forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Jurnale slabit peste 50 ani (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=405)
-   -   Jurnal Valeria Heres (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=5796)

valeriaheres 19 ian 2014 08:41:23

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Buna dimineata! sunt in forma buna, increzatoare si pana acum ma descurc bine cu nenea Dukan.
Va doresc o zi linistita si frumoasa, ne auzim peste cateva ore!:-*>:D<

rozica1965 19 ian 2014 08:56:14

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Citat:

Anterior postat de valeriaheres (Post 1322947)
Buna dimineata! sunt in forma buna, increzatoare si pana acum ma descurc bine cu nenea Dukan.
Va doresc o zi linistita si frumoasa, ne auzim peste cateva ore!:-*>:D<

Neata!!!!!!! Cat ai mai slabit,ca mie nu mi se deschide Evolutia......:(
La fel si tie!!!!!!!>:D<>:D<

crissa08 19 ian 2014 09:21:44

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Citat:

Anterior postat de valeriaheres (Post 1322947)
Buna dimineata! sunt in forma buna, increzatoare si pana acum ma descurc bine cu nenea Dukan.
Va doresc o zi linistita si frumoasa, ne auzim peste cateva ore!:-*>:D<

Te pup, succes cu dieta!
O zi frumoasa, la noi e soare, parca e primavara!
>:D<>:D<>:D<

valeriaheres 19 ian 2014 21:12:42

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1322953)

Neata!!!!!!! Cat ai mai slabit,ca mie nu mi se deschide Evolutia......:(
La fel si tie!!!!!!!>:D<>:D<

srvus Rozi ! nu m-am mi cantarit sa nu mi se invarta creierii:)) ma cantaresc vineri.insa vad ca incep sa ma subtiez, asa zic ai mei si eu vad ca nu mai sunt asa pufoasa.:)):)):)):))
avem voie sa mancam humus? este din naut.

valeriaheres 19 ian 2014 21:29:22

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Cum am scris si Rozikai, nu m-am mai cantarit de cand am inceput croaziera de vineri, am observat ca de cand am introdus legumele nu mai am treaba cu constipatia, un lucru imbucurator pentru mine, orice mananc de duce una doua.
Am primit niste humus de ala original adus de prietenii mei iranieni, ma cam uit lung la el ca nu stiu daca am voie , ma gandeam sa il conbin cu salata de rosii, ardei si castravete.:-/dar nu am gasit nicaieri scris de naut.
Pana acum ma simt bine, iau silimarina doua pe zi, ar trebui 3 dar sunt cam scumpe si mai fac economie.:))Silimarina o iau pentru ca eu am avut galbenare de doua ori.
Deci dupa 10 zile de Dukan, ma simt bine, ca tare imi era oarecum ca ce si cum o sa-mi fie.
Va imbratisez cu drag , pe maine! Noapte buna!:-*>:D<

rozica1965 19 ian 2014 21:31:27

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Citat:

Anterior postat de valeriaheres (Post 1323039)
srvus Rozi ! nu m-am mi cantarit sa nu mi se invarta creierii:)) ma cantaresc vineri.insa vad ca incep sa ma subtiez, asa zic ai mei si eu vad ca nu mai sunt asa pufoasa.:)):)):)):))
avem voie sa mancam humus? este din naut.

Nu stiu Valisor......eu nu mananc ''ciudatenii'' chiar daca sunt permise!:D

rozica1965 19 ian 2014 21:33:22

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Citat:

Anterior postat de valeriaheres (Post 1323046)
Cum am scris si Rozikai, nu m-am mai cantarit de cand am inceput croaziera de vineri, am observat ca de cand am introdus legumele nu mai am treaba cu constipatia, un lucru imbucurator pentru mine, orice mananc de duce una doua.
Am primit niste humus de ala original adus de prietenii mei iranieni, ma cam uit lung la el ca nu stiu daca am voie , ma gandeam sa il conbin cu salata de rosii, ardei si castravete.:-/dar nu am gasit nicaieri scris de naut.
Pana acum ma simt bine, iau silimarina doua pe zi, ar trebui 3 dar sunt cam scumpe si mai fac economie.:))Silimarina o iau pentru ca eu am avut galbenare de doua ori.
Deci dupa 10 zile de Dukan, ma simt bine, ca tare imi era oarecum ca ce si cum o sa-mi fie.
Va imbratisez cu drag , pe maine! Noapte buna!:-*>:D<

Despre humus nu stiu nimic....Eu cu constipatia nu am treaba,beau sveltaflor ,frunze....nu pliculete!
Noapte buna!:-*:-*:-*

valeriaheres 20 ian 2014 07:44:23

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1323050)

Despre humus nu stiu nimic....Eu cu constipatia nu am treaba,beau sveltaflor ,frunze....nu pliculete!
Noapte buna!:-*:-*:-*

Servus Rozi, si eu beau ceai de sveltaflor, tot planta, stiam asta de la tine:P si imi face bine.
sa ai o zi linistita si usoara!:-*>:D<

nicolae68daniela 20 ian 2014 07:57:31

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Citat:

Anterior postat de valeriaheres (Post 1323046)
........Am primit niste humus de ala original adus de prietenii mei iranieni, ma cam uit lung la el ca nu stiu daca am voie , ma gandeam sa il conbin cu salata de rosii, ardei si castravete.:-/dar nu am gasit nicaieri scris de naut.

Buna dimineata Valeria!! O saptamana usoara iti doresc!!>:D<:-*
Humus, avem voie abia in consolidare, asa ca pune-l bine:-*

valeriaheres 20 ian 2014 07:58:30

Re: Jurnal Valeria Heres
 
:-*>:D<Buna dimineata! si astazi mi se anunta o zi cu energie si ma simt bine. trebuie sa plec la fisc sa-mi scot adeverinta de venit sa o duc la dispensar ca nu imi mai da reteta compensata, eu am venit sub 700 lei si trebuie sa aduc adeverinta precum nu mai am alt venit...au zapacit astia medicii de familie de tot.
Pana ma intorc va las gandurile mele bune si va doresc o zi placuta![*124*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:40:00.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO