici si o zi cat mai frumoasa va doresc!!!

LicuriciColorat 21 mar 2011 15:35:20

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 581763)
Opa...clasa 12...uff!! pai spor la invatat atunci!:D cate probe mai sunt la bac?:-/
Eu zic sa ai rabdare cu dl cantar...nu e bine sa-l grabesti ca dupa se razbuna :)):)):))...Nu ai multe kg de dat jos asa ca merge mai greu+dieta tinuta inainte de Rina...rabdarica,rabdarica si ambitie multa!!
:-*:-*:-*
Eu...pai ce sa fac...momentam ma bucur de linistea din casa ca dorm piticii :D:D...am facut sport de dimineata asa ca acum lenevesc >:D<


poi problele scrise is la:mate,romana si geografie(la mine la profim)+ 3 probe de competenta:romana,engleza si informatica:D
da asta imi tot impun,astept sa ma cantaresc,as avea aproape o luna si nu am dat prea mult:-s,sper doar sa nu'mi pierd entuziasmu,off rabdare asta,ambitie am da cu rabdarea stau mai prost,cand vad ca toate slabesc numa eu stau p tusa:(

ehh leneveala:X,si eu tra sa ma bag la o tura de sport,da mai incolo>:D<

tinac 21 mar 2011 15:38:02

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 581668)
off imi pare rau daca stagnati,sigur o sa v'a reveniti
pt cele care sunt la stagnare si pt cele care slabesc greu(ca si mine) le doresc o pierdere de kg cat mai curand posibila si sa ne ajute Dumnezeu sa trecem peste:-*:-*:-*

Merci, merci iubita, parca mi-a mai venit putin cheful :-*

tinac 21 mar 2011 15:39:57

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Citat:

Anterior postat de ayssa (Post 581679)
Salutare... Ce fac fetele mele? eu tocmai am poposit acasa si ma pregatesc sa mananc ... Va pupacesc dulce

Buna iubita mea:-*:-*:-* pofta mare sa ai :-*>:D<

vikyfg 21 mar 2011 15:46:52

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Am avut niste musafiri neinvitatii:D:D:Ddar am raspuns la telefon si si-au facut aparitia ma rog am scapat de ei am papat repede repede la 15:D:D:Daveam o foame de lup:Dam mancat paste cu sos pesto din comert ca nu am mai avut timp sa fac cu spanac ma apuca 16:D:Dacum ma gandesc sa ma intind un pic in pat ca imi vajaie capul:D:D:Dm-am trezit la 7 si la noapte la 2 plec cu trenul 600km:D:D:Dsa nu adorm pe acolo sa ma fure din tren:P:P:Pasa ca ne citim mai incolo:-*:-*:-*

tinac 21 mar 2011 15:47:44

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 581718)
Nu ai scapat de stagnare? eu zic sa ai rabdare in continuare.....sigur se deblocheaza cantarul!>:D<>:D<>:D<

Nu draga mea, nu am scapat inca si sper sa nu- mi pierd rabdarea. Ii spuneam azi Alynei ca eu mai multi am am avut greutatea asta (66-67 kg) si poate acum organismul meu sta sa cumpaneasca bine daca mai e cazul sau nu sa slabeasca. Trebuie cumva sa-l impulsionez, sa-l conving ca ar mai fi de unde da jos inca destul,macar acolo 3-4 kg daca nu mai mult.
Oare e reala chestia cu stocarea de asemenea infirmatii in memoria celulelor ?????? Tu esti mai in domeniu ;)>:D<:-*

vikyfg 21 mar 2011 15:47:47

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Can am sa ma trezesc am sa va gasesc mutate dar nu-i nimic ca urc si eu repede:-*:-*:-*

tinac 21 mar 2011 15:49:05

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 581726)
cu fasolea uscata...mie imi place chiar mai mult decat fasolea...plus ca il tolerez muuuult mai bine.
Nu stiu nici eu ce-i cu starea asta...daca nu trece o sa dau fuga pana la farmacie sa-mi cumpar si un test...nu ar trebui sa fie nika dar pt siguranta :D

Bine faci draga mea, trebuie sa verifici ca poate e cu.... ochisori;);;)

tinac 21 mar 2011 15:53:41

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Citat:

Anterior postat de vikyfg (Post 581805)
Can am sa ma trezesc am sa va gasesc mutate dar nu-i nimic ca urc si eu repede:-*:-*:-*


Fii linistita iubita, iti trimitem liftu !;;)
Odihna placuta sa ai:-*

vikyfg 21 mar 2011 15:55:26

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Multumesc gata acum ma bag:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:38:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO