forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=411)
-   -   Jurnal de mentinere Anqutz (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=6523)

anqutz 03 mar 2011 12:52:54

Re: Jurnal de mentinere Anqutz
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 553459)
Ma faci sa rad:P Vrei sa zici ca tu ai mai putine sunculite:) >:D<
Important e sa ajungem la target pana in 15 mai;;) maxim 1 iunie, da? asa am zis;)
Lasa ca e bine;;) ca doar burtica ne intereseaza pe noi;;)
Numai o data pe saptamana mergi, nu?:)

Nah, fiecare cu piticii ei. :P Ne atingem targetul, am zis ca pana de ziua mea trebuie sa fi ajuns la finish, deci max 1 iunie ii mai dau sansa burticii. Si pana plec la mare trebuie sa am deja greutatea stabila. Tu esti mai norocoasa, ai marea la 2 pasi. Eu plec cu ceata de pofticiosi in vacanta. :(

La belly dance? Numai o data pe sapt e in program. Si nu stiu daca o sa pot merge cat sta bunicul la mine pt ca e cam tarziu... :((

andra_aly 03 mar 2011 12:58:55

Re: Jurnal de mentinere Anqutz
 
Da, la belly dance. Ei, lasa ca rezolvi tu cumva:D cert e ca pana in iunie maxim, trebuie sa scapam de burtica asta. cum am mai zis... ce naibi, ne plangem atat pentru 200 gr de burtica:)) o tai si o duc la piata:)) >:)
Asta asa e... eu cand merg la mare am noroc ca e ca o zi obisnuita:x adica pot papa ce vreau:D de obicei imi duc de acasa papa sau daca nu pap acolo o salata ceva...
Binenteles, mai si trisez:D ca doar e duminica;))
Mai rau e cand plec undeva in vacanta...cum au fost alea 3 zile cu cortul la mare:-s am papat de toate pentru toti#:-s
Dar am si facut miscare:D
Lasa ca ne descurcam noi anca:) important e sa scapam de ea:)

anqutz 03 mar 2011 13:02:49

Re: Jurnal de mentinere Anqutz
 
Asa e, sa vezi ce jumari facem din ea. :))

Trebuie sa facem si miscare, iubi insa e lipit cu adeziv de scaun si nu-i poti convinge sa se plimbe. Pai eu numai in plimbari as sta, ei vor insa sa joace table si carti. :-q~X( Sa vezi ce circ fac anul acesta la mare daca nu ne plimbam... Circ si comedie.

Asa e Andruta, ne descurcam. Am vazut ca tu ai in plan mult sport, la fel ca si mine. Si se duce ea, ca nu e lipita acolo. Cu multa rabdare si perseverenta.

andra_aly 03 mar 2011 13:06:42

Re: Jurnal de mentinere Anqutz
 
Am de gand sa fac fatai stepperul acesta pana il desciocolez:))
Pai se poate? trebuie sa reusim:D
Ia imbraca-te tu si zi ca pleci la plimbare singura daca ei nu vin:D sa vezi... te lasa sa te plimbi de una singura, asa sexy;;) :>
Trebuie sa reusim:D

anqutz 03 mar 2011 13:14:16

Re: Jurnal de mentinere Anqutz
 
Nu m-am gandit la asta. Poate nu ma lasa. Desi sper ca anul acesta sa nu vina si sora lui. A avut-o in grija toata vacanta si in consecinta m-a neglijat pe mine. Ne-am certat tot timpul, ba chiar ne-am si despartit si 2 zile nu ne-am vorbit. :P Anul acesta daca face asa imi agat o bunaciune de pe plaja. ;))

Asa, asa, strica stepperul. :P Eu te sustin. ;;)

andra_aly 03 mar 2011 13:16:57

Re: Jurnal de mentinere Anqutz
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 553505)
Nu m-am gandit la asta. Poate nu ma lasa. Desi sper ca anul acesta sa nu vina si sora lui. A avut-o in grija toata vacanta si in consecinta m-a neglijat pe mine. Ne-am certat tot timpul, ba chiar ne-am si despartit si 2 zile nu ne-am vorbit. :P Anul acesta daca face asa imi agat o bunaciune de pe plaja. ;))

