forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Judetul Galati (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=234)
-   -   Slabute din Galati (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1793)

alinamihaela 26 nov 2009 22:56:03

Slabute din Galati
 
Buna ,ma numesc Alina si am 24 de ani,am 1.63 m si 64 de kg de cateva zile am gasit acest Forum si incerc sa il descifrez si sa ma integrez,de trei saptamani tin un regim variat:fara paine ,fara dulciuri, fara grasimi am slabit 5 kg sunt foarte fericita,uneori am mai luat o gustare si din ispite dar m-am oprit,ma uit in oglinda si imi zic ca trebuie sa reusesc.fac 30 min de aerobic ,sar coarda si dansez,impreuna cu fetita mea de 2 ani asa imi ridic si moralul.As dori toate sfaturile si incurajarile voastre, si cateva sfaturi cu caloriile astea ca nu prea ma pricep.Va multumesc

theo_deea25 27 nov 2009 16:35:38

Re: Lupta grea cu kilogramele
 
Buna.
Ma numesc Florentina si sunt tot din Galati.
Merg si eu pe acelasi drum fara dulciuri prajeli sucuri alcool paine dar degeaba.Nu prea se vad eforturile mele.Felicitari pt reusita ta.E ceva...Eu am doi copii si am ramas cu ceva kg dupa sarcini cu care ma lupt de doi ani.De cateva luni sunt si operata de fiere si nu prea mai pot manca orice...iaurturi supe de zarzavat si gratare .. doar atat servesc si greu tare se mai dezlipesc kg de mine. Alaturi de slabute sper sa reusesc mai multe.
Bafta multa si tie.

Ionelief 17 dec 2009 07:10:32

Re: Lupta grea cu kilogramele
 
Buna,

Sunt Ionela din Galati, de obicei ma invart in jurul greutatii de 55 kg...dar de o buna bucata de vreme am intepenit pe 60...acum sa dau vina pe varsta mi-e cam peste mana...probabil trebuie sa ma uit in farfurie si sa mai sortez ....
So...am luat prima masura....ma invart pe acest forum sa ma reobisnuiesc cu ideea dietei...Dupa nastere am avut 90 de kg..am reusit sa ajung in vreo 2 ani la 55...acum o iau in sus iar...rau..foarte rau...
Sfaturile, vorbele de bine si de rau le-oi citi cu drag....nu de alta dar sa te apuci de una singura de slabit e cel mai prost inceput al unei diete....

mia0820 19 mai 2010 08:49:24

Re: Lupta grea cu kilogramele
 
buna fetelor...am 25 de ani aproape si de vreun an nu mai ajung la 50 kg :D stagnez la 53...si am 159 cm

deadcountess 19 mai 2010 10:12:26

Re: Lupta grea cu kilogramele
 
Citat:

Anterior postat de mia0820 (Post 192549)
buna fetelor...am 25 de ani aproape si de vreun an nu mai ajung la 50 kg :D stagnez la 53...si am 159 cm

Ce masuri ai luat in ultimul an pt a ajunge la 50kg? Dieta? Sport?

micutastea 22 iun 2010 15:27:56

Re: Lupta grea cu kilogramele
 
Hello, fetelor! Numele meu este Oana, sunt din Galati si incerc sa descifrez tainele acestui forum. Sper sa gasesc si sa ofer informatii utile surorilor de suferinta :D Succes tuturor!

alinutza656 22 iun 2010 15:36:00

Re: Lupta grea cu kilogramele
 
Citat:

Anterior postat de micutastea (Post 228417)
Hello, fetelor! Numele meu este Oana, sunt din Galati si incerc sa descifrez tainele acestui forum. Sper sa gasesc si sa ofer informatii utile surorilor de suferinta :D Succes tuturor!

Buna Oana...bine ai venit pe forum>:D<

nicolle 22 iun 2010 17:23:10

Re: Slabute din Galati
 
salutare slabutelor.
si eu sunt din Galati.
si sper sa ne intalnim pe la piscina....multumite de greutatea noastra.
spor la slabit

Erikamaria 23 iun 2010 14:18:59

Re: Slabute din Galati
 
buna fetelor si eu sunt din Galati! am o fetita de 2 ani si ma chinuii sa slabesc ! Eu merg la sala . Poate ne intalnim !

nicolle 23 iun 2010 14:48:02

Re: Slabute din Galati
 
Citat:

Anterior postat de Erikamaria (Post 229441)
buna fetelor si eu sunt din Galati! am o fetita de 2 ani si ma chinuii sa slabesc ! Eu merg la sala. Poate ne intalnim !


salut!
bine ai venit!
eu am o fetita de 1 an si ca si tine ma lupt cu kg in plus.
eu nu merg la sala ...fac exercitii acasa dupa filmulete de pe internet.
tii si o dieta in afara de sala?
spor la slabit.
pupici


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:00:40.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO