forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90"s (etaj VIII) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=9687)

Slabuta 13 iul 2011 02:29:05

Rina 90"s (etaj VIII)
 
Noua casuta...:)

Mult succes slabutelor >:D<

Informatii noi-venite:
Retete Dieta Rina 90's
Rina 90" s
Rezultate Rina 90''s
http://forum.slabute.ro/dieta-rina-9...aj-i-7645.html
http://forum.slabute.ro/dieta-rina-9...j-ii-8007.html
http://forum.slabute.ro/dieta-rina-9...-iii-8256.html
Rina 90" s (etaj IV)
Rina 90"s (etaj V)
http://forum.slabute.ro/dieta-rina-9...j-vi-8921.html
Rina 90"s (etaj VII)

yoyo2708 13 iul 2011 07:26:12

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Eheee...ce onoare am:">Multumim slabuta ,pt noua casuta>:D<Haideti fetelor,curaj ,trezirea...aveti grija ,nu luati liftul pana la etajul 8...pe sacri iubitele daca se poate!:P>:D<:-*Va pup,imi e dor de voi ,si va urez o zi minunata!Poate ne mai auzim mai tarziu>:D<:-*
PS:Bun venit tuturor fetelor noi ,si mul succes in lupta cu kg!

yoyo2708 13 iul 2011 07:27:02

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Pe scari am vrut sa zic:D;;)

eusclaudia 13 iul 2011 07:30:50

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
buna dimineata! multumim pt noua casuta >:D<

eusclaudia 13 iul 2011 07:32:10

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
ce ma mai chinuie semnatura asta :-L ma chinui sa o pun :))

mice69 13 iul 2011 07:50:35

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
buna dimineata, fete dragi!
iar am pb cu calculatorul... nu vrea sa imi incarce pozele:))
va invit la o cafea si un ceai...fara imagini:))


eusclaudia 13 iul 2011 07:56:39

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de mice69 (Post 720921)
buna dimineata, fete dragi!
iar am pb cu calculatorul... nu vrea sa imi incarce pozele:))
va invit la o cafea si un ceai...fara imagini:))


e pe sfarsite deja cafeluta la mine :d o termin si plec la sala...asa pe racoare k ieri am fost de la 15la 17 si erau 30 grade...nu puteam sa ma misc de caldura:|

alynacrystyna 13 iul 2011 08:03:32

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
neata fete!! :-*

Clau .....ti-am scris in etajul trecut cum sa o pui....dar oricum ai reusit...e bine acum :-*

Sorina...pe cand de trezesti...ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor, si stai linistita ca nu ne-ai tinut pana tarziu..asa stam noi ;)) ;)) ...ma gandeam ca nu mai esti , de aceea am iesit aseara...ca de nu mai stateam, si asa nu aveam somn :D

eusclaudia 13 iul 2011 08:16:24

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
dap.multumesc de ajutor :* eu plec la sala..pe racoare:*

alize 13 iul 2011 08:48:28

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Neatza dragelor!:-*Azi nu o sa prea stau cu voi ca am ceva treaba.Alynutule sa stii ca abia ma mai pot misca din cauza NEBUNULUI,nu stiu cum o sa ma inteleg azi cu el!va pup:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Alina2002 13 iul 2011 08:48:50

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Buna fetelor:) eu sunt o viitoare slabuta noua pe aici dar asa ma bucur ca v am gasit>:D<. Acum e dimineata si imi savurez cafeluta si am dat peste acest subiect. Pe 25 iulie incep si eu Rina si sper din suflet sa mearga pentru ca nu mai pot....de ciuda ca sunt grasuta:) va pup dulcic:-*

roxxialexx 13 iul 2011 08:49:40

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Neata fetelor! Bun gasit in noua casuta!
Zi usoara sa aveti!

roxxialexx 13 iul 2011 08:52:53

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 720997)
Neatza dragelor!:-*Azi nu o sa prea stau cu voi ca am ceva treaba.Alynutule sa stii ca abia ma mai pot misca din cauza NEBUNULUI,nu stiu cum o sa ma inteleg azi cu el!va pup:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Neata Alize! Spor la treaba si la sport!

Citat:

Anterior postat de Alina2002 (Post 720998)
Buna fetelor:) eu sunt o viitoare slabuta noua pe aici dar asa ma bucur ca v am gasit>:D<. Acum e dimineata si imi savurez cafeluta si am dat peste acest subiect. Pe 25 iulie incep si eu Rina si sper din suflet sa mearga pentru ca nu mai pot....de ciuda ca sunt grasuta:) va pup dulcic:-*

Neata Alina! Bine ai venit si spor la dieta!

Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 720944)
neata fete!! :-*

Neata!
Citat:

Anterior postat de mice69 (Post 720921)
buna dimineata, fete dragi!
iar am pb cu calculatorul... nu vrea sa imi incarce pozele:))
va invit la o cafea si un ceai...fara imagini:))

Neata! As bea sieu un ceai rece....

Citat:

Anterior postat de eusclaudia (Post 720890)
buna dimineata! multumim pt noua casuta >:D<

Neata!
Citat:

Anterior postat de yoyo2708 (Post 720881)
Eheee...ce onoare am:">Multumim slabuta ,pt noua casuta>:D<Haideti fetelor,curaj ,trezirea...aveti grija ,nu luati liftul pana la etajul 8...pe sacri iubitele daca se poate!:P>:D<:-*Va pup,imi e dor de voi ,si va urez o zi minunata!Poate ne mai auzim mai tarziu>:D<:-*
PS:Bun venit tuturor fetelor noi ,si mul succes in lupta cu kg!

Buna draguta! Cum mai esti?

alynacrystyna 13 iul 2011 09:22:28

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de alize (Post 720997)
Neatza dragelor!:-*Azi nu o sa prea stau cu voi ca am ceva treaba.Alynutule sa stii ca abia ma mai pot misca din cauza NEBUNULUI,nu stiu cum o sa ma inteleg azi cu el!va pup:-*:-*:-*:-*:-*:-*

neata iubita!!!>:D<:-*>:D<
tot prin sport trece...asa ca la teraba cu tine :))) sa nu te aud..fara plangeri..si eu am fost asa la primul filmulet..acu zici ca nici nu l-am facut ;))

alynacrystyna 13 iul 2011 09:24:56

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de Alina2002 (Post 720998)
Buna fetelor:) eu sunt o viitoare slabuta noua pe aici dar asa ma bucur ca v am gasit>:D<. Acum e dimineata si imi savurez cafeluta si am dat peste acest subiect. Pe 25 iulie incep si eu Rina si sper din suflet sa mearga pentru ca nu mai pot....de ciuda ca sunt grasuta:) va pup dulcic:-*

neata Alina!!!! :-*si bine ai venit...atunci din 25 te asteptam sa intri cu acte in regula la noi in gasca. cartea o ai? daca nu , la pagina 72 din etajul 7 este atasata :-*
Citat:

Anterior postat de roxxialexx (Post 721001)
Neata fetelor! Bun gasit in noua casuta!
Zi usoara sa aveti!

neata Roxxi!!! cum a trecut noaptea? ai reusit sa te odihnesti?

mice69 13 iul 2011 09:29:10

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de eusclaudia (Post 720939)
e pe sfarsite deja cafeluta la mine :d o termin si plec la sala...asa pe racoare k ieri am fost de la 15la 17 si erau 30 grade...nu puteam sa ma misc de caldura:|

atunci sa ai spor :-*:-*:-*:-*


mice69 13 iul 2011 09:30:15

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de Alina2002 (Post 720998)
Buna fetelor:) eu sunt o viitoare slabuta noua pe aici dar asa ma bucur ca v am gasit>:D<. Acum e dimineata si imi savurez cafeluta si am dat peste acest subiect. Pe 25 iulie incep si eu Rina si sper din suflet sa mearga pentru ca nu mai pot....de ciuda ca sunt grasuta:) va pup dulcic:-*

bine ai venit. te asteptam cu drag, vb alinei, cu acte in regula la noi in gasca. :-*:-*:-*:-*


roxxialexx 13 iul 2011 09:57:03

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 721023)
neata Roxxi!!! cum a trecut noaptea? ai reusit sa te odihnesti?

Neata! Bine, am dorit asta noape chiar bine, a fost racorica, cu exceptia unui mic tantar pe la 5 dimi, dar am adormit la loc pana pe la 8 fara un sfert. Sa vedem zilele urmatoare....:-/

alize 13 iul 2011 10:00:00

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Gata,cu chiu cu vai am terminat cu sportul...l-am facut cam varza,dar decat deloc,e bine si asa:DVa pup:-*:-*:-*

Monica17 13 iul 2011 10:27:03

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Buna dimineata! Ce fac fetele? ;;)
Pupici :-*

Dydee21 13 iul 2011 10:29:11

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Ciao fetele! Vreau sa particip la concursul slabute la toamna dar n-am echipa.Cine vrea sa slabeasca impreuna cu mine?;;)

doxy 13 iul 2011 10:42:17

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Buna fetelor! Bine v-am gasit in casa noua! Sa ne auzim numai de bine si cu multe kg in minus! :)

doxy 13 iul 2011 10:44:35

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Tin dieta in continuare, vineri am zi de cantar dar cred ca ma voi cantari maine dimineata caci noaptea o sa plecam la mare si nu voi avea cantar. Mai sunt si pe ciclu acum, cred ca o sa-mi arate mai mult... Va zic maine.

doxy 13 iul 2011 10:45:47

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Ieri am fost la amidon si am mancat cartofi cu ciuperci. Azi am carbo si vreau sa-mi fac paste cu ciuperci. Pe seara cred ca o sa merg la o prajitura.

doxy 13 iul 2011 10:47:40

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Fetelor cine ma poate ajuta, hrisca intra la amidon sau la carbo? Fetele din Chisinau, voi la ce zi o mancati? Stiu ca in Romania nu prea se gaseste...

doxy 13 iul 2011 10:49:12

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Ah da, sunt nasa de botez in august asa ca am inca un motiv serios ca sa ma tin de treaba. Tre sa arat bine! :D

alynacrystyna 13 iul 2011 11:17:38

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de roxxialexx (Post 721062)
Neata! Bine, am dorit asta noape chiar bine, a fost racorica, cu exceptia unui mic tantar pe la 5 dimi, dar am adormit la loc pana pe la 8 fara un sfert. Sa vedem zilele urmatoare....:-/

ma bucur ca ai reusit sa te odihnesti:)
Citat:

Anterior postat de alize (Post 721065)
Gata,cu chiu cu vai am terminat cu sportul...l-am facut cam varza,dar decat deloc,e bine si asa:DVa pup:-*:-*:-*

mno asa, bravo..si eu ma apuc mai incolo putin ca am avut treaba pana acum
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 721122)
Buna dimineata! Ce fac fetele? ;;)
Pupici :-*

buna Moni!!! >:D<
uite eu numai acum am terminat cu papa de pus la foc...si acu i-au o pauza
tu? :-*
Citat:

Anterior postat de doxy (Post 721143)
Buna fetelor! Bine v-am gasit in casa noua! Sa ne auzim numai de bine si cu multe kg in minus! :)

Citat:

Anterior postat de doxy (Post 721149)
Ieri am fost la amidon si am mancat cartofi cu ciuperci. Azi am carbo si vreau sa-mi fac paste cu ciuperci. Pe seara cred ca o sa merg la o prajitura.

Citat:

Anterior postat de doxy (Post 721153)
Fetelor cine ma poate ajuta, hrisca intra la amidon sau la carbo? Fetele din Chisinau, voi la ce zi o mancati? Stiu ca in Romania nu prea se gaseste...

Citat:

Anterior postat de doxy (Post 721155)
Ah da, sunt nasa de botez in august asa ca am inca un motiv serios ca sa ma tin de treaba. Tre sa arat bine! :D

buna Oxy!!!>:D<
bine te-am gasit in casuta noua si pe tine!!!!
hrisca intra la amidon.
un motiv foarte bun sa te tii de treaba pana in august

alynacrystyna 13 iul 2011 11:18:28

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de Dydee21 (Post 721124)
Ciao fetele! Vreau sa particip la concursul slabute la toamna dar n-am echipa.Cine vrea sa slabeasca impreuna cu mine?;;)

hello!!! :-*
la noi s-au format deja 2 echipe...dar poate sa mai gasesc doritoare ca suntem multe ;))

mireea 13 iul 2011 11:51:19

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
buna scumpele si bine v-am gasit!:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
am o mica problema,am uitat sa cintaresc macaroanele inainte de fierbere...stiu ca crude se cintaresc...acum mi-am pus 200 g in farfurie sa pap la prinz,insa nu stiu cum sa calculez caloriile (ele fiind deja fierte...):-/ma ajutati va rog?:">

alynacrystyna 13 iul 2011 11:58:35

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de mireea (Post 721225)
buna scumpele si bine v-am gasit!:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*
am o mica problema,am uitat sa cintaresc macaroanele inainte de fierbere...stiu ca crude se cintaresc...acum mi-am pus 200 g in farfurie sa pap la prinz,insa nu stiu cum sa calculez caloriile (ele fiind deja fierte...):-/ma ajutati va rog?:">

buna scumpa!!!>:D<:-*:-*>:D<
pai acolo ai cam 60 gr -poate 70 ..

anamaria petreus 13 iul 2011 11:59:00

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de Alina2002 (Post 720998)
Buna fetelor:) eu sunt o viitoare slabuta noua pe aici dar asa ma bucur ca v am gasit>:D<. Acum e dimineata si imi savurez cafeluta si am dat peste acest subiect. Pe 25 iulie incep si eu Rina si sper din suflet sa mearga pentru ca nu mai pot....de ciuda ca sunt grasuta:) va pup dulcic:-*

spor la slabit si bine ai venit!>:D<

anamaria petreus 13 iul 2011 11:59:36

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de roxxialexx (Post 721001)
Neata fetelor! Bun gasit in noua casuta!
Zi usoara sa aveti!

ceau roxi. la fel si tie :-*

anamaria petreus 13 iul 2011 12:02:53

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 721122)
Buna dimineata! Ce fac fetele? ;;)
Pupici :-*

ceau monica. eu acuma mi-am terminat pranzul: orez, mazare si salata asortata. tu? tot vroiam sa te intreb cum ai reusit sa dai jos burta ca si eu am o burta cum ai avut tu dar niciodata nu am dat-o jos asa ca tine, indiferent de cate kg aveam :((

Monica17 13 iul 2011 12:03:58

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 721181)



buna Moni!!! >:D<
uite eu numai acum am terminat cu papa de pus la foc...si acu i-au o pauza
tu? :-*


Buna, Alina! Ce papa faci? Eu acum ma pregatesc sa iau pranzul =P~

anamaria petreus 13 iul 2011 12:08:35

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de mice69 (Post 720921)
buna dimineata, fete dragi!
iar am pb cu calculatorul... nu vrea sa imi incarce pozele:))
va invit la o cafea si un ceai...fara imagini:))


si eu azi mi-m facut pozele de start insa ca de obicei nu imi merge compu. de fapt nu imi arata nimic in my computer si nici nu-mi vede aparatul foto. tre sa-mi reinstalez windowsul. e tarziu daca ma inscriu sambata la concurs? ce ziceti colegelor?:-/

Monica17 13 iul 2011 12:15:43

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de anamaria petreus (Post 721242)
ceau monica. eu acuma mi-am terminat pranzul: orez, mazare si salata asortata. tu? tot vroiam sa te intreb cum ai reusit sa dai jos burta ca si eu am o burta cum ai avut tu dar niciodata nu am dat-o jos asa ca tine, indiferent de cate kg aveam :((

Pai... nu am facut nimic special. Ideea e ca mereu am dat repede la burta si in partea de jos... :-<

anamaria petreus 13 iul 2011 12:27:21

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 721270)
Pai... nu am facut nimic special. Ideea e ca mereu am dat repede la burta si in partea de jos... :-<

ce bine de tine:D. eu tot timpul m-am chinuit cu abdomene si toate cele dar nu am reusit sa o dau jos. bine, la mine cred ca e si multa piele ca am avut multe kg cand am slabit prima data. plus ca burta mea e ereditara x-( (are si mami si sora-mea). sper din toata inima ca fetita mea sa nu semene pe mine in acest caz ca o sa ma injure de numa cand o sa creasca :))

alynacrystyna 13 iul 2011 12:30:55

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 721245)
Buna, Alina! Ce papa faci? Eu acum ma pregatesc sa iau pranzul =P~

mi-am facut "ghiveci" cum ii spune pe aici :D , mancarica cu muuuuuuuulte legume si fasole teci :)

aaaahhh..ce bun a fost...sa ne fie de bine fete!! :-*

alynacrystyna 13 iul 2011 12:32:05

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
Citat:

Anterior postat de anamaria petreus (Post 721257)
si eu azi mi-m facut pozele de start insa ca de obicei nu imi merge compu. de fapt nu imi arata nimic in my computer si nici nu-mi vede aparatul foto. tre sa-mi reinstalez windowsul. e tarziu daca ma inscriu sambata la concurs? ce ziceti colegelor?:-/

nu cred ca e tarziu, echipele trebuiesc formate pana luni

ladyamneth 13 iul 2011 12:52:56

Re: Rina 90"s (etaj VIII)
 
ciao fetele! din nou nu am timp :(
Azi sunt la carbo: paine cu zacusca si deseara mai vad, am budinca, inghetata sau daca am timp fac repede o placinta cu urda ca n-am mancat demult:D
Va pup si imi lipsiti! >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:29:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO