forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=269)
-   -   Cat timp petreceti pe Slabute? (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10575)

Polux 05 ian 2012 11:49:12

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 840634)
Buna ziua slabutelor, :)

In repetate randuri, citesc in mesajele voastre faptul ca va place foarte mult aceasta comunitate si modul in care a fost creata, va plac functionalitatile si informatiile care v-au ajutat in adoptarea unui stil de viata sanatos si mai activ, va place atmosfera din comunitate si relatiile de prietenie care s-au legat aici... si sunt sigura ca sunt inca multe alte motive pe care le are fiecare slabuta care tine la aceasta comunitate... :)

Slabute a devenit ca o a doua casa pentru multi dintre voi. Unele slabute sunt inregistrate inca de la inceputurile acestei comunitati si chiar si in ziua de azi sunt alaturi de Slabute.

Multi dintre voi petrec zilnic foarte mult timp in comunitate... :) fiecare slabuta are motivele ei... :)

Tu cate ore/zi petreci in comunitate?

Buna Slabuta>:D<

Eu am votat peste 3 ore, pentru atunci cand timpul imi permite, nu ma dezlipesc de Slabute!

Sotul meu zice ca exista 3 S-uri de care sunt dependenta: sport, somn si Slabute!:))

Zoe 05 ian 2012 12:56:59

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Am răspuns 1-2 ore, dar dimineaţa mă trezesc cu Slăbuţe, să-mi scriu evoluţia la sport, să-mi salut jurnalul şi să văd cine ce-a mai scris, la serviciu trebuie să deschid site-ul măcar o dată, iar seara mă roade să aflu ce au mai făcut fetele şi îmi pregătesc de obicei şi meniul pe a doua zi - deci mă culc tot cu Slăbuţe :))
Aussie are dreptate, când nu merge site-ul, mă urc pe pereţi, fac clic compulsiv, doar-doar să ştiu că e totul în regulă şi pot să intru din nou :)

bzzz 05 mar 2012 00:40:14

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Citat:

Anterior postat de Zoe (Post 891161)
Am răspuns 1-2 ore, dar dimineaţa mă trezesc cu Slăbuţe, să-mi scriu evoluţia la sport, să-mi salut jurnalul şi să văd cine ce-a mai scris, la serviciu trebuie să deschid site-ul măcar o dată, iar seara mă roade să aflu ce au mai făcut fetele şi îmi pregătesc de obicei şi meniul pe a doua zi - deci mă culc tot cu Slăbuţe :))
Aussie are dreptate, când nu merge site-ul, mă urc pe pereţi, fac clic compulsiv, doar-doar să ştiu că e totul în regulă şi pot să intru din nou :)

Eu in jur de o ora...cumulat ca intru de mai multe ori dar stau putin , le scriu fetelor... si cam atat.. ft rar apuc sa stau sa mai studiez si alte discutii.... Asta seara de exmplu stau de vreo 2 ore jumate... si am avut timp sa mai studiez... :)

bzzz 05 mar 2012 00:41:22

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
Scuze ca am raspuns la mesajul tau in loc sa scriu simplu.. din greseala...

azra 14 mar 2012 09:09:31

Re: Cat timp petreceti pe Slabute?
 
buna dimineata
si eu stau pe slabute peste 5-6 ore...imi place sa vin aici sa citesc sa ma documentez si nu in ultimul rand sa vorbesc cu prietenele mele slabute.mai rar in week-end ca atunci este sotul meu acasa si este randul lui sa stea la calculator


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:58:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO