View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 14 apr 2009, 23:31:46
andreyutza's Avatar
andreyutza andreyutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 26 mar 2009
Locaţie: Targoviste, Romania
Vârsta: 36
Dieta: mananc sanatos....
Date: 175cm, 99kg
Mesaje: 92
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 3 mesaje
Question Mesaje private conform noului regulament

Domnule vadmin,
Nu imi pot explica de ce s-a scos optiunea "mesaje private". Credeti ca cineva a abuzat de aceasta optiune de ati luat aceasta hotarare? Nu credeti ca se impune o conditie prea mare pentru a beneficia de aceasta optiune? Deciziile le luati singur domnule vadmin? Credeti ca in felul acesta o sa reusiti sa ne faceti sa comunicam mai mult? Nu ar trebui sa faceti un sondaj? Nu ar fi mai corect sa ne dam si noi acordul?
Credeti ca daca as avea o problema delicata as dori sa o discut pe forum?
Credeti ca as avea incredere sa imi las nr de tel pe forum? Sau adresa de mail?
Daca e vorba de asta de ce nu restrictionati si accesul noilor veniti la subiectele populare de pe forum? Ce ar insemna ca intai sa intre in gasca si apoi sa aiba acces la forum?
Si inca ceva ..daca vreti sa vorbim liber si sa existe comunicare intre membrii nu ar trebui sa ne fie permis sa postam si linkuri sau sa scriem nume de marci? un link poate genera multe discutii si opinii pe un forum.
Mi se pare o discriminare dar asta e....nu eu sunt administrator sa decid.



Totusi intrebarea mea este adresata tuturor celor de pe forum

Vreti sau nu optiunea "mesaje private"???
__________________
andreyutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2705 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2188 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1414 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]