View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 29 aug 2012, 21:15:24
kanmirabell's Avatar
kanmirabell kanmirabell este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 13 iul 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 1.63cm, 58kg
Mesaje: 2
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Simt ca sustinerea este tot ce imi lipseste

Buna slabutelor!Ma numesc Raluca si am 14 ani.De cand eram mica eram mai plinuta.Cat timp am fost mica nu mi-a prea pasat caci toata lumea spunea ca arat bine, ca sunt sanatoasa.Anul trecut insa mama mea a achizitionat un cantar ,in vara.Cand m-am urcat am crezut ca ma minte cantarul ,avem 62 de kilograme.Ma rog de atunci am inceput sa tin diferite diete si am ajuns acum sa am 56 de kilograme.Nu arat deloc rau insa la inaltimea mea de 162 ar trebui ,si vreau sa am 50 de kilograme.Tot incerc sa tin dieta dar sfarsesc prin a o lasa mai moale si a cauta alte diete si am mereu cateva zile de rasfat caci apoi dupa ce incep dieta nu o sa mai revad alimentele interzise.Sunt cu moralul cam la pamant avand in vedere ca in aceasta iarna mi-am pierdut si mama si tot ce imi doresc este sa ajung la numarul de kilograme la care visez de mult timp.Fac sport de 3 ori pe saptamana , cate doua ore ,una de aerobic ori zumba si una de coregrafie si rezistenta.Tot ce imi doresc putina sustinere caci tatal meu mereu ma ia in ras si nu ma sustine,iar rudele sunt speriate ca nu vor sa mananc nu stiu ce placinte si ce bombe calorice mai pregatesc .Nu am alta sustinere de cat pe voi daca ve-ti binevoi sa ma ajutati.Trebuie sa simt ca exista cineva care crede in mine si pe care nu trebuie sa-l dezamagesc.Deci va rog ajutati-ma.
Inaltimea este incorecta. kanmirabell, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat