forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Jurnale de mentinere (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=411)
-   -   Jurnal de mentinere Georgii (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10091)

Georgii 30 aug 2011 16:57:49

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 774542)
Ce faci?;;)

Salut :-*.Uite am facut 30min aerobica..mai am 30min ex diferite..si 20min bici stationara.TU?;;)

Georgii 30 aug 2011 17:04:38

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 774214)

Haha, sper ca nu te-am speriat atunci :)) :"> Am fost mai dura cu tine fiindca ma suparai cu infometatul ;)) Dar ti-ai dat seama dupa ca nu ai facut bine si te-ai redresat; asta e tot ceea ce conteaza >:D<
Ei, nu te cred ca ai burtica :P Avem aproape acelasi nr de kg dar tu esti mult mai inalta decat mine; deci trebuie sa fii mai subtirica decat mine ;;) Ok, promit ca nu mai spun asta :"> Cresc pentru prima data cu 50 ca sa nu fie un soc pentru organismul meu ca nah..s-a obisnuit sa fie fix 1000 de calorii :-s


Am alergat astazi insa doar 25 min.Am mai facut un workout de 20min pentru abdomen si asta a fost sportul :( Cu zumba nu ma descurc deloc; nu stiu sa dansez :-s

Haha, il stiu :)) :">

Nu m-ai speriat..eram foarte paralela cu dietele si sportul atunci :)).Nu e faza ca am burta mare..dar am si se observa..adica nu e plata..ma rog nu pot cere in 60 de zile sa fac minuni#:-s.Pai ok..deci de joi cu 1050?Cealalta 1100?Cealalta 1150?Asa vei face?:-/

Nu trebuie sa stii sa dansezi...sunt workout-uri pe net de zumba ..te invata pasii..eu am prins repede.:D
(raspunsul pt aseara:P)
Ce faci?>:D<:-*

Adina14 30 aug 2011 17:15:05

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 774992)


Nu m-ai speriat..eram foarte paralela cu dietele si sportul atunci :)).Nu e faza ca am burta mare..dar am si se observa..adica nu e plata..ma rog nu pot cere in 60 de zile sa fac minuni#:-s.Pai ok..deci de joi cu 1050?Cealalta 1100?Cealalta 1150?Asa vei face?:-/

Nu trebuie sa stii sa dansezi...sunt workout-uri pe net de zumba ..te invata pasii..eu am prins repede.:D
(raspunsul pt aseara:P)
Ce faci?>:D<:-*

Buna Georgi >:D<
Ah, ma bucur atunci :">
Pai si eu daca stau jos am putina burtica dar nu cred ca am ce sa ii fac mai mult de atat.De ce doar 60 de zile?:-/
Da iar in cazul in care inca voi mai slabi ( ceea ce nu cred fiindca nici astazi nu m-am putut abtine si am exact aceeasi greutate) voi adauga ceva mai multe calorii :)
Stiu, am icnercat cateva dar nu m-am descurcat deloc :">
Sunt tare ocupata fiindca am fost la cumparaturi si am venit foarte tarziu.Am apucat sa iau pranzul abea la 16:35, inca nu imi vine sa cred :( Eu altadata luam cina la ora aia :)) Acum "despachetez" si fac curatenie in camera..Ascult muzica..Dar tu? >:D< Vad ca esti prinsa intre sedintele de sport ;)) Apropos, astazi am primit amandoua o veste foarte imbucuratoare pe site, nu-i asa? >:D<

Georgii 30 aug 2011 17:23:44

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 774997)

Buna Georgi >:D<
Ah, ma bucur atunci :">
Pai si eu daca stau jos am putina burtica dar nu cred ca am ce sa ii fac mai mult de atat.De ce doar 60 de zile?:-/
Da iar in cazul in care inca voi mai slabi ( ceea ce nu cred fiindca nici astazi nu m-am putut abtine si am exact aceeasi greutate) voi adauga ceva mai multe calorii :)
Stiu, am icnercat cateva dar nu m-am descurcat deloc :">
Sunt tare ocupata fiindca am fost la cumparaturi si am venit foarte tarziu.Am apucat sa iau pranzul abea la 16:35, inca nu imi vine sa cred :( Eu altadata luam cina la ora aia :)) Acum "despachetez" si fac curatenie in camera..Ascult muzica..Dar tu? >:D< Vad ca esti prinsa intre sedintele de sport ;)) Apropos, astazi am primit amandoua o veste foarte imbucuratoare pe site, nu-i asa? >:D<

Pai cred ca 60 de zile am de cand fac si eu sport si mananc mai sanatos.:))
Nu iti face griji ca nu ai mai dat jos ..stii ca ultimele kg se duc cel mai greu.Oricum mai sunt 200de grame..nimica toata fata de 14.8kg cat ai dat jos!:-ob-).Tu tine-o asa pana joi si ai sa vezi ca intri la mentinere!:P
Atunci schimba programul de exercitii..cum ti-am mai zis si aseara!:P
Pfiu...tarziu pranzul..dar daca ai fost ocupata cred ca se scuza..cina o poti lua si la 19-19:30 nu-i problema.:-/Ti-ai luat ceva frumos?:xSi eu ascult muzica..si mai am 40min de sport:)).Dupa fac clatite si orez cu ciuperci.:x
Da,am vazut ca ne-a suspendat penalizarea!:x:x:x:x:xTu de ce o aveai?:))

Georgii 30 aug 2011 20:13:04

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Gata ziua 1 de sport.Am papat si acum ma duc sa fac dus ca dupa mai am de aranjat in dulap,de sters praful,de dus un coleg la aeroport pe la 12 jumatate...si dupa somn in voie ca la 7maine e trezirea..:)!Pe maine!>:D<

Adina14 30 aug 2011 20:56:31

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 775000)


Pai cred ca 60 de zile am de cand fac si eu sport si mananc mai sanatos.:))
Nu iti face griji ca nu ai mai dat jos ..stii ca ultimele kg se duc cel mai greu.Oricum mai sunt 200de grame..nimica toata fata de 14.8kg cat ai dat jos!:-ob-).Tu tine-o asa pana joi si ai sa vezi ca intri la mentinere!:P
Atunci schimba programul de exercitii..cum ti-am mai zis si aseara!:P
Pfiu...tarziu pranzul..dar daca ai fost ocupata cred ca se scuza..cina o poti lua si la 19-19:30 nu-i problema.:-/Ti-ai luat ceva frumos?:xSi eu ascult muzica..si mai am 40min de sport:)).Dupa fac clatite si orez cu ciuperci.:x
Da,am vazut ca ne-a suspendat penalizarea!:x:x:x:x:xTu de ce o aveai?:))

Stiu dar ma ingrijoreaza faptul ca se duc atat de greu.Daca me mentin de acum, ce se va intampla cand voi adauga mai multe calorii?Sport nu imi permit sa fac mai mult pentru ca va incepe scoala in curand :(
Miammm :x Ce bine suna :D Bravo pentru sport!
Daaa, toata ziua am umblat prin magazine :)) Mi-am luat rechizite pentru scoala si m-am uitat si pentru haine.Vinerea viitoare imi schimb garderoba cum s-ar zice :)) 8->
Am fost asa de fericita cand am vazut :x Pai am facut schimb de date pe site cand inca nu aveam 1000 de mesaje.Dar tu?
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 775114)
Gata ziua 1 de sport.Am papat si acum ma duc sa fac dus ca dupa mai am de aranjat in dulap,de sters praful,de dus un coleg la aeroport pe la 12 jumatate...si dupa somn in voie ca la 7maine e trezirea..:)!Pe maine!>:D<

Bravooo >:D<
Wow, vad ca nici tu nu stai locului ;)) De ce te trezesti la 7?:)
Ne vedem maine >:D< Somn usor! :-*

Alexik 30 aug 2011 21:30:27

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 774989)


Salut :-*.Uite am facut 30min aerobica..mai am 30min ex diferite..si 20min bici stationara.TU?;;)

oo cat sport faci tuuu!!bravo!
Eu..asa si asa:Pnu prea ma simt ok din pnct de vedere alimentar si fizic..

Georgii 31 aug 2011 14:53:56

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 775189)
oo cat sport faci tuuu!!bravo!
Eu..asa si asa:Pnu prea ma simt ok din pnct de vedere alimentar si fizic..

Da...mi-am propus 80min saptamana asta pe zi..
Dc nu te simti bine?Ce ai patit?:-o

Georgii 31 aug 2011 14:59:02

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 775146)

Stiu dar ma ingrijoreaza faptul ca se duc atat de greu.Daca me mentin de acum, ce se va intampla cand voi adauga mai multe calorii?Sport nu imi permit sa fac mai mult pentru ca va incepe scoala in curand :(
Miammm :x Ce bine suna :D Bravo pentru sport!
Daaa, toata ziua am umblat prin magazine :)) Mi-am luat rechizite pentru scoala si m-am uitat si pentru haine.Vinerea viitoare imi schimb garderoba cum s-ar zice :)) 8->
Am fost asa de fericita cand am vazut :x Pai am facut schimb de date pe site cand inca nu aveam 1000 de mesaje.Dar tu?

Bravooo >:D<
Wow, vad ca nici tu nu stai locului ;)) De ce te trezesti la 7?:)
Ne vedem maine >:D< Somn usor! :-*

Nu iti mai face griji...grijile astea iti conduc psihicul si te fac sa te crezi grasa si iti vezi doar defectele.Stresul ingrasa!Si oricum arati la fel la 48.2 sau 48 nu?Nu te fac cateva grame..tu vrei 48 pentru ca asta vrei tu..dar nu ii cere corpului mai mult decat nu poate duce.Ia-l incet..daca nu ai maine 48 o sa mai dai jos la mentinere stai chill.Nici eu nu imi mai permit sport mult pentru ca incepe scoala si cursurile=treaba mereu+stres+nervi si etc.:)Profit acum sa mai fac cate ceva ca dupa nu mai am cheful asta.
Pai eu am luat penalizare ca am facut schimb de date...si nu aveam 300 de mesaje:P.La fel ca tine;;).Si ma trezesc la 7 pentru ca trebuie sa merg la munca.:)

Ma duc sa spal vasele (multimea de vasex-()si dupa vin si ma apuc de sport ca dupa am alte treburix-(.Tu ce faci azi?:-*:-*:-*

Adina14 31 aug 2011 15:27:20

Re: Jurnal de mentinere Georgii
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 775814)


Nu iti mai face griji...grijile astea iti conduc psihicul si te fac sa te crezi grasa si iti vezi doar defectele.Stresul ingrasa!Si oricum arati la fel la 48.2 sau 48 nu?Nu te fac cateva grame..tu vrei 48 pentru ca asta vrei tu..dar nu ii cere corpului mai mult decat nu poate duce.Ia-l incet..daca nu ai maine 48 o sa mai dai jos la mentinere stai chill.Nici eu nu imi mai permit sport mult pentru ca incepe scoala si cursurile=treaba mereu+stres+nervi si etc.:)Profit acum sa mai fac cate ceva ca dupa nu mai am cheful asta.
Pai eu am luat penalizare ca am facut schimb de date...si nu aveam 300 de mesaje:P.La fel ca tine;;).Si ma trezesc la 7 pentru ca trebuie sa merg la munca.:)

Ma duc sa spal vasele (multimea de vasex-()si dupa vin si ma apuc de sport ca dupa am alte treburix-(.Tu ce faci azi?:-*:-*:-*

Stiu ca voi arata la fel dar mi-e frica sa nu ma ingras de acum inainte.Incerc sa nu mai fiu asa stresata :"> Tu cum faci fata tuturor responsabilitatilor pe care le ai ? Ai un program tare incarcat din cate vad >:D< Spor la lucru!;))
Eu astazi am ajutat-o pe mama prin bucatarie, am citit putin, i-am facut pancakes lui fratemeo ( si de data asta mi-au iesit super frumoase, mi-au placut mult cum aratau) si mai pe seara ma pun pe sport putin dupa ce mai citesc cate ceva..Cam atat; aceleasi lucruri ca de obicei :-<


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:01:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO