forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90"s (etaj XI) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10986)

diadora 30 ian 2012 21:35:35

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de m1rela (Post 918248)
Astazi am lipsit putin ;;),am fost la noul Kaufland care s-a deschis la noi in oras(am stat 2 ore in el),am facut ceva cumparaturi(nu am gasit pasta de tahini pe care mi-o doream),in schimb am gasit multe produse bune la dieta.Am un sfert de ora de cand am venit,iar Maria mi-a spus ca a fost usor la olimpiada.Acum asteptam rezultatele.Iti multumesc pentru intrebare.
Am citit ca azi a fost prima zi de gradi a Amaliei.Felicitari:-*.O sa-i fie un pic greu la inceput,dar o sa vezi ca o sa-i placa pana la urma.Stiu din experienta;).Va pup si va doresc tot binele din lume:-*>:D<.

Buna, Mirela! Ce bunatati ai gasit tu la Kaufland?????????????

rainbow 30 ian 2012 21:39:05

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
gata am terminat si eu pe ziua de azi.la cina am mancat decat niste ciuperci la cuptor cu zeama de lamaie.si acu savurez apa plata cu muulta zeama de lamaie..m`a luat o greata groaznica.nu stiu dak e bine sa beau suc de lamaie seara,dar alt remediu nu am gasit:((
si colac peste pupaza..sotul meu mananca clatite langa mine cu o poftaaaaaa

diadora 30 ian 2012 21:41:20

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 918253)
gata am terminat si eu pe ziua de azi.la cina am mancat decat niste ciuperci la cuptor cu zeama de lamaie.si acu savurez apa plata cu muulta zeama de lamaie..m`a luat o greata groaznica.nu stiu dak e bine sa beau suc de lamaie seara,dar alt remediu nu am gasit:((
si colac peste pupaza..sotul meu mananca clatite langa mine cu o poftaaaaaa

Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, fugi cat te tin picioarele! Ispita este langa tine!:)):)):))

rainbow 30 ian 2012 21:46:14

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 918257)
Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, fugi cat te tin picioarele! Ispita este langa tine!:)):)):))

:)):)):))este..dar le`a halit in 2min..

diadora 30 ian 2012 21:50:33

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 918262)

:)):)):))este..dar le`a halit in 2min..


Ai scapat!:)):)):))

alynacrystyna 30 ian 2012 21:54:31

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de m1rela (Post 918248)
Astazi am lipsit putin ;;),am fost la noul Kaufland care s-a deschis la noi in oras(am stat 2 ore in el),am facut ceva cumparaturi(nu am gasit pasta de tahini pe care mi-o doream),in schimb am gasit multe produse bune la dieta.Am un sfert de ora de cand am venit,iar Maria mi-a spus ca a fost usor la olimpiada.Acum asteptam rezultatele.Iti multumesc pentru intrebare.
Am citit ca azi a fost prima zi de gradi a Amaliei.Felicitari:-*.O sa-i fie un pic greu la inceput,dar o sa vezi ca o sa-i placa pana la urma.Stiu din experienta;).Va pup si va doresc tot binele din lume:-*>:D<.

sunt sigura ca o sa aibe rezultate foarte bune :)
Amalia, a fost si anul trecut la gradi , perioada in care nu a avut probleme, dar dupa aceea , acum cateva luni, prin septembrie am avut ceva probleme de sanatate cu ea si nu am mai dus-o ...si de aceea e putin mai greu acum , dar o sa fie ok , stiu asta :-*:-*:-*multumim iubita>:D<
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 918253)
gata am terminat si eu pe ziua de azi.la cina am mancat decat niste ciuperci la cuptor cu zeama de lamaie.si acu savurez apa plata cu muulta zeama de lamaie..m`a luat o greata groaznica.nu stiu dak e bine sa beau suc de lamaie seara,dar alt remediu nu am gasit:((
si colac peste pupaza..sotul meu mananca clatite langa mine cu o poftaaaaaa

:)):))
ignora-l complet ;))
nu e nimic, poti bea , daca iti face bine

rainbow 30 ian 2012 21:54:36

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 918269)
Ai scapat!:)):)):))

mananca cu o poftaaaaaa.mama mama.mereu ii zic:mai incet!:)):))
fetele pt maine la amidonuri am rasfoit din nou paginile cu retete si mi`au facut cu ochiu` cartofii pai la cuptor si chiftelutele din piure de cartofi.merge?;;);;)

diadora 30 ian 2012 21:57:05

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 918271)

mananca cu o poftaaaaaa.mama mama.mereu ii zic:mai incet!:)):))
fetele pt maine la amidonuri am rasfoit din nou paginile cu retete si mi`au facut cu ochiu` cartofii pai la cuptor si chiftelutele din piure de cartofi.merge?;;);;)

Da, eu zic ca merge sa le mananci pe ambele! Sa ai pofta!

rainbow 30 ian 2012 22:00:09

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 918275)
Da, eu zic ca merge sa le mananci pe ambele! Sa ai pofta!

nu amandoua odata!un fel la pranz si unul la cina!dar nu gasesc chiftelutele k sa le trec in meniu:(.nu stiu cum sa le trec.dar mai vad eu maine;;)

m1rela 30 ian 2012 22:01:25

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 918250)
Buna, Mirela! Ce bunatati ai gasit tu la Kaufland?????????????

Da ce nu-mi venea sa iau ...dar m-am abtinut eroic#:-s.Eu ca eu... dar barbata-miu cand am trecut pe la raionul de afumaturi si mezeluri il cam luase cu ameteala:)).Dar ne-am facut ca nu vedem toate bunatatile[*interzis*]si nici nu am cumpara.Cu exceptia unor briose ptr. Maria.In schimb am luat fructe proaspete,fructe de padure congelate,biscuiti Dita,biscuiti integrali,legume congelate,batoane fitness,cioco neagra,arahide crude etc.etc.etc....d-astea usurele:P.Mi-e o foame si mie acum de vad stele verzi:((...as manca un mar d-ala acrisor si cu ochii!Dar beau un ceai cald si-mi trece...:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:25:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO