View Single Post
  #10012 (permalink)  
Vechi 10 iul 2014, 10:44:18
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
La mate-info in craiova .. Pe baza de dosar, dar nu mai am emotii, am media 9,45 si intru sigur. Multumesc mult! si felicitari pt realizare !! Pe langa o cariera de programator pe care mi-o doresc ar mai fi si aceea de instructor .. Chiar mi-as dorii si eu asta mult, pt ca, desi imi place informatica, o viata cu 12h/zi in fata calculatorului mi se pare groaznic .. Dar asta este ! Insa daca cumva nu imi reuseste planul asta, il am pe cel de rezerva care ma atrage f mult !
Sarumana! Asa e si la mine, ma sperie sa stau 8-9 ore pe scaun. Si sincer, nici nu reusesc, ca imi gasesc mereu ceva de lucru. Acum caut si eu o sala unde sa predau 1-2 ore pe zi, asta ca sa mai am timp si pentru antrenamentele mele. In weekend vreau sa mai lucrez la coregrafia mea.

Ce bine ca esti linistita, ai o vara acum (si un pic din toamna) numai pentru tine!
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Polux:
WhiteAngel (11 iul 2014)