forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90" s (etaj IV) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=8459)

yoyo2708 21 mar 2011 15:57:47

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
ciao fetele!!!am revenit si eu dupa o ora de banda...ma simt de parca am legate pietre de picioare:Dmi-am pierdut antrenamentul...voi cf?>:D<:-*

LicuriciColorat 21 mar 2011 16:00:09

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Citat:

Anterior postat de yoyo2708 (Post 581831)
ciao fetele!!!am revenit si eu dupa o ora de banda...ma simt de parca am legate pietre de picioare:Dmi-am pierdut antrenamentul...voi cf?>:D<:-*

hey Ionela>:D<
felicitari,o ora?>wai ce fain ca poti face:)) eu nu rezist nici 5min:)) si nici nu'mi place banda:D
eu mai stau un pic pe aici,si pe la 5 jumate ma bag si eu la sport:D

ayssa 21 mar 2011 16:04:22

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
fetelor am papat si ma pun sa invat... ne citim mai tarziu... sa aveti o zi minunata

yoyo2708 21 mar 2011 16:07:46

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 581835)
hey Ionela>:D<
felicitari,o ora?>wai ce fain ca poti face:)) eu nu rezist nici 5min:)) si nici nu'mi place banda:D
eu mai stau un pic pe aici,si pe la 5 jumate ma bag si eu la sport:D

si eu credeam ca o sa fiu inebunita dupa ea,dar din pacate nu e chiar asa...insa am auzit ca e mai eficienta ca o bicicleta...si dat fiind ca am dat o caruta de bani pe ea,o folosesc...imi bag un film si trece mai usor timpul...>:D<

yoyo2708 21 mar 2011 16:08:19

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Citat:

Anterior postat de ayssa (Post 581840)
fetelor am papat si ma pun sa invat... ne citim mai tarziu... sa aveti o zi minunata

spor la invatat ayssa ...;)

didy10 21 mar 2011 16:32:06

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Fetelor sa-mi fie rusine! In weekend am dat-o in bara cu dulciurile si azi m-am reapucat in forta :))
Am un plus insa, de azi merg la sala si sper ca asta sa ma motiveze mai mult sa ma abtin de la dulciuri..Azi, la proteine am mancat o salata cu rosii, castraveti, ardei, masline si branza tofu..
Am zis ca nu ma mai cantaresc decat odata la 2 saptamani, fiindca odata ce-am vazut ca se misca putin cantarul ce mi-am spus eu, am voie sa trisez putin, de acum gata, peste 2 saptamani ma mai intalnesc cu domnul cantar care saracu el vrea sa faca un bine:))
Va pup>:D<

LicuriciColorat 21 mar 2011 16:33:55

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Citat:

Anterior postat de didy10 (Post 581884)
Fetelor sa-mi fie rusine! In weekend am dat-o in bara cu dulciurile si azi m-am reapucat in forta :))
Am un plus insa, de azi merg la sala si sper ca asta sa ma motiveze mai mult sa ma abtin de la dulciuri..Azi, la proteine am mancat o salata cu rosii, castraveti, ardei, masline si branza tofu..
Am zis ca nu ma mai cantaresc decat odata la 2 saptamani, fiindca odata ce-am vazut ca se misca putin cantarul ce mi-am spus eu, am voie sa trisez putin, de acum gata, peste 2 saptamani ma mai intalnesc cu domnul cantar care saracu el vrea sa faca un bine:))
Va pup>:D<

mult succes
sigur v'ei avea rezultate frumoase daca nu papi dulce
daca te simti mai impacat e mult mai bine sa te cantaresti mai rar
si eu ca tine,daca ma vad mai slaba ma bag in prostioare:">,asa ca ma cantaresc mai rarut ca'i mai dragutz>:D<

biribishpampela 21 mar 2011 17:00:13

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 581190)
Neatza draguto!Nu cred ca e o problema daca amesteci covrigul cu foietajul,numai sa ai grija la calorii,ca mi se pare cam mult un covrig si 2 foietaje:-*:-*:-*:-*:-*

Citat:

Anterior postat de ginutza1988 (Post 581202)
Neata...>:D< asa cum a zis si Alize...ai grija la calorii...ca un covrig are destule :D...+ foitaj........

am inteles! oricum nu cred ca voi manca covrigi si foietaj, prefer mancarea gatita:)
poate doar in cele mai extreme cazuri, sa fiu prin oras pe fuga si sa-mi fie foame, dar si atunci o sa optez la o singura varianta, nu la combinatii.>:D<

Verandreea 21 mar 2011 17:35:19

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
ce liniste aici acasa la riniste

LicuriciColorat 21 mar 2011 17:48:31

Re: Rina 90" s (etaj IV)
 
Citat:

Anterior postat de Verandreea (Post 581970)
ce liniste aici acasa la riniste


eu facui putin sport:D si fug repede la dush
tu ce faci?:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:45:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO