View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 06 apr 2009, 23:27:12
kopela's Avatar
kopela kopela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 06 apr 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 57kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit buna

am Hipotiroidie nuami ca am inteles ca e o forma mai ciudaay adik daca nu iau hormoni ajung la hiper si tot asa adik starile sunt mai mult de hiper decat de hipo dar am tendintya sa ma ingras.Nu prea stiu care e faza excat.Pia uite azi dimineatza am mancat doua felii de paine fara unt cu sunca si am baut un ceai.Apoi cand am venit de la faculataea aidk pe la ora 17 am manact o supa de pui si mancarica de fasole deci nu pre avea ce sa ma ingraseapoi pe la ora 10 mi s-a facut foame si atunci am macat doi morcovi camd asa fac n geral cand iim e foame seara imi fac o salata sau daca mi-e lene sa o fac manac o rosie cu morvov si putna branza.A remarcat ca daca am redus mancarea seara am inceput sa slbesc adik daca masa d epranz este regulata cel putin asa incerc sa fac si cea de diminetaza atunci masa de seara o pot inlocui cu legume sau fructe aasi azi am facut vreo ora jumate ture cu rolele;Maine scot bicicleta la plimbareca s -a facut cald si incep sa ma plimb cat mai mult.Si ca sa mai elimin din lichid nu stiu daca at auzit dar eu am incercat faza cu invelitul in folie din aceea.am vazut la cineva faza adik cand mergea cu bicicleta isi invelea coapsele si abdomentul in folie din aceea si cand o dezlipea era plina de apa s chair are efect ca se elimina retentiile delichid.Si pentru celulita pe langa miscare mia folosesc si crema anticelulitica.Acu sa vad cao sa rezist ca daa vin calduril o sa fie iar un chin..nu inteleg la glanda e normal sa ti fie atat de rau cand e pre acald afara?sau daca stau la soare mi se mareste glanda imediat.astaea stia ca s eintampal al hiper.sau poate din cauza ca am faza ats acu cand hiper cand hipo nu stiu ce sa zic.Dar am sa slabesc eu daac vreau am sa slabesc si am sa o fac.As cum am reusit pana acu insemna ca se poate
Nu este setat nivelul de activitate fizica. kopela, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].