forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Judetul Galati (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=234)
-   -   Slabute din Galati (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1793)

alinutza656 09 iul 2010 18:16:02

Re: Slabute din Galati
 
Citat:

Anterior postat de irinaaimee (Post 247856)
buna fetele eu sunt irina tot din galati si de 1 an ma chinui sa dau jos vreo 4 5 kilograme am 57 si as vrea sa ajung macar la 53 am mai incercat eu diferite diete , infometare pana si pastile dar nu rezolvam nimic caci slabeam si dup puneam la loc invredibil de rapid ...................acum sper sa razbat in lupta asta incredibil de strsanta cu caloriile... :D cat despre sala si eu caut una ....pana anu trecut am fost la insula dar nu imi mai place acolo e prea inghesuit prea multa lume....dar sper sa gasesc una....:)

Este o sala vizavi de atlantic,peste strada.Nu am fost acolo insa mi s-a parut interesanta pe dinafara.Incearca si acolo

irinaaimee 11 iul 2010 18:19:06

Re: Slabute din Galati
 
te referi la aia de la flora.....la lulu sau ceva de genu? insa nu are aerobic si eu asta as fi vrut dar o sa m duc sa ma interesez mai bine..ms poop:-*

alinutza656 11 iul 2010 19:34:37

Re: Slabute din Galati
 
Citat:

Anterior postat de irinaaimee (Post 249651)
te referi la aia de la flora.....la lulu sau ceva de genu? insa nu are aerobic si eu asta as fi vrut dar o sa m duc sa ma interesez mai bine..ms poop:-*

Da cred ca aia este....nu stau prin zona deci nu prea cunosc.Succes

rose rose 18 aug 2010 10:56:55

Re: Slabute din Galati
 
Buna!
Acum am intrat putin pe forum cat sunt in pauza la munca. Sunt din Galati si bineinteles ca scopul e sa mai slabesc. Ma mai gandesc si pt cazul in care o sa raman insarcinata sa am un meniu sanatos. De asta nu vreau un regim dur si nici efort f mare sa nu fac. Am bicicleta eliptica acasa si o sa mai fac cam jum de ora pe zi la ea. Mananc mai usor si sanatos si nu prea mult seara.
Mult succes si voua!>:D<

alinutza656 18 aug 2010 13:31:09

Re: Slabute din Galati
 
Citat:

Anterior postat de rose rose (Post 293602)
Buna!
Acum am intrat putin pe forum cat sunt in pauza la munca. Sunt din Galati si bineinteles ca scopul e sa mai slabesc. Ma mai gandesc si pt cazul in care o sa raman insarcinata sa am un meniu sanatos. De asta nu vreau un regim dur si nici efort f mare sa nu fac. Am bicicleta eliptica acasa si o sa mai fac cam jum de ora pe zi la ea. Mananc mai usor si sanatos si nu prea mult seara.
Mult succes si voua!>:D<

Buna Rose.Din cate am vazut nu ai prea multe kilograme de slabit avand in vedere ca esti inalta.Incearca un stil de viata sanatos fara prajeli,fast food,sucuri carbogazoase,zahar rafinat apoi incearca sa reduci painea la 2-3 felii pe zi/ integrala sau de secara,dulciurile cat mai rar.
Fiind vara poti incerca tot felul de salate,supe si nu te infometa.

nicolle 18 aug 2010 15:28:11

Re: Slabute din Galati
 
Citat:

Anterior postat de irinaaimee (Post 249651)
te referi la aia de la flora.....la lulu sau ceva de genu? insa nu are aerobic si eu asta as fi vrut dar o sa m duc sa ma interesez mai bine..ms poop:-*



aerobic gasesti la insula .....in mazepa.......probabil ca nu e singura.....dar acolo stiu sigur ca au si aerobic.
pupici


aaaaaaaaaaaaaa...........scuze.........acum am vazut ca ai fost deja acolo.......in alta parte nu mai stiu.....spor...
pupici.

rose rose 19 aug 2010 07:14:49

Re: Slabute din Galati
 
Am revenit. M-am antarit si eu in dim asta desi mi-a fost teama. Imbracasem ieri o pereche de blugi si imi era cam larga si de asta m-am hotarat s ama cantaresc. Am mai slabit 1kg si nu am facut un efort f mare. Dedci cu portii mai mici si cu grija la ce mananc in general (exceptii am facut si eu .... am mai mancat cate ceva bun din ce mi-a fost pofta dar am avut grija apoi la ce am mai mancat sa compensez).

Angel4you 26 nov 2010 23:45:16

Re: Slabute din Galati
 
Salut fetelor! Numele meu este Oana , galateanca si sunt noua pe aici....abia am dat de acest site! as dori sa aflu si eu mai multe informatii despre cum merg treburile aici , pt k imi cam prin urechile si in plus de asta tare mult as avea nevoie de un ajutor sa-mi zica si mie cineva cum sa fac sa slabesc....Ajunsesesi in primavara acestui an la 63 kg, dar am fost plecata inafara si m-am intors cu 15 kg in plus si de cand am revenit in tara in loc sa mai dau jos tot ma ingras...si sincer nu mananc gras , recunosc painea e o problema nu ma pot dezlipi de ea;)...Astepte niste pareri, sfaturi ,orice poate fi util....ma poate ajuta pe mine, pt ca vreau sa devin o slabuta! pupici...

larisa27 06 ian 2011 10:06:38

Re: Slabute din Galati
 
Buna sunt Larisa, din Galati si vreau sa dau jos 10 kg care sau asezat la burtica si fund (am 60 kg)
fac exercitii si pilatese acasa, de pe you tube si de azi tin dieta cu grefe.

marimar2 16 ian 2011 18:16:32

Re: Slabute din Galati
 
Citat:

Anterior postat de larisa27 (Post 460720)
Buna sunt Larisa, din Galati si vreau sa dau jos 10 kg care sau asezat la burtica si fund (am 60 kg)
fac exercitii si pilatese acasa, de pe you tube si de azi tin dieta cu grefe.

buna fetelor si eu ma chinui mereu sa slabesc tare e greu .am si un baietel de 4anisori si va dati seama cat de greu este dar reusesc .am o antrebare dieta rina este buna da randamente.vreau sa dau cam 10 kg .


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:51:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO