forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=269)
-   -   Cat timp petreceti pe Slabute? (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10575)

Roxii 09 nov 2011 17:56:26

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Cand timpul imi permite stau si cate 7-8 ore. Tin pagina deschisa si la ceva timp mai dau un refresh :)) Daca vad ceva interesant, hop, ma bag si eu in seama :))

andra_aly 09 nov 2011 18:46:24

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Asa si eu.:x Nu mereu scriu, dar eu cand ajung acasa primul lucru aprind calc si intru pe slabute:)
Asta depinde de timpul care il am...mai multe:)
Slabute inseamna f mult pentru mine:x
Multumesc lui Slabuta si Vadmin pentru ca au creat acest forum:x >:D<

deadcountess 09 nov 2011 22:04:19

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Depinde, cateodata stau zile intregi cateodata abia daca apuc sa intru, dar in medie cred ca peste 3 ore/zi

Sand 09 nov 2011 22:07:24

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Nu-mi dau seama exact cat anume, uite ieri am stat cu orele si m-am conversat cu Rozi. De obicei intru 5 minute si ies, si dupa 2 ore iar 5 minute si ies. Ma uit la mesajele scrise de mine daca mi-a raspuns cineva si daca da, raspund, daca nu...ies. In orice caz, Slabute duce la dependenta.:D

Roda 09 nov 2011 22:07:59

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
de cate ori sunt la calculator intru pe slabute :D deci practic cam toata ziua si seara la fel :):):)

jessik 09 nov 2011 22:31:39

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
deci eu petrec fff mult timp.. cand is acasa la mine.. de la 9 si ceva dim.. pana la 1 sau cateodata 2 dupa amiaza.. pff... cred ca asa mi-am stricat ochii.. si port ochelari..de curand..
de multe ori doar citeam.. sau verificam mereu.. in special la albume. haha.
si evident ma trezesc cu slabute.. si adorm cu ele.. haha
deci maj zileleor mai mult de 3 ore.

pop corina 09 nov 2011 23:02:12

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Am intrat de putin timp in aceasta comunitate dar imi place din ce in ce mai mult pentru ca imi place sa maninc sanatos si sa slabesc sanatos!Cu sportul nu prea sint eu prietena dar nu de mult am inceput sa alerg cu o prietena! Ma bucur ca am gasit un astfel de loc unde ma regasesc si pot invata multe lucruri utile chiar si pentru viata nu numai pt slabit!va pup >:D<;;)>:D<
CIT TIMP PETREC PE SLABUTE?Din ce in ce mai mult!:D

Slabuta 09 nov 2011 23:17:54

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Fetelor va multumesc pentru voturi...


Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 840804)
Asa si eu.:x Nu mereu scriu, dar eu cand ajung acasa primul lucru aprind calc si intru pe slabute:)
Asta depinde de timpul care il am...mai multe:)
Slabute inseamna f mult pentru mine:x
Multumesc lui Slabuta si Vadmin pentru ca au creat acest forum:x >:D<

Andra, multumesc ca esti alaturi de noi si sustii aceasta comunitate. :)

Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 840751)
Cand timpul imi permite stau si cate 7-8 ore. Tin pagina deschisa si la ceva timp mai dau un refresh :)) Daca vad ceva interesant, hop, ma bag si eu in seama :))

Roxii deja te putem include in categoria 'fani inraiti'. :D

Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 841095)
Depinde, cateodata stau zile intregi cateodata abia daca apuc sa intru, dar in medie cred ca peste 3 ore/zi

Citat:

Anterior postat de Sand (Post 841100)
Nu-mi dau seama exact cat anume, uite ieri am stat cu orele si m-am conversat cu Rozi. De obicei intru 5 minute si ies, si dupa 2 ore iar 5 minute si ies. Ma uit la mesajele scrise de mine daca mi-a raspuns cineva si daca da, raspund, daca nu...ies. In orice caz, Slabute duce la dependenta.:D

Countess si Sand, intr-adevar depinde de zile... chestionarul e mai mult orientativ, o medie intre zile... :)

Citat:

Anterior postat de Roda (Post 841101)
de cate ori sunt la calculator intru pe slabute :D deci practic cam toata ziua si seara la fel :):):)

Buna Roda si bine te-am gasit. :)

Citat:

Anterior postat de jessik (Post 841142)
deci eu petrec fff mult timp.. cand is acasa la mine.. de la 9 si ceva dim.. pana la 1 sau cateodata 2 dupa amiaza.. pff... cred ca asa mi-am stricat ochii.. si port ochelari..de curand..
de multe ori doar citeam.. sau verificam mereu.. in special la albume. haha.
si evident ma trezesc cu slabute.. si adorm cu ele.. haha
deci maj zileleor mai mult de 3 ore.

Jessik iti dau un sfat pe care mi l-a spus oftalmologul meu... pauza de 5 minute la fiecare ora de stat la pc... eu am 5 ani trecuti dupa operatia lasik (corectia vederii, din cauza miilor de cartilor citite la veioza si mijitului de ochi la pictura) si sa nu deochi nu am nici o problema cu vederea... :)

Acum on-topic.. :D si mie imi plac albumele,.. imi plac pozele slabutelor atat cele cu evolutia, cat si cele 'din viata de zi cu zi'... :)

Citat:

Anterior postat de pop corina (Post 841164)
Am intrat de putin timp in aceasta comunitate dar imi place din ce in ce mai mult pentru ca imi place sa maninc sanatos si sa slabesc sanatos!Cu sportul nu prea sint eu prietena dar nu de mult am inceput sa alerg cu o prietena! Ma bucur ca am gasit un astfel de loc unde ma regasesc si pot invata multe lucruri utile chiar si pentru viata nu numai pt slabit!va pup >:D<;;)>:D<
CIT TIMP PETREC PE SLABUTE?Din ce in ce mai mult!:D

Buna Corina :)

Ma bucur ca ai facut alegeri sanatoase :)
Sportul da si el dependenta, asa ca 'prinde-te' de el cat mai mult... :) nu vei regreta.

Alexik 09 nov 2011 23:22:14

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Si eu cand ajung acasa imi verific totul+slabute si la fel ca Roxii ..uneori in weekend ajung la ore bune:))

Roxii 10 nov 2011 01:15:06

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 841170)
Roxii deja te putem include in categoria 'fani inraiti'. :D

Da Slabuto, sa stii ca ma poti considera o fana inraita a site`ului :)) Fara alte site`uri de socializare sau messenger pot sta si saptamani intregi, dar fara Slabute nu pot nici o zi. Mii de multumiri tie si lui VAdmin pentru ca ati creat acest site! >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:41:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO