forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90"s (etaj XV) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11811)

diadora 22 sep 2012 20:44:45

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Citat:

Anterior postat de m1rela (Post 1136023)
Buna fetelor :)...eu sunt pe mobil ...acum este Mariuca la calculator.Va scriu mai greu :(...internetul asta...mama lui... x-(

Ma bucur ca Adri a intrat cu bine in tara :).Aly si Dia... maine va intalniti la cafeluta cu Adri ;;).S-o savurati cu placere,va spun de-acum ptr. ca nu stiu cand intru maine ;)).De obicei dormim un pic mai mult duminica ;).
Astept vesti de la voi maine ;)

Va pup pe toate :-*.Noapte buna si somnic usor :)

Multumesc frumos, Mire! Noapte buna! Pe maine!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

diadora 22 sep 2012 20:51:45

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Ma retrag si eu, iubitele! La 22 incepe un film si vreau sa il vad! Va pup, pe maine!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

alynacrystyna 22 sep 2012 20:55:06

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 1136015)

E bine si asa! Deabea astept sa o vad! Imi pare rau ca nu vii si tu! Dar poate te invarti, cum zici tu....:)):)):)):)):)):)):)):))

:)):)):)):)):)):))
si eu , de abia astept sa o vad

Di, din pacate nu ma pot invarti , am incercat , dar mi-a esuat pirueta :(=((

Citat:

Anterior postat de m1rela (Post 1136023)
Buna fetelor :)...eu sunt pe mobil ...acum este Mariuca la calculator.Va scriu mai greu :(...internetul asta...mama lui... x-(

Ma bucur ca Adri a intrat cu bine in tara :).Aly si Dia... maine va intalniti la cafeluta cu Adri ;;).S-o savurati cu placere,va spun de-acum ptr. ca nu stiu cand intru maine ;)).De obicei dormim un pic mai mult duminica ;).
Astept vesti de la voi maine ;)

Va pup pe toate :-*.Noapte buna si somnic usor :)

multumim Mire , noapte buna >:D<>:D<
pe maine :-*:-*

dar cu tableta nu ati reusit nimic?

alynacrystyna 22 sep 2012 20:55:58

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Citat:

Anterior postat de diadora (Post 1136038)
Ma retrag si eu, iubitele! La 22 incepe un film si vreau sa il vad! Va pup, pe maine!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

noapte buna iubita
pe maine
>:D<>:D<>:D< :-*:-*:-*

bybyloy 22 sep 2012 21:18:35

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Buna fetelor:*:*:* Sunt foarte foarte suparata dupa ce am dat jos 10 kg cred ca mam chinuit degeaba.Pe 1 oct incep facultatea voi la camin si voi manca la cantina, ce sa fac ca sa nu ma ingras si sa continui sa slbesc :(( am nevoie de ajutor astept sfaturi.Va multumuesc anticipat:*:*:*:*

alynacrystyna 22 sep 2012 21:27:38

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Citat:

Anterior postat de bybyloy (Post 1136052)
Buna fetelor:*:*:* Sunt foarte foarte suparata dupa ce am dat jos 10 kg cred ca mam chinuit degeaba.Pe 1 oct incep facultatea voi la camin si voi manca la cantina, ce sa fac ca sa nu ma ingras si sa continui sa slbesc :(( am nevoie de ajutor astept sfaturi.Va multumuesc anticipat:*:*:*:*

buna draguta :-*
nu trebuie sa te stresezi pt asta
din cate stiu eu la cantina ai voie sa iti alegi mancarea nu?

Danutzza 22 sep 2012 22:17:07

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Citat:

Anterior postat de bybyloy (Post 1136052)
Buna fetelor:*:*:* Sunt foarte foarte suparata dupa ce am dat jos 10 kg cred ca mam chinuit degeaba.Pe 1 oct incep facultatea voi la camin si voi manca la cantina, ce sa fac ca sa nu ma ingras si sa continui sa slbesc :(( am nevoie de ajutor astept sfaturi.Va multumuesc anticipat:*:*:*:*


he he...buna draga,vad ca esti din lupeni...:Dtatal meu merge acolo la piata de 20 de ani in fiecare sambata cu lactate:P
...cat despre mancatul la cantina nu cred ca e o problema ,ai grija si tu sa nu combini alimentele si fara rontaieli intre mese...o seara faina!!>:D<:-*

Danutzza 22 sep 2012 22:23:19

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
fete sunt happy ...azi am mancat ca la carte...deci:zi de amidonuri
MD un mar si o nectarina (stiu ca era indicat 2 mere sau 2 nectarine dar na...)
PR orez cu legume +salata
CN orez cu legume +rosii
apa peste 2 litri +ceai verde +cafea
activitati fizice:plimbare cu copii +market:P
sunt fff multumita ...desi ma cam ia o foameee:)))
o seara faina la toate:*

alynacrystyna 22 sep 2012 22:44:16

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
fete va pup, plec spre patic ... noapte buna la toate :-*:-*

moni30 22 sep 2012 22:54:46

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
ajung si eu sa va scriu...chiar daca nu mai e nimeni pe aici;)
va invideaz ca o sa va intalniti cu Adri, sa o pupaciti si din partea noastra si sa faceti poze, neaparat:-*
Mire...as fi suppper incantata sa te am oaspete...poate m-as panica putin la gandul ca trebuie sa-ti gatesc ceva ...sa te surprind...dar m-as descurca pan la urma:))...si...eu stiam ca 60 de km sunt de la Satu Mare la Baia Mare...intr-o alta ordine de iedei, Maramuresul e fff frumos ar fi pacat sa-l raatezi...sau na...ne intalnim la jumate drumu, s-o vedem si pe Anita;;);;);;)
mai stau cateva minute si va las....imediat e ziua sotului meu:x:x:x. maine....imi fac de cap:))
noapte buna


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:32:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO