forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Discutii off-topic (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=269)
-   -   La povesti (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12082)

floricica0vesela 31 oct 2012 18:17:27

La povesti
 
va invit la povesti :)

am tot cautat pe site un locusor unde sa deschid o casuta a mea, care sa nu aiba legatura cu varsta, dieta sau slabitul.

da, da, stiu ca toate suntem aici ca sa slabim sau ca sa mancam sanatos. si avem multe casute si pagini deschise pentru asta.

nu am gasit un loc potrivit pentru acest subiect, asa ca am ales sectiunea care corespunde greutatii mele, fara a face referire la planuri de slabit sau de regim.

vreau ca in casuta mea sa intre oricine vrea, sa stam la o poveste, sa ne impartasim atat reusitele cat si dezamagirile, sa legam prietenii (mda, virtuale), insa nu vreau ca acest subiecta sa fie doar un jurnal al greutatii mele, al dietelor sau al abaterilor.

eu nu mai sunt la regim de mult, nu pentru ca nu am nevoie, ci pentru ca programul si stilul de viata nu mi-o permite. inca pentru o vreme.

va invit sa impartasiti cu mine tot ce vreti, de la planuri, reusite, probleme, muzica, poze, dorinte, zile bune, zile rele, tot ce va trece prin cap.

>:D<>:D<>:D<

floricica0vesela 31 oct 2012 18:54:16

Re: La povesti
 
multumesc ca l-ati mutat.
sectiunea asta am ratat-o :)

va pupic pe toate, fug sa ma pregatesc de munca

sa aveti o seara minunata

Danutzza 31 oct 2012 18:56:54

Re: La povesti
 
buna draga...sa sti ca nu-i rau ca te-ai gandit la asta ...chiar fain:D

o seara faina iti doresc fara dureri de cap ca al meu explodeaza de doua ore:)):)):)):))

lovelz95 31 oct 2012 19:28:40

Re: La povesti
 
Buna!!!Vreau si eu sa stau la povesti ...astazi sunt tristuta ca nu am apucat sa pap halloween candies:(..vreau

floricica0vesela 31 oct 2012 19:29:30

Re: La povesti
 
danutza, bine ai venit!>:D<
ce faci, cum iti merge?
cum e vemea la voi?
la noi inca e vreme de plaja ziua, doar noaptea se racoreste tare.

floricica0vesela 31 oct 2012 19:31:27

Re: La povesti
 
lovelz, bine ai venit si tu>:D<

pai de ce nu ai apucat sa papi?

las ca maine te recompensezi cu ceva bun sa-ti treaca supararea.

la noi petrecerile de haloween sunt vineri :)

lovelz95 31 oct 2012 19:36:27

Re: La povesti
 
mi-a fost putin rau astazi si abia acum seara mi-am revenit si mi s-a facut pofta de o bomboana mare si suculenta ca tot e halloween-ul:))...poate voi papa maine:(

VentoFreddo 31 oct 2012 19:46:57

Re: La povesti
 
hello,Floricel,ti-am adus dar de casa noua,sa avem unde sta la taifas ca fetele..si mare,sa incapem toate:D>:D<
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...Xw-Qr2KkPMadGA

Danutzza 31 oct 2012 19:52:13

Re: La povesti
 
Citat:

Anterior postat de floricica0vesela (Post 1164564)
danutza, bine ai venit!>:D<
ce faci, cum iti merge?
cum e vemea la voi?
la noi inca e vreme de plaja ziua, doar noaptea se racoreste tare.

sunt bine draga doar ca ma cam doare capatana de cateva ore :P#:-s
si aici e cald ziua si rece noaptea,dar ce sa mai zicem maine e 1 noiembrie:D
tu,cum esti?

VentoFreddo 31 oct 2012 19:53:35

Re: La povesti
 
Buna,fetele,ce-i cu pofta asta de dulciuri pe voi:Porice sarbatoare e o scuza sa mancam aiurea,eh?:>
Mie una nu-mi place Haloweenul asta..e asa fals,nu-l simt deloc al nostru..prea adoptam toate prostiile straine,prilej de consumism=((
Dar asa s-a nimerit,ca tot anul nu am mancat dovleac,si azi am cumparat unu frumusel,dela lunguiet,si l-am bagat la cuptor dupa reteta italiana,cu ulei de masline si usturoi:>deci fara sa vreau sarbatoresc si eu Haloweenul,am cele 2 ingrediente principale :dovleacul si usturoiul>:):))
Flori,cand nu ai cu cine vorovi aici,cand sunt fetele ocupate,te astept si la casuta mea acolo..nu stiu de ce,da tare bine te-as vedea incadrata pe acolo,langa Fulga,Angi etc etc:D
Pupici la fete!:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:35:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO