Subiect: Jurnal Cristi
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 20 feb 2011, 20:48:03
plocuitor's Avatar
plocuitor plocuitor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 feb 2011
Locaţie: Romania, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Hipocalorica
Date: 190cm, 121kg
Mesaje: 84
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori intr-un mesaj
Implicit Jurnal Cristi

Va salut pe toti si pe toate si imi cer scuze ca incep un nou topic dar...ma confrunt cu niste probleme...pe plan psihologic . Numele meu este Cristian..am 20 ani..si 120 kg...am avut destule deceptii pana acum datorita acesui lucru ...de cateva sapt cam 6 sapt...datorita unei deceptii legate de o fata am inceput sa mananc mai putin...si sa incerc sa gasesc o motivatie sa slabesc..nu arat foarte rau..am 187,5 cm inaltime..si kg in exces. De cand am inceput aceasta cura intre ghilimele ...am reusit sa dau cam 6 kg...jos momentan am 114..dar sunt putin indecis ptr ca au inceput ai mei sa ma toace marunt ca dau in alte prostii ca ma anemiez..ca imi scad globulele rosii...
Cum si ce mananc eu intr-o zi.. Dimineata beau un ceai/o cana cu lapte cu 1 felie de paine toast integrala cu diferite ori cu sunca presata ori cu branza ..etc...mai beau o cafea pe la 11 foarte putin indulcita..si mai mananc o portocala...si masa de seara pe la 18:30..care consta in jumatate de felie de paine si piept de pui la gratar..sau etc...iar inainte de culcare beau 1 lamaie stoarsa in apa plata...eu ma simt oarecum bine..dar nu stiu daca procedez bine...nici sport nu prea fac..dar m-am saturat sa arat ca un balonas...astept raspunsurile voastre si inca odata ma scuz daca am deschis un topic care nu este la locul lui. O seara placuta.
Răspuns cu citat