Asa, asa, strica stepperul. :P Eu te sustin. ;;)

Ei... ia sa probezi si treaba asta:) te imbraci sexyyy si ii zici ca vrei la plimbarica;;) daca nu vrea, ii zici ca pleci singura, dar sa nu se supere daca intarzii:))
Ar fi culmea sa zica ca nu vine cu tine:P Table se poate juca si acasa, nu la mare>:)
Offf... si din ce stiu sora lui nici nu papa ce trebuie:P alta ispita pe acolo:P
Hai ca poate anul acesta nu vine:P
Pai sa stii ca il stric , dar macar sa arat bine dupa vreo 3 luni;;)

anqutz 03 mar 2011 13:30:26

Re: Jurnal de mentinere Anqutz
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 553509)

Ei... ia sa probezi si treaba asta:) te imbraci sexyyy si ii zici ca vrei la plimbarica;;) daca nu vrea, ii zici ca pleci singura, dar sa nu se supere daca intarzii:))
Ar fi culmea sa zica ca nu vine cu tine:P Table se poate juca si acasa, nu la mare>:)
Offf... si din ce stiu sora lui nici nu papa ce trebuie:P alta ispita pe acolo:P
Hai ca poate anul acesta nu vine:P
Pai sa stii ca il stric , dar macar sa arat bine dupa vreo 3 luni;;)

Eu la mare stau la bunicul meu acasa si el sta cu gasca. Dar vad cum rezolv eu treaba. E chiar pacat sa stam tot timpul inchisi in casa, bine, in cazul acesta curte, extrem de enervant pt mine. Dar o sa-ti urmez sfatul. :P Si poate reusesc sa-l fac sa se plimbe cu mine prin Bucuresti cand s-o face mai cald. :D

Nici sora lui nu mananca ce trebuie si de fapt nimeni din gasca, cu atat mai mult cu cat sunt in vacanta. Numai eu am aceste preocupari cu silueta.

Arati deja ft bine. ;;)

andra_aly 03 mar 2011 13:43:02

Re: Jurnal de mentinere Anqutz
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 553535)


Eu la mare stau la bunicul meu acasa si el sta cu gasca. Dar vad cum rezolv eu treaba. E chiar pacat sa stam tot timpul inchisi in casa, bine, in cazul acesta curte, extrem de enervant pt mine. Dar o sa-ti urmez sfatul. :P Si poate reusesc sa-l fac sa se plimbe cu mine prin Bucuresti cand s-o face mai cald. :D

Nici sora lui nu mananca ce trebuie si de fapt nimeni din gasca, cu atat mai mult cu cat sunt in vacanta. Numai eu am aceste preocupari cu silueta.

Arati deja ft bine. ;;)

Offf... e greu sa te lupti cu toti:P macar de mai era cineva sa te ajute:P Dar est isteata tu si o sa reusesti;)
Mersic:-* si tu arati bine:-*
dar tot trebuie sa scapam de sunculita de pe burtica:))

anqutz 03 mar 2011 13:49:36

Re: Jurnal de mentinere Anqutz
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 553553)

Offf... e greu sa te lupti cu toti:P macar de mai era cineva sa te ajute:P Dar est isteata tu si o sa reusesti;)
Mersic:-* si tu arati bine:-*
dar tot trebuie sa scapam de sunculita de pe burtica:))

Mda, mai ales cand se uita la tine ca la o ciudata... :( Merci! :-*

andra_aly 03 mar 2011 13:51:26

Re: Jurnal de mentinere Anqutz
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 553571)


Mda, mai ales cand se uita la tine ca la o ciudata... :( Merci! :-*

Stiu cum e:P stai ca eu duminica o sa am tare de furca. face mama ciorba de burta(am noroc ca nu imi place) si avem musafiri:P
si facem si gogosi:P
deci trebuie sa am grija. macar pot sa mananc ce vreau eu de dieta si ma pot servii cu 2-3 gogosele:P


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:08:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO