forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Jurnale slabit peste 50 ani (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=405)
-   -   Jurnal Sasy (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11751)

Sasy 20 nov 2012 22:03:47

Re: Jurnal Sasy
 
Citat:

Anterior postat de losefat (Post 1178318)
Hai ma Sasy...cum adica nu ai pofte...pai ar trebui sa fi femeia snur...daca nu ai pofta...cum de te-ai ingrasat?Pofta de mancare ai?
Offf, ce invidie am...auzi la ea nu are pofte...eu as fi stafida...daca nu as fi asa pofticioasa!
Aaaa, azi sotul mi-a facut un compliment...draga esti numai oase...:)):)):))

Asta de, compliment! Mai ales pentru o "slabuta". Insa tu chiar esti o slabuta. Ai slabit foarte frumos si te felicit. :-*>:D< Important este sa te mentii de acum incolo. Si nu ma indoiesc ca vei reusi.>:D<

losefat 20 nov 2012 22:05:42

Re: Jurnal Sasy
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1178329)


Eu nu poftesc la nici un fel de mancare........dar la dulciurele da....indiferent de care sunt........doar sa nu fie cu banane!!!!!!:-o:-o

Daaa, la fel si eu...mancarea nu ma intereseaza...dulciurile sunt ispita...aici e problema...si cand dau iama in ele...pierd uneori controlul!:((

losefat 20 nov 2012 22:07:09

Re: Jurnal Sasy
 
Citat:

Anterior postat de Sasy (Post 1178333)
Asta de, compliment! Mai ales pentru o "slabuta". Insa tu chiar esti o slabuta. Ai slabit foarte frumos si te felicit. :-*>:D< Important este sa te mentii de acum incolo. Si nu ma indoiesc ca vei reusi.>:D<

Sa sti, ca am zambit instant cand mi-a zis...a fost comic!
Fetelor...ies...ma cheama domnul!
Noapte buna va doresc! >:D<:-*

rozica1965 20 nov 2012 22:07:37

Re: Jurnal Sasy
 
Citat:

Anterior postat de losefat (Post 1178336)
Daaa, la fel si eu...mancarea nu ma intereseaza...dulciurile sunt ispita...aici e problema...si cand dau iama in ele...pierd uneori controlul!:((

Stai sa vina sarbatorile...sa vezi cum iesim din iarna!!!!!!!!:))

rozica1965 20 nov 2012 22:08:21

Re: Jurnal Sasy
 
Citat:

Anterior postat de losefat (Post 1178341)
Sa sti, ca am zambit instant cand mi-a zis...a fost comic!
Fetelor...ies...ma cheama domnul!
Noapte buna va doresc! >:D<:-*

Noapte buna si tie si domnului!;)>:D<>:D<

rozica1965 20 nov 2012 22:43:25

Re: Jurnal Sasy
 
Noapte buna si din partea mea!!!!!!>:D<>:D<

kartika 20 nov 2012 22:57:46

Re: Jurnal Sasy
 
Iubire,am nevoie de ajutor...ma ajuti?:-/

kartika 20 nov 2012 23:06:38

Re: Jurnal Sasy
 
Iubire,ajung in Bucuresti marti dimineata,si inainte de a merge la spital vreau sa ajung la Radu Voda...stii tu pentru ce>:D<,stii cumva ce masina sa iau din Gara de Nord si pana acolo?
Apoi,de la Radu Voda pana pe strada Zagazului,undeva in sect 1,zona Aurel Vlaicu...acolo e spitalul.
Andreea ,nu stie ca eu merg sa-i fiu aproape la operatie ,si de aceea am nevoie de aceste date.>:D<

Sasy 20 nov 2012 23:07:15

Re: Jurnal Sasy
 
Citat:

Anterior postat de kartika (Post 1178364)
Iubire,am nevoie de ajutor...ma ajuti?:-/

Cu drag, numai sa pot.>:D<

Sasy 20 nov 2012 23:16:08

Re: Jurnal Sasy
 
Citat:

Anterior postat de kartika (Post 1178369)
Iubire,ajung in Bucuresti marti dimineata,si inainte de a merge la spital vreau sa ajung la Radu Voda...stii tu pentru ce>:D<,stii cumva ce masina sa iau din Gara de Nord si pana acolo?
Apoi,de la Radu Voda pana pe strada Zagazului,undeva in sect 1,zona Aurel Vlaicu...acolo e spitalul.
Andreea ,nu stie ca eu merg sa-i fiu aproape la operatie ,si de aceea am nevoie de aceste date.>:D<

Draga mea, de la Gara de nord iei masina 123 pana la Piata Unirii si de acolo pe jos vreo 500-700 m. Oricine te poate indruma.
Apoi de la Unirea la Aurel Vlaicu se poate ajunge cu metroul. Mijloace de transport de suprafata exista dar trebuie sa faci multe combinatii si e complicat.


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:38:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO