forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Jurnale slabit 30-40 ani (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=371)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=8177)

david 10 iun 2011 16:01:13

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 684423)

Inca sunt la munca pana la ora 5 ...dar imi sfaraie calcaiele de nu mai pot ....vrem sa ne intalnim sa facem cateva cumparaturi si bagajele ...:)

Sa fie oare din cauza "Domnului":>sau vrei relaxare:D:)):)):))Distractie placuta:-*>:D<

david 10 iun 2011 16:02:48

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de feelix (Post 684465)
Multumesc Kamy !:-*
Ce bine a ati iesit . La noi ploua de azi de dimineata. Nu s-a oprit deloc:(:(:(.
Macar am facut ordine prin hainutze.
Mai am de curatat holuriule si gata pe azi.

Si la mine ploua de pe la ora 1,dar mie imi place cand ploua vara>:D<

david 10 iun 2011 16:18:24

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Fetele eu ies ,va urez un weekend minunat:-*>:D<ne auzim marti ca sotul e liber luni:D

feelix 10 iun 2011 16:26:11

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de david (Post 684532)
Fetele eu ies ,va urez un weekend minunat:-*>:D<ne auzim marti ca sotul e liber luni:D

Un sfarsit de saptamana frumos alaturi de familie si sanatate lui David !:-*>:D<

feelix 10 iun 2011 16:28:26

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Am terminat cu curatenia. Acum am pus la foc varza . Fac varza calita pentru sot.

VentoFreddo 10 iun 2011 16:34:36

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
buna,iubitele:-*
Mamaa,ce am mai bagat la ghiozdan:P 2 pesti:un pastrav si o dorada,cu salata:xcred ca vreo 500 de gr:P
M-a luat cumintenia azi pe mine:P
Am mancat la md lapte cu fulgi de ovaz integrali si cu taratza,la 1 am iesit cu moto,am fost la market si am luat peste proaspat,salata,wasa 24% ,iaurt grecesc 2%,branza cu mucegai..La pranz am papat 2 pesti imensi,zau...Cu salata cu otet,sa nu mi se aplece:PSi am baut si un pahar de vin desi am zis dimi ca azi fac pauza:">
La cina cred ca bag fructe,ca am si mi se strica..;;)
Aa,si am facut pe la 11 sport:14 min de abdomene crunch,6 min exercitii pt fund si coapse,9 min abs cu Billy,1 mila walking;;)
Va pup,weekend frumos,fete dragi!
:-*:-*

feelix 10 iun 2011 16:52:54

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Am pus 2 poze . dar nu o sa le las mult timp. :P

VentoFreddo 10 iun 2011 16:53:37

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 684420)
Fetele sunt pe fugaaa ,daca m-am trezit tirziu da' ''oleaca'' de zumba tot am facut 30 min:) sa se duca pirdalnicile de snakuri;) si ca sa ma si binedispun ca tare m-am trezit tirziu si-s ursuza:) da' gata mi-a trecut:D poopp fete frumoase fug la dus nici n-am mincat da tre s-o fac si pe asta-proteine=gratarel FFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUGGGGGGGGGGGGGGG GGG

Uf,bine ca ti-a trecut ursuzeala:-*mama,ce cumintica esti,am vazut si meniul,e per-fect!!Bravo!!SPor la servici!Maine lucrezi?:-/>:D<
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 684423)

Inca sunt la munca pana la ora 5 ...dar imi sfaraie calcaiele de nu mai pot ....vrem sa ne intalnim sa facem cateva cumparaturi si bagajele ...:)

:Dh,acum chiar ca ai terminat..dar banuiesc ca-ti e mai usor la munca de cand cu relatia asta frumoasa,sigur visezi cu ochii deschisi si trece timpul mai repede..:x;;)Sa te distrezi frumos,iubita!:-*
Citat:

Anterior postat de porumbita (Post 684429)
Din plictiseala ...am mai postat si eu doua poze cu domnisoara mea cea mare ...la un majorat ...

Fug sa le vaz,desi stiu ca e superba,ca doar cu asa mama...cum sa fie altfel:-*
Citat:

Anterior postat de feelix (Post 684452)
Ella, o sportiva desavarsita !LA fel si Emy !!!!>:D<
Am terminat si eu 15 minute de cardio, 10 am facut Walking (am cautat pe net, ca tot vorbea Emy) si binenteles 10 minute exercitii pt abdomen. Sunt multumimta pe azi. Poate fac bici deseara inainte de dush.

Ei...desavarsita nu-s deloc,da eu nici nu vreau sa fac muschi sau sa-mi dau duhu cate 2 ore de sport pe zi:PCUm ti s-a parut wlkingul?:)Multi se plictisesc dupa un timp,da eu sunt happy ca l-am gasit,e unicul sport care nu-mi face rau la coloana si genunchi..punctele mele slabe:(
Bravo pt sport..cand oi mai gasi timp si energie nu stiu:-/>:D<
Citat:

Anterior postat de Kamyy (Post 684460)
Eu am fost la scoala dupa Darius,apoi ne-am cascat putin pe afara ca sunt de azi pana luni tarabe cu tot felul de haine,carusel...e tare frumos pe la noi prin centru...apoi in casa papa la copii...Sorana e la nani,iar Darius face lectii....
Felicitari fetelor pt sport...Emy,Ella si Fely...
Nico distractie placuta la munte...iar referitor la poze ai o frumusete de fata....

Si la noi sunt in fiecare weekend..Pt cine are copii e frumos,pt mine dupa 2-3 zile e deja plictisitor..si apoi nu-mi place aglomeratia;;)O seara frumoasa alaturi de familie!:-*
Citat:

Anterior postat de anaralu29 (Post 684479)
Am facut si eu sport...:D:D...-550 de calorii arse..;)>:D<
Ma simt mai bine spiritual..;;).Din pacate ,vestea ma afecteaza direct dar vreau sa vorbesc cu sefu' ,sper sa gaseasca el o solutie..:-s..pentru a se rezolva totul.[*24*]

:-oAsa muult?!:-oEu deabia consum 200 de calorii cu toate exercitiile mele:PDa tu faci sala,alea consuma mult:-*
Sper sa se aranjeze lucrurile la servici!>:D<
Citat:

Anterior postat de david (Post 684508)
Emy ,multumesc de grija dar cred ca spatele ma doare ca ii trebuie mai mult sport:)):))si nu am dureri deloc si vin si la data fixa:-/parca as fi domnisoara:)):)):))

Fericita de tine..eu cand am ciclul merg indoita,parca am 2 pietre atarnate de ovare..si dureri groaznice vreo 3-4 zile:((Nici vorba de sport:(
Citat:

Anterior postat de david;684513[FONT=Comic Sans MS
Da Kamy ,am avut o mica depresie am plans vreo 2 ore ,dar mi-a trecut ,nu v-am mai spus ,dar uite ca daca eu nu pot minti tot v-am spus:D:P

:-ox-(Pai e frumos sa tii tot in tine?Nu stii ca face rau la psihic?Si automat si la corp?Eeee...sa nu mai faci asa..mama mea mereu zice ca multe colege de camera la ncologie,care tineau ascuns de cunoscuti ca au cancer,nu mai sunt,dar ea a zis la toata lumea,a primit imbarbatari,cuvinte de bine,i s-a ridicat moralul in felul asta si a invins boala..cand doctorii ii dadeau 0 sanse:-sSi eu fac ca ea..daca am ceva zic tot,deja stiti si cand ma duc la ginecolog sau cand merg cu al meu la dentist:P
Sper ca acuma esti bine:-*
Citat:

Anterior postat de david (Post 684532)
Fetele eu ies ,va urez un weekend minunat:-*>:D<ne auzim marti ca sotul e liber luni:D

Pupicei,iubita,o sa ne fie dor de tine pana marti:((>:D<
Citat:

Anterior postat de feelix (Post 684546)
Am terminat cu curatenia. Acum am pus la foc varza . Fac varza calita pentru sot.

Harnicuto:-*Tu nu papi varza?ca e indicata la diete..sau o faci cu grasime multa?:-/
Pupi,o zi frumoasa!
Fetele,e 5,stau un pic la tv,la 6 iesim cu moto ,vreau la marex-(Ieri nu am ajuns,azi am ajuns la market...asa ca vreau sa ma plimb,deja imi lipseste plimbarica pe faleza..e un aer asa curat,miroase a mare,e minunat!
Pup,ne vedem deseara!>:D<
[/FONT]

feelix 10 iun 2011 17:11:47

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 684562)



Bravo pt sport..cand oi mai gasi timp si energie nu stiu:-/>:D<

Harnicuto:-*Tu nu papi varza?ca e indicata la diete..sau o faci cu grasime multa?:-/
Pupi,o zi frumoasa!
Fetele,e 5,stau un pic la tv,la 6 iesim cu moto ,vreau la marex-(Ieri nu am ajuns,azi am ajuns la market...asa ca vreau sa ma plimb,deja imi lipseste plimbarica pe faleza..e un aer asa curat,miroase a mare,e minunat!
Pup,ne vedem deseara!>:D<

Multumesc de comentarii Emy!:-*
Walking-ul mi s-a parut ok. Nu cred ca as face zilnic, dar sa combin mi se pare foarte bun. Nu e monotonie si este eficient.
Varza nu pap pt ca lui ii fac cu untura. Nici el nu papa des , pt ca e grea ficat. Dar asa , o data la 2 luni , merge.
Plimbare frumoasa !:-*>:D<

feelix 10 iun 2011 17:42:29

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08
 
Am mai pus 2 poze cu copiii mei.


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:51:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO