View Single Post
  #1006 (permalink)  
Vechi 04 mai 2012, 08:43:34
vio30's Avatar
vio30 vio30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Dieta: dieta disociata
Date: 167cm, 82kg
Mesaje: 916
Aprecieri acordate: 50
Am fost apreciat(a) de 64 ori in 37 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (III)

Citat:
Anterior postat de animis23 Vezi mesajul
vio, eu sunt convinsa ca orice forma de miscare e mai buna decat deloc, asta e clar in schimb, in timp, organismul are nevoie de varietate - cu cat se obisnuieste mai mult cu o fora de exercitiu, cu atat devine exercitiul ala mai ineficient in timp. Sunt niste filmulete de 10 minute, un pic mai intense, facute tot de astia de la beach body, care cica sunt foarte eficiente, in timp scurt, si sunt facute pentru diferite grupe de muschi, ca sa faci in fiecare zi altceva, sa aiba timp altele sa se odihneasca etc.

Gasesti pe torrent great body guaranteed. Asta ca ai zis ca nu ai timp de mai mult - poti sa faci 50 de minute de bicicleta si un filmulet din cele de acolo.

O zi frumoasa sa ai!
mercic de sfat simi...am gasit deja,i-am dat sa descarce!o zi buna si tie!pup!>:d<
vio30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1795 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1278 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 504 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]