forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Judetul Mures (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=243)
-   -   Slabute din Mures sa ne cunoastem! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=8454)

patratel 06 mar 2011 13:01:58

Slabute din Mures sa ne cunoastem!
 
buna fetelor..... sa fiu eu singura care vreau sa devin o "slabutza " din Mures.... parca nu imi vine sa cred

adri0311 08 mar 2011 10:27:08

Re: Slabute din Mures sa ne cunoastem!
 
Eu sunt noua slabuta de azi inca nu stiu pe unde sa ma uit atatea sunt...nu esti singura din Mures.Felicitari pentru cele 10.5 kg...

lopy 08 mar 2011 10:42:43

Re: Slabute din Mures sa ne cunoastem!
 
Buna!

Uite ca nu mai esti singura:)
Felicitari pentru realizarile de pana acum!!!Sa-mi zici eventual cum ai reusit...

O zi frumoasa si La multi ani ptr. 8 Martie!!

Lopy

bianca25 19 mar 2011 22:43:51

Re: Slabute din Mures sa ne cunoastem!
 
Buna Muresencelor!!!!!!
Ce faceti? cum merge slabitul?
felicitari plentru kg pierdute ! spor si ambitie va doresc ! >:D<

patratel 25 mar 2011 13:54:04

Re: Slabute din Mures sa ne cunoastem!
 
hey fetelor... nu am ami intrat pe aici ca nu mie la indemana,.. trebuie sa imi fac un obicei :D
va multumesc pentru sustinere si felicitari.....a fost putin greu, acum e si mai greu dar nu ma las......

patratel 25 mar 2011 13:55:54

Re: Slabute din Mures sa ne cunoastem!
 
Adri, Lopi si Bianca, bine ati venit..... sper sa fiti active si sa ne putem consulta pe aici, sfatui si certa(doar atunci cand gresim in alimentatie, nu alte certuri)
voi sunteti chiar din Tg-Mures sau din imprejurimi??

patratel 25 mar 2011 13:58:38

Re: Slabute din Mures sa ne cunoastem!
 
cat despre dieta mea, eu va recomand din inima dieta South Beach... eu dupa ea ma ghidez... acum sa nu va imaginati ca o tin strict ca nici poveste de asa ceva.... cu un copil de un an si 3 luni nu am cum sa tin ceva strict... dar si cu mici calcaturi in stanga si in dreapta am reusit un nr de kg pe care nu am visat nici in cele mai salbatice vise ale mele ca el voi putea da jos......
dar sunt fete care lauda tare dieta Rina90... eu personal inca nu am studiato si sper sa nu fie nevoie, ca South Beach sa mearga bione pana la capat
DAR IMPORTANT ETSE SA VA DOCUMENTATI SI SA VEDETI CARE VI SE POTRIVESTE CEL MAI BINE

patratel 29 mar 2011 10:44:33

Re: Slabute din Mures sa ne cunoastem!
 
chiar asa fetelor??? din nou sunt sigura pe aici??? nu mai da nimeni o raita si pe topicul asta??

bianca25 10 mai 2011 12:43:14

Re: Slabute din Mures sa ne cunoastem!
 
buna patratel, ce mai faci?
nu am mai intrat de mult pe aici
eu am incercat sa tin rina dar tot timpu calcam stramb sau renuntam , acum as vrea sa o i-au de la capat, sper sa am si vointa :D
la tine cum merge dieta?
si da sunt din mures :), tu ?:)

lucia ely 25 iun 2011 17:29:33

Re: Slabute din Mures sa ne cunoastem!
 
hei buna:D
nu mai sunt fete din mures?;;)
nu mai dati pe aici?;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:17:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO