forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Jurnale slabit 30-40 ani (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=371)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=8177)

david 16 feb 2011 08:09:08

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 527640)
'neata fetelor in casuta noua

Repede am comandat mobilier pt casuta noua
http://www.mobdeco.ro/data/sets/Colt...-74_887B.1.jpg
Ce ziceti, e confortabil?!

Buna Ane ,ce bine arata ,mi-as dori si eu un living asa ,dar intai casa:D:))o zi buna

Fulguta 16 feb 2011 08:09:36

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 527640)
'neata fetelor in casuta noua
Repede am comandat mobilier pt casuta noua
Ce ziceti, e confortabil?!

Pup Anes :-*:x multa sanatate si tie ,parca am citit ceva ieri ca te luase si pe tine un pic raceala ! :( Multumim arata tare bine mobilierul :D,eu deja mi-am instalat funfuletul in ea dar nu stau mult ca trebuie sa fug la sport ! ;)

Fulguta 16 feb 2011 08:18:23

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de david (Post 527645)
Eu sunt aici foarte obosita.Azi noapte dupa ce a papat lapte David l-a vomitat pe tot ,a avut si febra 38.3,i-am pus supozitor acum e bine dar tuseste in continuare si ma cam sperie .O sa sun la doctorita azi ,i-am luat si rezultatele de la urina si au iesit negative:-/Oricum le mai repet,ca nu prea sunt convinsa de rezultat.dgghhjjjsdgghjhjbh va saluta si el :))e la mine in brate si cu mana pe tastatura:))

Vidiuta mea draga :x,prin ce trebuie sa treaca ingerasii vostri mereu :(,in ultimul timp am tot citit de ei ca sunt bolnaviori :((,isi revine un ingeras se imbolnaveste altul :(,si eu tusesc ca un magar ,dar este o tuse seaca si inecacioasa :((si orice as lua parca nu are efect ,sper sa ne revenim toti si sa fim sanatosi.Sa ai grija de tine iubita :x.Eu am multa treaba azi ,trebuie sa pregatesc pachet si pentru cumnata #:-s,ca are nevoie de cate ceva si de banuti ,asa ca am de umblat iar pentru niste acte ..imbracaminte ...pentru ea .:D

porumbita 16 feb 2011 08:19:45

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
:DBuna Dimineata fete dragi,

Anes si Fulg ....multa sanatate ...vad ca incepti sa iti revi....hai sa fim sanatoase in casuta noua si vesele , sa fuga virusii ....:D>:D<....pup ...si o zi buna va doresc tuturor...

Alynuta 16 feb 2011 08:19:57

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Neata fetelor si bine v-am gasit in casuta noua . Anes ne-a pus un coltar pe masura ,sa avem loc toate>:D<

Fulguta 16 feb 2011 08:29:26

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Emy :-*:x>:D<,am citit ca si pe tine te doare gatul .....:(:((,multa sanatate si sper sa nu se agraveze ca la mine,eu parca nu am fost niciodata asa de rau :(,imi pare rau ca nu stau cu voi mai mult,dupa ce ca l-ai lasat pe al tau fara laptop :)),foarte bine ai facut :D.Am vazut ca te-ai hotarat sa iei bilete pentru Ro in Aprilie :),dar pentru 1 saptamana :(sper sa gasesti cald si uscat ,si sa-ti rezolvi o parte din treburi ! ;)

Alynuta 16 feb 2011 08:31:12

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 527660)
Emy :-*:x>:D<,am citit ca si pe tine te doare gatul .....:(:((,multa sanatate si sper sa nu se agraveze ca la mine,eu parca nu am fost niciodata asa de rau :(,imi pare rau ca nu stau cu voi mai mult,dupa ce ca l-ai lasat pe al tau fara laptop :)),foarte bine ai facut :D.Am vazut ca te-ai hotarat sa iei bilete pentru Ro in Aprilie :),dar pentru 1 saptamana :(sper sa gasesti cald si uscat ,si sa-ti rezolvi o parte din treburi ! ;)

Fulgut mic ,cum te mai simti ,vad ca acum si Anes e racita si Emy.Pai ce faceti fetelor?

Zoe 16 feb 2011 08:32:35

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de david (Post 527636)
Multumim Zoe pentru micul dejun delicios si o zi frumoasa:-*>:D<

mulţumesc, o zi însorită şi ţie! >:D<:)

Citat:

Anterior postat de anes (Post 527640)
'neata fetelor in casuta noua

Repede am comandat mobilier pt casuta noua

Ce ziceti, e confortabil?!

vai, anes, ce mai ture de alergări s-ar face pe afară pe sub copacii ăia bătrâni... da, place la mine cu living spre terasă!:-*

Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 527644)
parca incepe sa plece gripa cate putin;),dupa ce termin cu sportul o sa pap multe cereale cu iaurt ,eu nu tin ziua de fructe :(,bafta fetelor care o tin ! ;) Pisica isi revine si ea :)),diseara se anunta musafiri iar pana duminica x-(.Sper sa reusesc sa stau mai mult cu voi azi .

mai aveţi mulţi musafiri?! :-/
când te caută omul, eşti cu musafirii după tine :))

Citat:

Anterior postat de david (Post 527645)
dgghhjjjsdgghjhjbh va saluta si el :))e la mine in brate si cu mana pe tastatura:))

iiii, drăguţul de el! :)
să se facă bine repede, zic, să stai şi tu liniştită, că atâta se chinuie toţi copiluţii de pe aici în ultima vreme, nu ştiu zău ce se întâmplă :(

Fulguta 16 feb 2011 08:35:57

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 527654)
:DBuna Dimineata fete dragi,Anes si Fulg ....multa sanatate ...vad ca incepti sa iti revi....hai sa fim sanatoase in casuta noua si vesele , sa fuga virusii ....:D>:D<....pup ...si o zi buna va doresc tuturor...

Buna si tie ,multumim >:D<acusica o sa-mi treaca :D,mai rau este ca imi trece mie si a luat-o pe Anes si Emy :(,o zi minunata iti doresc ,am vazut ca te tii de treaba ;;),bravo tie .
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 527656)
Neata fetelor si bine v-am gasit in casuta noua . Anes ne-a pus un coltar pe masura ,sa avem loc toate>:D<

Buna iubirea mea :-*:x>:D<,sper ca esti bine ,astazi ti ziua de fructe ?

Fulguta 16 feb 2011 08:42:27

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de Zoe (Post 527667)

mai aveţi mulţi musafiri?! :-/
când te caută omul, eşti cu musafirii după tine :))

Sincer cred ca este epidemie de musafiri :)),pana acum 2 luni nu venea nimeni la noi ,de cand sunt la el de 3 ani si ceva ,cucu musafiri sau neamuri ,iar acum nu mai scap de ei,:( nu ma mai deranjeaza asa tare m-am obisnuit ,dar al meu e x-(,nu-i place deloc lume in casa ,am inteles ca majoritatea musafirilor care vin astazi vin la control aici .Dar ei se intind si uita sa plece ! #:-sDaca era cald nu era o problema ca fugeam afara sau la mamii ca sunt tare galagiosi ! x-(


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:30:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO