View Single Post
  #1001 (permalink)  
Vechi 07 mar 2011, 11:20:34
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna dimineata,fete dragi!
Ame,ma bucur ca te-ai relaxat in sfarsit!Si eu as face la fel,as vrea sa stiu motivul..sunt curioasa.O zi frumoasa!
Gabita,cum te mai simti?Ce-mi place meniul tau..euinca nu am papat nimic,habar nu am ce o sa am azi in meniu,la mine e zi de control la dintisori,am emotiiO zi frumoasa!
Lolysi mie imi place prosciutto da ma feresc de el tocmai deaia..ca retin apa.E bine ca-s fetele acasa,iti mai dau si ele o mana de ajutor cu gospodariaLa noi in sat vor fi carele scoase maine seara,da sunt asa de ridicole ca-s de tot rasul..Mi-ar fi placut sa ma duc intr-un oras mare,da anul asta nu s-a putut..ramane la anu
O zi frumoasa!
Alla,ma bucur ca a mers bine la doctor si ca rezultatele sunt bune,de multe ori ne facem ganduri negre si realitatea e mai buna decat ne-o imaginam noi..
O sa fie totul bine!Azi a cata e zi la sot fara tutun?Cum se mai simte,mai e nervos?Multa bafta in continuare!
emi imi e mult mai bine,s-a desumflat de tot si nu o mai ia la vale nici cand mai intra mancare la ea..mi-au disparut complet petele de p mine.dar saptamana asta ma duc la scos ca nu mai pot sta asa.
Mi-am terminat cele 30 min de sport,am facut un dus iar acum imi iau babuta(din partea mamei-ca sta la mine) si o scot la plimbare-o duc la babuta aialalta(din partea tatalui)
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante