forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Jurnale slabit peste 50 ani (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=405)
-   -   Jurnal Valeria Heres (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=5796)

lucandmun 31 aug 2010 12:03:42

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Draga Valeria,
Am citit ce-ai scris si simt ca esti o persoana deschisa si plina de viata.
Multumesc din nou pentru mesajul cu care m-ai intampinat.
Sper sa mai vorbim.
Pa, Pa!>:D<

zuzi 02 sep 2010 03:06:07

Re: Jurnal Valeria Heres
 
draga valeria,nici eu nu stiu cum sa ma invartesc pe aici de am ajuns sa-mi trimit mesaje mie dar stii ca e un proverb ,din greseli se-nvata si cu ajutorul altor slabute dragute o sa ne descurcam si noi,asa ca nu te lasa ,paaaaaaaa,pe curand

Alina82 02 sep 2010 09:54:57

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Citat:

Anterior postat de valeriaheres (Post 308910)
Ce ma bucur !!! Este frumos orasul Slobozia, iar plaja si lacul de la Amara sunt locurile mele preferate vara.Nu stiu cum voi avea timpul pe acolo , nu am fost niciodata in luna septembrie...sper sa fie si timp ferumos.Am mari emotii inainte de plecare.
Pana la intoartcerea mea iti las gandurile mele bune![*54*]

....Probabil k akm esti asa aproape de casutza mea....offf ce dor imi este....sper sa ai timp frumos:-*

yor 16 sep 2010 00:46:50

Re: Jurnal Valeria Heres
 
valeria nu trebuie sa renunti asa usor mergi mai departe sigur vei reusi nici eu nu stiu prea multe dar citesc in albumele fetelor si ma mai descurc te pup tinema la curent cu continuarea ta te pup bafta

valeriaheres 22 sep 2010 18:04:12

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Citat:

Anterior postat de yor (Post 330238)
valeria nu trebuie sa renunti asa usor mergi mai departe sigur vei reusi nici eu nu stiu prea multe dar citesc in albumele fetelor si ma mai descurc te pup tinema la curent cu continuarea ta te pup bafta

Nuuuuuu nici vorba...nu am de gand sa faca asa ceva...nu voi renunta omi merge chiar foarte bine nici nu ma gandeam sa pot slabi atat si inca mai am de lucru nu gluma. Multumesc pentru incurajare!>:D<

valeriaheres 22 sep 2010 18:14:38

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Buna seara si bine v-am gasit dragele mele slabute!!!
Am petrecut 20 de zile frumoase, doar cateva au fost intunecate.
Sa va spun cum am procedat cu mancarea.Am spus tuturor de acolo ca eu urmez o dieta si i-am rugat sa ma inteleaga si sa ma ajute la masa.Am gasit intelegere si am ramas surprinsa...nu ma asteptam, dar cand le-am spus ca am obezitate morbida au aprobat toti orice am vrut .
Deci cu mancarea nu mi-a fost greu.
Astazi m-am cantarit si am ...va vine sa credeti ?...118 kg !!!!![*71*][*3*]
Incet, incet incep sa ciuruiesc kilogramele ( asa cum i place sa spuna unei dragi slabute de aici.)
Acum voi trece sa-mi calculez meniul pe ziua de azi.
Va sarut si va imbratisez pe toate cu drag!Pe curand!

VentoFreddo 22 sep 2010 18:19:20

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Felicitari, draga Valeria!![*67*][*53*][*102*][*2*][*2*][*2*]
ma bucur ca ai gasit persoane deosebite care te ajuta si te inteleg, sper sa vad cat mai multe rezultate in jurnalul tau, doar lupti pentru sanatatea ta!:-*>:D<

valeriaheres 23 sep 2010 17:23:27

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 338612)
Felicitari, draga Valeria!![*67*][*53*][*102*][*2*][*2*][*2*]
ma bucur ca ai gasit persoane deosebite care te ajuta si te inteleg, sper sa vad cat mai multe rezultate in jurnalul tau, doar lupti pentru sanatatea ta!:-*>:D<

Multumesc pentru aplauze, flori si mai ales pentru incurajari sunt bucuroasa sa vad ca sunteti alaturi de mine , voi dragele mele slabute care ne incurajati pe toate.
Am stat si m-am gandit ca aici cu voi este cel mai bine si avem atat de multe facilitati care ne ajuta mult in dorinta noastra de a slabi.
Eu iti doresc o seara placuta si pe curand![*1*][*70*]

Alina82 23 sep 2010 18:40:42

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Ciao Valeria!!!
Bine ai revenit si ma bucur k ai gasit oameni intelegatori:)
Felicitari pt cantar!!!!:-*:-*:-*

VentoFreddo 23 sep 2010 19:55:27

Re: Jurnal Valeria Heres
 
Citat:

Anterior postat de valeriaheres (Post 340011)
Multumesc pentru aplauze, flori si mai ales pentru incurajari sunt bucuroasa sa vad ca sunteti alaturi de mine , voi dragele mele slabute care ne incurajati pe toate.
Am stat si m-am gandit ca aici cu voi este cel mai bine si avem atat de multe facilitati care ne ajuta mult in dorinta noastra de a slabi.
Eu iti doresc o seara placuta si pe curand![*1*][*70*]

NU ai de ce sa-mi multumesti, le meriti;)>:D<
Daaa, aici e cald si bine:)Serios, e multa caldura sufleteasca, cand ma simt trista sau am vreo problema imi ajunge sa intru aici ca -mi destind fruntea imediat..asta ma ajuta si cu dieta, am observat ca daca sunt stresata sau suparata mananc mult si prost:-s
O seara minunata si tie!:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:29:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO