forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dieta Rina 90's (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=360)
-   -   Rina 90"s (etaj XV) (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11811)

m1rela 10 sep 2012 12:14:12

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Citat:

Anterior postat de lumimar (Post 1127846)
Buna iubita,
nu-i problema cu cafeaua, uite acum iti pregatesc alta, :))
cat despre ciorbita, foarte buna,
eu am avut ieri fasole verde scazuta cu dovlecel si o lingura de smantana

Multumesc,Lumi...esti tare draguta >:D<>:D<>:D< :-*:-*:-*.Buna si mancarica ta de ieri ;;)

Citat:

Anterior postat de moni30 (Post 1127847)
merge, merge Lumi:)
rezultatele ...se pot vedea la ticker...nu fac foamea...mancat cat pot de diversificat, muuult peste, nu mi se pare greu deloc...nu stiu de se spune ca ar fi o dieta drastica
de dimi mi am facut pateu de pui...a la Mirela, doar ca aici mi-am permis sa fierb ficatul in lapte 0%, si l-am blenduit cu iaurt , tot 0%...a iesit o bunatate...pfoaii...si cu painica dukan...a mers de minune...beau incontinuu, ff satios

Felicitari,Moniiii [*103*][*103*][*103*].Bravooo [*76*].Tine-o tot asa ca e de bine ;).Multa bafta in continuare :-*

Citat:

Anterior postat de Bianca 14 (Post 1127848)
Buna,slabutelor!Voi stati la cafea dar eu beau doar un ceai:P.Sper sa ma primiti printre voi chiar daca sunt cea mai mica(banuiesc) ...asta ar face sa ma integrez mult mai repede,oricum pe majoritatea dintre voi va urmaresc de ceva timp

Bine-ai venit, Bianca,alaturi de noi >:D<.Vrei sa tii Rina sau ai ales altceva?

Citat:

Anterior postat de lady g (Post 1127871)
Neata fetelor!O saptamana minunata sa aveti!:-*>:D<

Buna ,Adri >:D<>:D<>:D<.Ce mai faci? Alex :x ?
O saptamana minunata si tie :-*:-*:-*

lumimar 10 sep 2012 12:31:54

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Citat:

Anterior postat de lady g (Post 1127871)
Neata fetelor!O saptamana minunata sa aveti!:-*>:D<

Neata iubita,
o zi buna >:D<

strawberry 10 sep 2012 13:11:15

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Cat ma bucur sa fiu pe forum, din nou! Buna ziua tuturor!
De maine incep Rina's 90, pentru ca este singura care-mi da rezultate si care mi se potriveste. Am 13 kg in plus si imi revine vointa inapoi :x Succes tuturor!

lady g 10 sep 2012 16:32:54

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Citat:

Anterior postat de m1rela (Post 1127905)

Buna ,Adri >:D<>:D<>:D<.Ce mai faci? Alex :x ?
O saptamana minunata si tie :-*:-*:-*

Buna iubita!Uite ce sa fac...astept vacanta...mai ceva decat painea calda:DSimt ca nu mai pot...multa munca..nu-mi mai ajunge timpul sa fac tot ce-mi propun.Alex creste,e bine sanatos si vesel...multumesc de intrebare.Tu cum te mai simti?Mariuca si-a revenit?Pup:)>:D<>:D<

Citat:

Anterior postat de lumimar (Post 1127917)
Neata iubita,
o zi buna >:D<

Multumesc la fel draga mea.>:D<


Moni felicitari ptr minus...bravo!![*3*][*3*][*3*]Si dac zici tu ca nu e asa grea dieta ta...am sa ma documentez si eu...ca la mine e "stationare la mal":)):)):))

alynacrystyna 10 sep 2012 17:02:57

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
buna iubitele mele si de la mine :-*
eu, doar acum am aprins calcu
am fost tot cu treaba azi, de azi dimi de la 8 am fost plecata de acasa si numai la 4 am intrat in casa , si am bagat un pui de somn.

bun venit fetelor noi si bafta cu dieta :-*

Moni, felicitari pentru minus :-*

loremimisi 10 sep 2012 19:15:33

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 1128062)
buna iubitele mele si de la mine :-*
eu, doar acum am aprins calcu
am fost tot cu treaba azi, de azi dimi de la 8 am fost plecata de acasa si numai la 4 am intrat in casa , si am bagat un pui de somn.

bun venit fetelor noi si bafta cu dieta :-*

Moni, felicitari pentru minus :-*

Buna seara si de la mine..........ma bucur ca sunteti toate bine...........ce mai papati?

strawberry 10 sep 2012 19:35:18

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Eu am terminat cu mesele dezordonate si alimentele combinate. De maine intru la Rina! Mi-am luat iaurturi, pentru ca am zis sa incep cu ceva usor. Am piersici pentru micul dejun si cam atat maine. Nu am nevoie de paine la iaurt si nici supa.

alynacrystyna 10 sep 2012 19:39:34

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Citat:

Anterior postat de strawberry (Post 1128111)
Eu am terminat cu mesele dezordonate si alimentele combinate. De maine intru la Rina! Mi-am luat iaurturi, pentru ca am zis sa incep cu ceva usor. Am piersici pentru micul dejun si cam atat maine. Nu am nevoie de paine la iaurt si nici supa.

ai grija la calorii , sa nu fie prea putine , sa nu scazi sub 1000 calorii , daca ai papa peste 1100 ar fi super.

alynacrystyna 10 sep 2012 19:40:32

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Citat:

Anterior postat de loremimisi (Post 1128096)
Buna seara si de la mine..........ma bucur ca sunteti toate bine...........ce mai papati?

buna iubita !!!:-*:-*
eu azi sincer , nu am papat decat o data , ca nu am avut cand :(:(
si atunci am bagat niste rosioare cu branza si ardei :x

strawberry 10 sep 2012 19:54:13

Re: Rina 90"s (etaj XV)
 
Multumesc pentru atentionare, alynacrystyna, dar nu este prima data cand tin ;)) Stie fata ca nu trebuie sa scada sub 1000 de calorii ;))
Va pup! Noapte buna tuturor! Eu ma bag la lectura inainte de culcare :x


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:56:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO