forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Jurnale slabit 30-40 ani (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=371)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=8177)

kika9 23 mai 2011 14:33:33

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 666482)
Mi-am instalat programu de la telefon sa pot pune si eu poze:>b-).Azi am pus alea dupa sportu cu d Billy :D 55min si casuta mea;;).Eu fug acu a dus ca parca mi-a plouat in cap si dupa tre sa pregatesc mincare pt amiaza.Va pooop si va urez o zi si o saptamina de visss:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x>:D<>:D<>:D<

Vazut! Felicitari ptr. casuta ta simpla, eleganta si curata :-*, insa mai importanat ptr kg slabit :x:x:x:x

porumbita 23 mai 2011 14:51:44

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de kika9 (Post 666789)
Vazut! Felicitari ptr. casuta ta simpla, eleganta si curata :-*, insa mai importanat ptr kg slabit :x:x:x:x

Multumesc de com-uri Kika ...Andra e in sesiune ...intra ea dupa ce termina .....:D

kika9 23 mai 2011 14:56:29

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Nu ai ptr ce Nico >:D< si asa intru rarisor, sau cand fetele nu sunt prin casuta, macar sa va vad... transmite-i bafta din partea mea... si tie rabdare si succes peste tot ;):-*

Kamyy 23 mai 2011 14:57:42

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de kika9 (Post 666775)
Buna Kamy :)
La noi bine, sambata am avut un Costel si am iesit la o pizza :">, apoi seara la cumparaturile normale de week-end am luat 4 piersici de pofta ca nu sunt prea ieftine, insa la capsuni am nimicit tot :D, apoi ieri la film Piratii din caraibe cu niste pop-corn, cola si o praji #:-s#:-s, dar fara mustrari de constiinta ca stiu ca de azi iar trag ptr pactele astea :">:">
Tu ce faci? Ai fost atenta ptr kg in plus sau un piculet ai gustat din bunatati?
Bebeii tai ok sper, mai ales ca acum de abia asteapta sa iasa :):):-*

Pai am fost atenta si nu am fost...adica am papat doar ce trebuia pana ieri dupa-masa cand am mers in parc unde erau masinute si tarabe cu nuci,alune trase in ceva caramel...si de pa craciun nu am mai papat asa ceva pana ieri...acum au plecat cu satra lor si pana la craciun nu cred ca mai vin...Ca si tine,fara mustrari de constiinta....Oricum de ieri au venit si musafirii nepoftiti si atunci doar dulce vad in fata ochilor...

porumbita 23 mai 2011 14:58:45

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de kika9 (Post 666808)
Nu ai ptr ce Nico >:D< si asa intru rarisor, sau cand fetele nu sunt prin casuta, macar sa va vad... transmite-i bafta din partea mea... si tie rabdare si succes peste tot ;):-*

Multumesc , draga mea ....am sa ii transmit ...si tie iti urez spor in tot ce faci ....>:D<

porumbita 23 mai 2011 15:04:22

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 666811)
Pai am fost atenta si nu am fost...adica am papat doar ce trebuia pana ieri dupa-masa cand am mers in parc unde erau masinute si tarabe cu nuci,alune trase in ceva caramel...si de pa craciun nu am mai papat asa ceva pana ieri...acum au plecat cu satra lor si pana la craciun nu cred ca mai vin...Ca si tine,fara mustrari de constiinta....Oricum de ieri au venit si musafirii nepoftiti si atunci doar dulce vad in fata ochilor...

Si dupa toate astea am vazut ca esti slabuta ....deci merge mentinerea nu?...parca in ultimile poze ...mi se pare ca esti si mai slabuta ...sau e doar o parere...:D

kika9 23 mai 2011 15:05:55

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 666811)
Pai am fost atenta si nu am fost...adica am papat doar ce trebuia pana ieri dupa-masa cand am mers in parc unde erau masinute si tarabe cu nuci,alune trase in ceva caramel...si de pa craciun nu am mai papat asa ceva pana ieri...acum au plecat cu satra lor si pana la craciun nu cred ca mai vin...Ca si tine,fara mustrari de constiinta....Oricum de ieri au venit si musafirii nepoftiti si atunci doar dulce vad in fata ochilor...

Asa sa faca :P:)), de craciun de acum.. eu sunt in asteptarea rusilor pe saptamana viitoare cred, lasa Kamy ne sportivim si nu ne mai gandim la ce boacane facem ;), pupicei!>:D<
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 666814)

Multumesc , draga mea ....am sa ii transmit ...si tie iti urez spor in tot ce faci ....>:D<

Saru-ma :-*!

Fetele dragi :x, am vazut pozicile sunteti slabute in toata regula chiar daca unele nu poseda inca "certificat" :)), eu tre sa intru la programul de sport ca deh... ieri si sambata am petrecut... apoi dus, fac o salatica orientala si voi calca, va pup si va doresc un sfarsit de zi cat mai placut fara tentatii ucigase :D.
Va pup fetele :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Kamyy 23 mai 2011 15:42:12

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Vai fetelor...cautam ceva pe net,mi s-a blocat calc si l-am inchis fortat...cand sa intru nu mai eram logata...Am trimís email sa-mi vina parola cxa de cand s-a schimbat nu o mai stiam...e cu multe cifre,litere...Apoi nu am mai putut deschide mesajele primite,deci nici asta sa-mi aflu parola...pana acum am tot mesterit sa-i dau de capat.

Kamyy 23 mai 2011 15:46:27

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 666824)

Si dupa toate astea am vazut ca esti slabuta ....deci merge mentinerea nu?...parca in ultimile poze ...mi se pare ca esti si mai slabuta ...sau e doar o parere...:D

Cred ca depinde si de haine Nico...pozele astea de azi sunt facute alea cu blugii sambata si alea cu colantii negri ieri...deci sunt proaspete...Mie imi place cum arat cu 1kg +-tot acolo sunt...conteaza sa nu ma mai ingras...Deci merge mentinerea.....Cred ca de aia mai si pap ce nu trebuie...mi-am luat-o putin in cap...dar asa cate un rasfat merge....
Citat:

Anterior postat de kika9 (Post 666826)
Asa sa faca :P:)), de craciun de acum.. eu sunt in asteptarea rusilor pe saptamana viitoare cred, lasa Kamy ne sportivim si nu ne mai gandim la ce boacane facem ;), pupicei!>:D<

Saru-ma :-*!

Fetele dragi :x, am vazut pozicile sunteti slabute in toata regula chiar daca unele nu poseda inca "certificat" :)), eu tre sa intru la programul de sport ca deh... ieri si sambata am petrecut... apoi dus, fac o salatica orientala si voi calca, va pup si va doresc un sfarsit de zi cat mai placut fara tentatii ucigase :D.
Va pup fetele :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

O dupa-amiaza placuta iti doresc iubita...pup.

Ne pregatim si noi acum de mers afara,la scoala dupa Darius si sa vad dc mai stam afara...Cu musafirii astia veniti acum ma cam doaré putin burtica si nu stiu dc am chef de stat afara...sa vad ce zic si copilasii mei.
Ne auzim mai tz.....pupik:-*:-*

ghindocelu 23 mai 2011 15:47:53

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Emy ce mai sti de Symonycy?
nu am mai auzit de mult de ea
e bine sanatoasa cred
utimaoara stiu ca sa mutasa si de atunci nimic
tu mai sti ceva de ea?


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:20:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO