View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 24 oct 2015, 11:23:08
cbuuterfly's Avatar
cbuuterfly cbuuterfly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 13 dec 2010
Locaţie: suceava, Romania
Vârsta: 33
Dieta: personalizata
Date: 166cm, 58.7kg
Mesaje: 141
Aprecieri acordate: 53
Am fost apreciat(a) de 44 ori in 29 mesaje
Implicit Re: From flabby to fit ... Incentive: wedding septembrie 2016

Buna, Narawen. Am citit pe aici, prin jurnalul tau ...
intr-un fel te inteleg si ma regasesc in ceea ce ai scris tu. Eu nu am avut mari probleme de greutate pana acum, dar mereu mi-am dorit sa am abdomenul plat, fundul fain, sa arat bine, tonifiata. Simt ca partea fizica ma ajuta sa infrunt si alte probleme.Bineinteles ca idealul meu a fost cand mai departe, cand mai aproape de mine, dar niciodata nu am reusit sa ajung acolo unde am vrut, dpdv al aspectului.
Cat despre munca... si eu sunt blocata intr-un post care imi ocupa f mare parte din zi. uneori sunt resemnata, uneori, razvratita. Abia astept sa-mi gasesc altceva de lucru... Simt ca trece viata pe langa mine. Imi zic ca ma sacrific pt ceva banuti ( nu sunt multi- pt munca pe care o fac.. e abia un salar la limita decentei- in fine, asta e alta poveste ) si nu constientizez ca niciodata nu voi mai avea 25- sau 26 de ani. Ma uit la alte persoane de varsta mea - energice, puternice... si ma gandesc ca tot ceea ce as vrea e sa ... dorm, sa stau linistita in casa si sa nu vad pe nimeni.
Sper ca nu te-am plictisit cu povestea mea.. vroiam numai sa subliniez faptul ca te inteleg.
Pupici si multa bafta in tot ceea ce faci, mai ales la slabit!
__________________
Mi-am scos ambitia de la naftalina!!!
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui cbuuterfly:
Narawen (24 oct 2015), rozica1965 (01 nov 2015)