forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Ghidul slabutelor incepatoare (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=387)
-   -   Cum modific datele de inceput? (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=3920)

Slabuta 16 aug 2010 16:01:37

Re: Cum modific datele de inceput?
 
Citat:

Anterior postat de loreme (Post 291410)
si eu am probleme de genu cum sa sterg greutatea precizata la inceput

Ai reusit?
Toate setarile de greutate se fac la profilul tau.

mitzy 29 aug 2010 15:28:52

Re: Cum modific datele de inceput?
 
buna Slabutule, nici nu stiu cum sa iti spun ce greseala mare am facut eu la datele de la profil:-s:-o:-o:-o:-s
In loc sa scriu la data nasterii 16 septembrie, am scris 16 august si astfel te-am indus si pe tine si mai multe slabute in eroare...sincer a fost fara intentie si daca nu imi spunea Diana- "Cezara" ca asa scrie la profilul meu , poate nici azi nu imi dadeam seama de greseala comisa...acum mi-a picat fisa de ce ai deschis tu topic de "la multi ani" pt mine fix pe 16 august iar eu la momentul acela am crezut ca imi spui "la multi ani" cu mica intarziere pt Sf.Marie.

Imi cer mii de scuze atat tie cat si slabutelor ce au crezut ca este ziua mea de nastere si s-au deranjat sa imi ureze un sincer "la multi ani" desi nu era cazul:-s:-s:-s

Acum, daca se mai poate, as vrea sa iti cer ajutorul sa repar greseala facuta,sincer, chiar imi pare rau si nu stiu cum sa modific data de nastere de la profil.:-s



Am sa dau copy paste la o parte din acest mesaj si la mine in jurnal pt a fi sigura ca celelalte slabute vor vedea scuzele mele.:-s

Multumesc pt. intelegere.

Slabuta 29 aug 2010 17:59:43

Re: Cum modific datele de inceput?
 
Citat:

Anterior postat de mitzy (Post 306634)
buna Slabutule, nici nu stiu cum sa iti spun ce greseala mare am facut eu la datele de la profil:-s:-o:-o:-o:-s
In loc sa scriu la data nasterii 16 septembrie, am scris 16 august si astfel te-am indus si pe tine si mai multe slabute in eroare...sincer a fost fara intentie si daca nu imi spunea Diana- "Cezara" ca asa scrie la profilul meu , poate nici azi nu imi dadeam seama de greseala comisa...acum mi-a picat fisa de ce ai deschis tu topic de "la multi ani" pt mine fix pe 16 august iar eu la momentul acela am crezut ca imi spui "la multi ani" cu mica intarziere pt Sf.Marie.

Imi cer mii de scuze atat tie cat si slabutelor ce au crezut ca este ziua mea de nastere si s-au deranjat sa imi ureze un sincer "la multi ani" desi nu era cazul:-s:-s:-s

Acum, daca se mai poate, as vrea sa iti cer ajutorul sa repar greseala facuta,sincer, chiar imi pare rau si nu stiu cum sa modific data de nastere de la profil.:-s



Am sa dau copy paste la o parte din acest mesaj si la mine in jurnal pt a fi sigura ca celelalte slabute vor vedea scuzele mele.:-s

Multumesc pt. intelegere.

Mi-a zis Vadmin ca ti-a modicat data nasterii. :)

Lasa ca nu e o problema, te felicitam de 2 ori :D

mitzy 31 aug 2010 08:22:34

Re: Cum modific datele de inceput?
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 306799)

Mi-a zis Vadmin ca ti-a modicat data nasterii. :)

Lasa ca nu e o problema, te felicitam de 2 ori :D


multumesc mult Slabuta, atat tie cat si lui Vadmin.:)

rallu 05 sep 2010 10:12:17

Re: Cum modific datele de inceput?
 
Buna!

Am si eu o mare rugaminte!
In momentul in care mi-am confiurat profilul mi-am gresit anul nasterii. In loc 1982 am trecut 1981. Se poate modifica?

Multumesc.

O zi buna!@

sunshine 05 sep 2010 10:16:55

Re: Cum modific datele de inceput?
 
Scrie aici forum.slabute.ro - Contactează-ne data corecta si ti o va schimba Vadmin

rallu 06 sep 2010 19:53:53

Re: Cum modific datele de inceput?
 
Va multumesc frumos!@

Dasha 28 sep 2010 22:46:38

Re: Cum modific datele de inceput?
 
De ce nu imi apare pe ticker greutatea initiala si cea dorita? Am completat aceste date cand m-am inregistrat

andra_aly 28 sep 2010 22:54:18

Re: Cum modific datele de inceput?
 
Buna Dasha:) la sectiunea - Despre mine- ai acolo greutate initiala, actuala si dorita. trebuie sa complectezi toate 3 campuurile ca sa se poata activa tickerul;)
uite aici: http://forum.slabute.ro/slabuta/dasha.html

Dasha 29 sep 2010 17:33:39

Re: Cum modific datele de inceput?
 
Multumesc, sper sa se vada acuma.
In alta ordine de idei asa de complicat mi se pare sa meshteresc pe aici, dar sper sa-i dau de capat curand.


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:01:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO