forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90"s (etaj XI) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10986)

rainbow 02 feb 2012 20:06:56

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
nu mai ziceti de frig k si la mine e..grade minus nu sunt multe acum arata -2.:((tare e frig in casa..caloriferele sunt ametite
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 922560)

poti si salata , cat mai proaspatata si fara condimente
porumb la AMIDON

offfff.deci o sa ascund condimentele:)):)).dar intrasem in sevraj nu stiam ce sa mai mananc de foame:)):))

diadora 02 feb 2012 20:07:47

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de giumbitza (Post 922611)

Pai asta chiar nu o stiam...am sa incerc si eu:D,ce ai papat azi Dia,si tu esti la proteine,nu?;;)

Cred ca va iesi bun, asa mi se pare mie! :D:D:D Da, proteine si eu. Am mancat spanac si carnita si la pranz si acuma, seara. Maine amidon. Bineinteles, cartofi, nu Aly?????????:)):)):))
Tu ce ai mancat azi? Dar maine?

Happiness 02 feb 2012 20:08:28

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Buna, fetele! Am o mare problema cu calculatorul meu, se opreste la 10 minute si apuc sa scriu nimic pe forum...Asa ca tastez repede. Am o nedumerire. Mi-e tare dor de iaurt. Nu ma vad mancand la proteine iaurt si atat la pranz si seara, ma gandesc ca m-ar lua cu lesin. Voi ce faceti, ati mancat la ziua de proteine sau cum faceti?

giumbitza 02 feb 2012 20:09:29

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de oanna14 (Post 922602)
Ehee:))Am tot scris pana acum..am ceva timp de cand fac astaX_XX_X Maine pun ceasul sa sune la 4 dimineata:>

Unde-i vara?!!X_X

atunci tot ii bun ca te poti diviza,si cu noi dar si cu invatatul;;) bv bv

diadora 02 feb 2012 20:10:30

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de Happiness (Post 922632)
Buna, fetele! Am o mare problema cu calculatorul meu, se opreste la 10 minute si apuc sa scriu nimic pe forum...Asa ca tastez repede. Am o nedumerire. Mi-e tare dor de iaurt. Nu ma vad mancand la proteine iaurt si atat la pranz si seara, ma gandesc ca m-ar lua cu lesin. Voi ce faceti, ati mancat la ziua de proteine sau cum faceti?


Da, la proteine am mancat iaurt. Incearca sa mananci la pranz iaurt si seara lapte, eventual, sau branza, zic eu. Poate te ajuta fetele care stiu mai bine! >:D<>:D<>:D<

adinutzasea 02 feb 2012 20:10:56

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 922591)
Sa ai pofta, Adina! Si eu mananc acuma spanac, dar nu stiu ce am :P:P:P, parca m-am saturat de el.

Multumesc! >:D< Sa-ti fie si tie de bine!
Nu stiu cum e la voi la vitamine..nu mi-e foame..da e clar ca simt nevoie de mancare..imi vine sa ma bag cu capu in frigider :))) abia astept ziua de maine..numai la omleta aia ma gandesc [*73*]

giumbitza 02 feb 2012 20:11:21

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de Happiness (Post 922632)
Buna, fetele! Am o mare problema cu calculatorul meu, se opreste la 10 minute si apuc sa scriu nimic pe forum...Asa ca tastez repede. Am o nedumerire. Mi-e tare dor de iaurt. Nu ma vad mancand la proteine iaurt si atat la pranz si seara, ma gandesc ca m-ar lua cu lesin. Voi ce faceti, ati mancat la ziua de proteine sau cum faceti?

Pai uite cum am facut eu cu iaurtul....l-am mancat impreuna cu branza si eventual cu 2-3 guri de lapte daca imi era pofta....acuma depinde ce vrei sa iti pregatesti si cum le combini>:D<

diadora 02 feb 2012 20:15:09

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Citat:

Anterior postat de adinutzasea (Post 922641)
Multumesc! >:D< Sa-ti fie si tie de bine!
Nu stiu cum e la voi la vitamine..nu mi-e foame..da e clar ca simt nevoie de mancare..imi vine sa ma bag cu capu in frigider :))) abia astept ziua de maine..numai la omleta aia ma gandesc [*73*]

Multumesc, Adina! Si mie mi-a fost o foameeeeeeeeeeeee ieri, de numa! Seara mi-am facut o salata sau cum sa ii spun, amestecatura :)):)):)) cu mere, morcov si telina rase. Am mancat si m-am simtit asa de satula.... Dar mi-au taiat fetele tot avantul ca mi-au spus ca nu trebuia sa combin fructele cu legumele. :D:D:D Lasa ca trece si ziua asta, o sa vezi! >:D<>:D<>:D<

Happiness 02 feb 2012 20:15:45

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
Da, si de lapte mi-e dor, si de branza... Pana acum am mancat la proteine carnita, oua si o singura data salata cu branza. Asta ma gandeam si eu, branzica dietetica si iaurtul dietetic nu cred ca fac o combinatie atat de periculoasa.

>:D

alynacrystyna 02 feb 2012 20:16:52

Re: Rina 90"s (etaj XI)
 
happiness, nu trebuie sa mananci iaurt gol la proteine ...sau si la pranz si la cina ....poti manca numai la una dintre ele , important e sa ai acelasi tip de proteina, lactate, in cazul tau la ambele mese . si il poti manca combinat cu branza sa iti faci asa ca o crema si cu o lingura de smantana ..pff..sti ce bun iasa :x

Dia, eu dupa cum am spus si ieri , azi m-am abatut de la dieta si am mancat lapte dar cu macaroane ;));)) si la pranz si la cina si acum vreau sa imi mai incalzesc un pahar de lapte sa mi-l fac cu , cacao :x


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:37:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO