forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Forum (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=461)
-   -   Am nevoie de indici cum sa ma descurc pe site (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1555)

galdeaelena 10 oct 2009 19:06:50

Am nevoie de indici cum sa ma descurc pe site
 
am nevoie de ajutor. nu reusesc sa ma descurc pe site. dati-mi si mie niste indicii ca degeaba incerc. vreau sa fac si eu un meniu dar nu am nici o sansa
multumesc

vadmin 14 oct 2009 22:04:01

Re: Am nevoie de indici cum sa ma descurc pe site
 
Citat:

Anterior postat de galdeaelena (Post 39379)
am nevoie de ajutor. nu reusesc sa ma descurc pe site. dati-mi si mie niste indicii ca degeaba incerc. vreau sa fac si eu un meniu dar nu am nici o sansa
multumesc

Am gasit mai greu mesajul tau, te rog data viitoare sa-l publici in aceasta sectiune.

1. Varianta simpla:
  • te conectezi in forum sau calorii.slabute.ro (este acelas lucru)
  • cauti alimentul/alimentele consumat(e)
  • adaugi la meniu cantiatea de aliment consumata si observi actualizarea in partea dreapta a paginii
  • adaugi activitatile efectuate din pagina de activitati
  • cand ai terminat de adaugat alimentele si activitatile, salvezi meniul pe ziua curenta din partea dreapta.

2. Te rog sa citesti raspunsul de aici:

3. De asemenea studiaza mai multe in sectiunea: Intrebari si raspunsuri legate de functionare

4. Poti sa mai dai si o cautare pe forum dupa exact problema care te intereseaza, poate a fost solutionata si anterior.

Pare un pic complicat la inceput, dar dupa ce intelegi principiile simple de baza, este usor de utilizat.

P.S. Inainte de toate, nu uita sa setezi datele tale complete la profil. Urmeaza sfaturile si legaturile de la semnatura mesajelor tale. In felul acesta vei beneficia de ticker si calculatorul de calorii va afisa corect datele tale.


Succes!

Abigail 16 apr 2010 07:28:43

Re: Dieta pentru un abdomen plat
 
Scuze,....eu sunt mai noua pe aici si nu le prea am cu acest forum...ma deruteaza...dar cautam sa particip la o discutie de diete deoarece m-am hotarat sa dau jos ca altfel n u se mai poate...si ultima data cand am salbit tot cu ajutorul unui forum am slabit? Cum e cu acest forum si cu jurnalul si altele ca ma tot uit si nu gasesc de unde sa incep si cum....scuze

Slabuta 16 apr 2010 18:03:09

Re: Dieta pentru un abdomen plat
 
Citat:

Anterior postat de Abigail (Post 152940)
Scuze,....eu sunt mai noua pe aici si nu le prea am cu acest forum...ma deruteaza...dar cautam sa particip la o discutie de diete deoarece m-am hotarat sa dau jos ca altfel n u se mai poate...si ultima data cand am salbit tot cu ajutorul unui forum am slabit? Cum e cu acest forum si cu jurnalul si altele ca ma tot uit si nu gasesc de unde sa incep si cum....scuze

Buna Abigail :) si bine ai venit printre slabute :)

Forumul este complex (cu multe aspecte ale slabitului) si s-ar putea la inceput sa te racesti, dar intr-o saptamana te vei descurca de minune :)

Pentru inceput iti recomand sa citesti aici: http://forum.slabute.ro/intrebari-ra...t=ma%2Bdescurc si aici: Ghidul slabutelor incepatoare, ca sa vezi ce faci: un jurnal, discuti pe subiecte deja existente, etc :)

Daca mai ai intrebari, nu-ti fie rusine :)

kisscris22 17 apr 2010 15:32:44

sunt inregistrata si nu stiu ce sa fac...
 
tocmai ce m-am inregistrat si nu stiu ce sa fac!!cine ma poate indruma si pe mine?vreau sa incerc o dieta sa ma sfatuiesc cu cineva si nu ma descurc!!pls help me

Roxana 17 apr 2010 15:40:34

Re: sunt inregistrata si nu stiu ce sa fac...
 
Citat:

Anterior postat de kisscris22 (Post 155021)
tocmai ce m-am inregistrat si nu stiu ce sa fac!!cine ma poate indruma si pe mine?vreau sa incerc o dieta sa ma sfatuiesc cu cineva si nu ma descurc!!pls help me


Buna Cris .In primul rand bine ai venit printre noi !
Ai facut foarte bine ca ti ai facut un jurnal !
Te-ai gandit la o dieta anume ? Important este sa nu te infometezi si sa mananci mai putin de 1000 calorii pe zi si sa incerci sa faci cat mai multa miscare!

kisscris22 17 apr 2010 15:44:55

Re: sunt inregistrata si nu stiu ce sa fac...
 
buna roxana.sincera sa fiu nu ma prea descurc pe aici!e totul asa de complex :(

Roxana 17 apr 2010 15:51:42

Re: sunt inregistrata si nu stiu ce sa fac...
 
Citat:

Anterior postat de kisscris22 (Post 155028)
buna roxana.sincera sa fiu nu ma prea descurc pe aici!e totul asa de complex :(

Stiu ,uneori este dificil si pentru mine .Usor usor o sa inveti ,momentan eu te pot ajuta cu cateva link uri daca doresti !

http://forum.slabute.ro/diete-alimentatie/ -foarte multe diete
Sport -aici gasesti tot ce tine de sport
Pregatirea pentru slabire -pregatirea pentru slabire
Retete dietetice. Retete de post. -tot felul de retete
Ingrijire corporala -ingrijire corporala


Sper sa ti fie de folos !

kisscris22 17 apr 2010 15:54:37

Re: sunt inregistrata si nu stiu ce sa fac...
 
multumesc.si sper sa revin curand cu vesti bune

Roxana 17 apr 2010 15:56:29

Re: sunt inregistrata si nu stiu ce sa fac...
 
Citat:

Anterior postat de kisscris22 (Post 155034)
multumesc.si sper sa revin curand cu vesti bune

Nu ai pentru ce ! Multa bafta la cat mai multe kg minus !>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:18:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO